Menu strony
Gazeta.ie
Rynek
wykład na temat crowdfundingu

Zbiórka publiczna w Polsce

Wiele ludzi skarży się dziś na bardzo trudną sytuację jeżeli chodzi o rynek pracy oraz co za tym idzie na brak miejsc zatrudnienia. Faktycznie kryzys finansowy, który dotknął niemalże wszystkie kraje doprowadził do tego, że znacznie ciężej jest teraz wyszukać wolne stanowisko, które byłoby zgodne z naszymi umiejętnościami i przede wszystkim oczekiwaniami.
Notowania giełdowe

Narzędzia na giełdzie walutowej.

Platforma forex to niezwykle duży rynek, najbardziej płynny i pośród innych rynków kapitałowych charakteryzujący się niespotykanym obrotem dziennym. Podstawą foreksu jest handel walutami w oparciu o tworzony kurs walutowy odzwierciedlający uzgodnione ceny między dwoma walutami. Do tego służą platformy typu Noble Markets.
logo Xbox

Na czym grać w nowe gry?

Trudno byłoby się chyba nie zgodzić co do tego, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka jest w obecnych czasach naprawdę doskonale rozwinięta, i właściwie każdy z nas może w tej dziedzinie znaleźć dla siebie sporo ciekawych możliwości.
ceny

Współczesne, proste telefony

Komputery, tablety, smartfony - to Urządzenia, bez jakich większa część współczesnych ludzi nie wyobraża sobie życia. Towarzyszą nam na każdym kroku ogromnie usprawniając wiele codziennych czynności. rynek technologiczny cały czas się rozbudowuje i dostępne teraz sprzęty charakteryzują się wielkim zaawansowaniem.
notebooki, laptopy

Stale wzrastające zapotrzebowanie na komputery – czym kierować się przy wyborze takich urządzeń?

Obecnie mamy do czynienia ze zjawiskiem, nazywane ciągłym postępem technologicznym. Niemal codziennie mamy możliwość wyczytać bądź usłyszeć o danej nowości technologicznej wypuszczanej na rynek lub dopiero co zaprojektowanej. Z racji na to, iż technologia faktycznie szybko się dokonali, znacznie rośnie jej wpływ na ludzkie życie i zaczyna determinować niemal każdą sferę naszej codzienności.
Tablet

Części zamienne do tabletów? Jak mamy możliwość kupić najtańsze, a dodatkowo dostać ekspercką radę?

W czasach innowacyjnych sprzętów co rusz to większa ilość nowych technologi napływa do nas z każdej strony. Radio, telewizja, prasa mówią o innowacyjnych technikach i genialnych wyjściach w dziedzinie urządzeń elektronicznych. Mądre komputery i telefony, które umieją wyręczać ludzi w wielu sprawach i pracach, to obecnie coś normalnego.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Jeśli spojrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno pewną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet wielkie przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?

Pożyczka w SKOK-ach

Pożyczka SKOK to punkt który dotkniemy się w tym tekście. Jeśli masz już kredyt SKOK pożyczki będą tańsze, więc jeśli potrzebujesz pieniędzy, a jesteś już członkiem SKOK wypada zainteresować się tym sposobem pozyskania pieniędzy.