Menu strony
Gazeta.ie
Rynek
Notowania giełdowe

Narzędzia na giełdzie walutowej.

Platforma forex to niezwykle obszerny rynek, najbardziej płynny i między pozostałymi wyróżniający się olbrzymim wymienialnym wolumenem dziennym. Opiera się on o handel walutami w oparciu o spekulowany kurs walut , który odzwierciedla wynegocjowane ceny między dwoma walutami. Do tego służą platformy typu Noble Markets.
Tablet

Części zamienne do tabletów? Jak mamy możliwość kupić najtańsze, a dodatkowo dostać ekspercką radę?

W erze nowatorskich urządzeń co rusz to więcej nowych technik płynie do nas z każdej strony. Radio, telewizja, prasa trąbią o innowacyjnych technologiach i wspaniałych rozwiązaniach w kwestii sprzętów elektronicznych. Mądre komputery i telefony, które mają możliwość wyręczyć człowieka w wielu aspektach i działaniach, to współcześnie normalna kwestia.

Pożyczka w SKOK-ach

Pożyczka SKOK to punkt który dotkniemy się w tym tekście. Jeśli masz już kredyt SKOK pożyczki będą tańsze, więc jeśli potrzebujesz pieniędzy, a jesteś już członkiem SKOK wypada zainteresować się tym sposobem pozyskania pieniędzy.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Kiedy rzucimy okiem na rynek części elektronicznych w naszym kraju zauważymy na pewno jedną tendencję – rozwój. Głównie znajdują się na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet największe przedsiębiorstwa sprzedające wszelkiego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak przedstawia się bieżący rynek?
logo Xbox

Na czym grać w nowe gry?

Chyba każdy zgodzi się co do tego, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi w obecnych czasach na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, i praktycznie każdy z nas może w tej dziedzinie znaleźć dla siebie sporo atrakcyjnych możliwości.
wykład na temat crowdfundingu

Zbiórka publiczna w Polsce

Mnóstwo osób narzeka dzisiaj na bardzo ciężką sytuację jeżeli chodzi o rynek pracy oraz co za tym idzie na brak miejsc zatrudnienia. Faktycznie kryzys ekonomiczny, który dotknął niemal cały świat przyczynił się do tego, że nieco trudniej jest aktualnie wyszukać zatrudnienie, które byłoby zgodne z posiadanymi przez nas kwalifikacjami i nade wszystko oczekiwaniami.
notebooki, laptopy

Stale wzrastające zapotrzebowanie na komputery – czym kierować się przy wyborze takich urządzeń?

Obecnie obserwujemy zjawisko, zwane ciągłym postępem technologicznym. Niemal każdego dnia mamy możliwość wyczytać czy usłyszeć o danej nowince technologicznej wypuszczanej na rynek lub świeżo wymyślonej. Z racji na to, że technologia faktycznie szybko się dokonali, znacząco rośnie jej wpływ na ludzkie życie i zaczyna zdobywać niemal każdą sferę naszej codzienności.