Menu strony
Gazeta.ie
Rynek
notebooki, laptopy

Stale wzrastające zapotrzebowanie na komputery – czym kierować się przy wyborze takich urządzeń?

Aktualnie mamy do czynienia ze zjawiskiem, nazywane stałym postępem technologicznym. Niemal codziennie możemy wyczytać bądź usłyszeć o jakiejś nowości technologicznej wypuszczanej na rynek bądź dopiero co zaprojektowanej. Z racji na to, iż technologia naprawdę szybko się rozwija, znacząco rośnie jej wpływ na ludzkie życie i zaczyna zdobywać niemal każdą sferę naszej codzienności.
Tablet

Części zamienne do tabletów? Jak mamy możliwość kupić najtańsze, a dodatkowo dostać ekspercką radę?

W erze nowatorskich urządzeń co rusz to większa ilość nowych technik płynie do nas z każdej strony. Radio, telewizja, prasa trąbią o nowoczesnych technikach i świetnych rozwiązaniach w kwestii sprzętów elektronicznych. Inteligentne komputery i telefony, które umieją wyręczyć ludzi w wielu sprawach i działaniach, to obecnie normalna kwestia.
logo Xbox

Na czym grać w nowe gry?

Nie ma chyba żadnych wątpliwości co do tego, że ogólnie pojęta wirtualna rozrywka jest w obecnych czasach naprawdę doskonale rozwinięta, i właściwie każdy z nas może w tej dziedzinie znaleźć dla siebie całe mnóstwo interesujących możliwości.
wykład na temat crowdfundingu

Zbiórka publiczna w Polsce

Sporo ludzi skarży się w dzisiejszych czasach na niezmiernie trudną sytuację jeżeli chodzi o rynek pracy oraz co za tym idzie na brak miejsc zatrudnienia. Rzeczywiście kryzys ekonomiczny, który ogarnął prawie cały świat sprawił, iż nieco trudniej jest w dzisiejszych czasach znaleźć wolne stanowisko, które jest zgodne z naszymi kwalifikacjami oraz nade wszystko oczekiwaniami.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Kiedy spojrzymy na rynek części elektronicznych w naszym kraju odnotujemy na pewno pewną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim dystrybutorzy różnego typu podzespołów, zaopatrujący nawet duże przedsiębiorstwa sprzedające wszelkiego rodzaju urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak przedstawia się bieżący rynek?

Pożyczka w SKOK-ach

Pożyczka SKOK to temat który poruszymy się w tej publikacji. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą bardziej korzystne, stąd jeśli pragniesz pieniędzy, a jesteś już klientem SKOK warto zaciekawić się tą możliwością zdobycia pieniędzy.
Notowania giełdowe

Narzędzia na giełdzie walutowej.

Platforma forex to niezwykle obszerny rynek, najbardziej płynny i pośród innych rynków kapitałowych wyróżniający się olbrzymim obrotem dziennym. Opiera się on o handel walutami oparty o spekulowany kurs walut , który odzwierciedla stosunek ceny między dwoma walutami. Do tego służą platformy takie jak Noble Markets.