Menu strony
Gazeta.ie
Technologia
lg cinema 3d

W jaki sposób się rozwijała na przestrzeni lat technologia zapisywania danych na płytkach, jakiego rodzaju możliwości oferuje blu ray.

Jednym z największych przełomów jeśli chodzi o zapisywanie danych stało się zaprojektowanie płyty CD. Okazało się wtedy, że świat otrzymał nośnik wygodny w użytkowaniu, stosunkowo bezpieczny a równocześnie znacznie pojemniejszy w porównaniu z tradycyjnymi dyskietkami.
telewizory led

Jak odpowiednio wybrać telewizory 3d, by zagwarantować sobie najwyższą jakość zabawy?

Analizując sytuację na rynku dóbr elektronicznych, warto zauważyć to, że coraz większym zapotrzebowaniem charakteryzują się rozwiązania, które reprezentują nowoczesną technologię. Z tego powodu nie powinno zatem nikogo dziwić, że zwłaszcza w takim mieście jak Katowice w coraz szybszym tempie ze sklepowych półek schodzą przykładowo telewizory LED.
praca

Praca programisty – najistotniejsze informacje o zatrudnieniu w branży informatycznej

Obecnie nie można nie zgodzić się z tym, że obserwując rozwój wielorakich dziedzin, największą popularnością wyróżnia się dział nowych technologii. Można to dostrzec chociażby po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i firmach dostępne są komputery. Z tego powodu istnieje spory popyt na rozmaitych znawców mających wiedzę gwarantującą maksymalne wykorzystanie potencjału tych urządzeń.
kamerka go pro

Akcesoria do gopro mamy szansę zakupić w specjalnych marketach

Czy uwielbiamy wszelkie nowinki technologiczne?

Akcesoria do gopro mamy szansę zakupić w specjalnych marketach

Czasem dzieje się tak, że jesteśmy do tego stopnia zaciekawieni przeróżnymi nowościami technologicznymi, że nie możemy wyobrazić sobie bez nich życia.
Zakupy przez internet

Zalety propozycji hurtowni internetowych

W erze internetu coraz większą popularnością cieszą się hurtownie internetowe. Dlaczego konsumenci decydują się na taką formę zakupów?
W pierwszej kolejności z tego względu, że hurtownia internetowa daje możliwość mniejszych rachunków.

Technologie IT

Zlecenia IT może być bardzo szerokim i skomplikowanym temat dla zwykłego odbiorcy. Dane technologie zawierają każdy dział nauki o narzędziach i komunikacji, rozpoczynając od sprzętu komputerowego, oprogramowania, które zawiera, a skończywszy na komunikacji tymi narzędziami. Należy jednak pamiętać że komputer, albo inny odrębny dział nie tworzy IT, by stworzyć IT potrzebne są wszystkie dzieciny.
strona www

Czy przedsiębiorstwo może funkcjonować bez technologii internetowych?

Wszyscy znawcy nowych technologii zgodnie stwierdzają, że branża IT to przyszłość. Jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki. Technologie informacyjne są dzisiaj potrzebne w każdej gałęzi przemysłu.
gra na Xboxie

Jakie znasz użycia sprzętu komputerowego w dzisiejszym świecie?

Komputery są z nami w codziennym życiu. Częstokroć nawet nie nazywają się one komputerami, jednak - jak twierdził Szekspir - nie określenie jest ważne a to, co się pod nim skrywa. W biznesie najczęściej stosuje się stacjonarne komputery, na przykład Asus, jednak coraz to bardziej rozpowszechnione stają się także komputery przenośne.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Utylizacja komputerów. Idealne możliwości.

Co począć, kiedy komputer nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest przestarzały, nie udaje się uruchomić nowszych produkcji, a użytkowanie staje się coraz wolniejsze? Ekran nie działa tak jak dawniej albo ukazały się w ofercie nowsze, wygodniejsze i bardziej cienkie? Naturalnie, trzeba wtedy znaleźć lepsze podzespoły.
monitor komputera

Jak zwiększyć komfort korzystania z PC?

W świecie wszechobecnej komputeryzacji każda osoba ma w swoim domu komputer stacjonarny, laptop czy chociaż notebook. Internet stał się powszechnie używanym źródłem pobierania informacji i rozrywki. Zwykłe wieże albo radia zastąpiono muzyką z odtwarzaczy komputerowych, wiele ludzi traktuje komputer jako coś co zastępuje nawet radio i telefon. Użytkując więc komputer w tak wielu funkcjach należałoby skusić się o ich unowocześnienie, aby cieszyć się swym urządzeniem w jeszcze lepszym wydaniu.