Menu strony
Gazeta.ie
Technologia
kobieta z białym aparatem fotograficznym

Wiele się zmienia

Jeszcze kilkanaście lat temu granicą marzeń było otrzymanie ciężkiego i niejednokrotnie mało poręcznego aparatu fotograficznego, który zdjęcia zrobił na specjalnej kliszy. Kiedy zużyliśmy cały film, a nie posiadaliśmy kolejnego, to nie mogliśmy już robić więcej fotografii, tak samo jak nie było możliwości usunięcia ujęć, które nie wyszły idealnie tak, jak to zaplanowaliśmy.
strona www

Czy przedsiębiorstwo może funkcjonować bez technologii internetowych?

Wszyscy specjaliści od IT zgodnie przyznają, że branża IT to przyszłość. To jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki. Technologie informacyjne są dzisiaj potrzebne w każdej gałęzi przemysłu.
telewizory led

Jak odpowiednio wybrać telewizory 3d, by zagwarantować sobie najwyższą jakość zabawy?

Rozpatrując sytuację na rynku towarów elektronicznych, należy zwrócić uwagę na to, że niemalejącym zapotrzebowaniem wyróżniają się produkty, które reprezentują profesjonalną technologię. Z tego powodu nie powinno zatem nikogo dziwić, że przede wszystkim w takim mieście jak Katowice w coraz szybszym tempie ze sklepowych półek schodzą przykładowo telewizory LED.

Technologie IT

Zlecenia IT może być bardzo szerokim i skomplikowanym temat dla zwykłego odbiorcy. Dane technologie zawierają każdy dział informatyki, rozpoczynając od sprzętu komputerowego, oprogramowania, które zawiera, a skończywszy na komunikacji tymi narzędziami. Należy jednak pamiętać że sprzęt ten, albo inny odrębny dział nie buduje IT, by stworzyć IT konieczne jest połączenie wszystkich tych dziedzin.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Utylizacja komputerów. Idealne możliwości.

Co począć, gdy pecet nie spełnia już oczekiwań, sprzęt jest przedatowany, nie da się odpalić nowszych gier i aplikacji, a używanie staje się coraz bardziej uciążliwe? Ekran nie działa tak jak kiedyś albo pojawiły się w sklepach nowocześniejsze, wygodniejsze i bardziej cienkie? Naturalnie, trzeba wtedy dokupić lepsze podzespoły.
Zakupy przez internet

Zalety propozycji hurtowni internetowych

W dobie internetu coraz bardziej popularne są hurtownie internetowe. Dlaczego klienci decydują się na niniejszą metodę zakupów?
Nade wszystko z tego względu, iż hurtownia internetowa to szansa na mniejsze rachunki.
monitor komputera

Jak zwiększyć komfort korzystania z PC?

W świecie wszechstronnej komputeryzacji każdy człowiek posiada w swym mieszkaniu komputer stacjonarny, laptop czy chociaż notebook. Internet stał się powszechnie używanym źródłem pobierania informacji i rozrywki. Zwykłe wieże albo radia zastąpiono muzyką z komputera, sporo ludzi zastępuje komputerem nawet radio oraz telefon. Użytkując więc komputer przy tak dużej ilości czynności należałoby pokusić się o jego unowocześnienie, aby być zadowolonym z komputera w jeszcze lepszym wydaniu.
prezenty świąteczne

Dobrym podarkiem dla niejednego mężczyzny na Święta prawdopodobnie będzie gadżet elektroniczny

Święta Bożonarodzeniowe coraz bliżej. W związku z tym już w tej chwili powinniśmy się zastanowić jakie będą najodpowiedniejsze prezenty dla naszych najbliższych. Za każdym razem najtrudniej jest nabyć coś dla panów, bowiem są oni o wiele bardziej wymagający, niż panie. Jeśli będziemy musiały dobrać podarek dla dojrzałego faceta to dobrze jest skupić się szczególnie na gadżetach do samochodów, bowiem to ich najbardziej uraduje.
kamerka go pro

Akcesoria do gopro mamy szansę zakupić w specjalnych marketach

Czy uwielbiamy wszystkie nowinki technologiczne?

Akcesoria do gopro mamy szansę zakupić w specjalnych marketach

Od czasu do czasu okazuje się być tak, że jesteśmy do tego stopnia zainteresowani przeróżnymi nowościami technologicznymi, że nie możemy wyobrazić sobie bez nich życia.
lg cinema 3d

W jaki sposób się rozwijała na przestrzeni lat technologia zapisywania danych na płytkach, jakiego rodzaju możliwości oferuje blu ray.

Jednym z bardzo dużych przełomów jeśli chodzi o zapisywanie danych było wynalezienie płyty CD. Wówczas się okazało, że świat otrzymał nośnik bardzo wygodny w użyciu, bezpieczny a równocześnie dużo bardziej pojemny w porównaniu z tradycyjnymi dyskietkami.
1 2