Menu strony
Gazeta.ie
Sieci
sii, serwery, outsourcing it

Outsourcingowe zlecenia it na rynku

Technologie obecnego wieku przeganiają idee, które popularne były tylko kilka lat wcześniej. Informatyzacja objęła bodaj każdą branżę, od szkolnictwa, przez rolnictwo, do medycyny, nie wspominając już o badaniach naukowych, z którego to światka zrodziło się wszystko, co teraz widzimy pod postaciami sieci, telefonów komórkowych i pozostałych elektronicznych przedmiotów.
telefon komórkowy dla seniora

Jeżeli potrzebny nam klasyczny telefon komórkowy lub aparat doskonały dla osoby starszej, to z łatwością odnajdziemy je w sklepach internetowych

Obecne telefony ciągle stają się bardziej złożone oraz posiadają bardzo wiele funkcji. Jednakże są ludzie, dla których bardziej liczy się ich użyteczność i dlatego nabywają starsze modele.


Jeżeli potrzebny nam klasyczny telefon komórkowy lub aparat doskonały dla osoby starszej, to z łatwością odnajdziemy je w sklepach internetowych

Jeżeli zależy nam przede wszystkim na rozmawianiu to dobrym rozwiązaniem może być klasyczny telefon komórkowy.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do funkcjonowania każdej firmy jest zaplecze technologiczne, którego jedną z głównych elementów stanowi jak najmniej ograniczona możliwość użytkowania łącza internetowego. Aby było to możliwie najtańsze przy maksymalnej wydajności korzysta się z tak zwanych „switch’ów”. Istotny jest też wybór właściwego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym tekście.
smartphone

W jaki sposób technologia zmieniła nasze życie? Jakie zmiany szczególnie stały się dostrzegalne?

Ciężko aktualnie wyobrazić sobie świat bez posługiwania się najnowocześniejszą technologią. W którym miejscu byśmy byli bez bezproblemowej komunikacji, dostępu do internetu, gwarantowanych coraz bardziej aplikacji? Na pewno świat by się przez to nie skończył, lecz utracilibyśmy mnóstwo możliwości. Zastanówmy się nad tym jaki stałby się świat?
Thomas-it

Modyfikacje w serwerowni

Wbrew wszelkim opiniom, na budowanie strony internetowej oraz na usługi informatyczne składa się wiele czynników i wielu pracowników. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, graficy, kształtujący jej wygląd, po administratorów sieci. założenie strony internetowej to pierwszy etap współpracy, jednak dłuższe uzgodnienia także są możliwe.
internet

Chroń Twoją firmę

Współcześnie w przeważającej części przedsiębiorstw zainstalowane są sieci komputerowe, a na pewno wszystkie posiadają łącza internetowe. Połączenia sieciowe oferują niepoliczalne korzyści, co do tego nie ma żadnych zastrzeżeń. Niestety, niosą ze sobą też wiele niebezpieczeństw. Bezpieczeństwo sieci wszystkim właścicielom biznesów spędza sen z powiek.
Serwer

Jakie serwery dla firmy

Dobre i sprawne serwery to obecnie podstawa prężnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych wielkich przedsiębiorstw, a także w małych firmach warto koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z konkretnego punktu A dostały się jak najszybciej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz wielkie wachlarze odrębnych usług załatwianych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w sieci.
nauka

Jakie zdolności da się zdobyć studiując informatykę?

Informatyka oraz związany z nią przemysł są dynamicznie rozwijającymi się dziedzinami wiedzyoraz techniki. Ciągle wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów, zapewniających firmom konkurencyjność i wdrażanie najnowszych technologii. Równocześnie ze wzrostem istoty informatyki w dzisiejszej gospodarce, zwiększa się zainteresowanie tym kierunkiem edukacji wśród absolwentów szkół średnich.