Menu strony
Gazeta.ie
Przedsiębiorstwo
Kompaktowa kuchenka mikrofalowa

Przykład prężnie funkcjonującego przedsiębiorstwa w regionie – czyli z jakiego powodu powinniśmy być dumni z firmy Amica SA?

Jest co najmniej kilka takich polskich przedsiębiorstw, które bez większego wahania wskaże prawie każdy Polak jako rozpoznawane na rynku. Niestety, ale jako kraj nie mamy zbyt wiele tego rodzaju marek, jakimi możemy chwalić się na całym świecie. Tym bardziej powinno się doceniać duże przedsiębiorstwo z Wronek, które od początku swojego funkcjonowania obraca się w przemyśle elektromaszynowym, a dokładniej rzecz ujmując udostępnia sprzęt AGD codziennego użytku. Mowa rzecz jasna o firmie Amica SA.
Nowa seria komputerów przenośnych firmy Samsung

Nadzwyczaj skuteczne oraz najczęściej wybierane przez przedsiębiorców systemy: mrp i erp

Jeśli chodzi o planowanie zapotrzebowania materiałowego, z angielszczyzny Material Requirements Planning, przyznać trzeba ogromny rozwój w ostatnich latach. Podstawowym i najistotniejszym zadaniem takich systemów jest prowadzenie dokładnych obliczeń ilości zamawianych oraz używanych materiałów, a także tworzenie dokładnego terminarza dostaw. Terminarz ten uwzględnia zmieniający się popyt w każdej firmie w danym okresie, dzięki czemu nie jest konieczny ciągły nadzór. Nowoczesne systemy informatyczne to znaczne ułatwienie dla każdego przedsiębiorcy!
Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0

Jak zoptymalizować obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Bez znaczenia, czy prowadzimy rozbudowaną firmę, czy też niewielką firmę która stawia dopiero swoje pierwsze kroki na konkurencyjnym rynku musimy liczyć się z tym, że dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w obrębie biura tego typu będzie jednym z najistotniejszych czekających na nas zadań.
płyta główna komputera

Przemysł elektroniczny przechodzi metamorfozę w błyskawicznym czasie.

W rzeczywistości, jeżeli nie nadążamy z konkretnymi nowinkami z branży technologicznej, to bardzo szybko możemy wypaść z tej branży. Jeżeli wybieramy nabycie nowego komputera, to powinniśmy brać pod uwagę, iż będziemy musieli opanować nowe nawyki. Dlatego też niektóre osoby kupują jednak na używane komputery. Oczywiście powinno się brać pod uwagę wszelkie pozostałe parametry, na przykład takie jak karta dźwiękowa, wewnętrzna pamięć, oraz dużo innych. Istnieje jednak bardzo dużo przedsiębiorstw, które działają na całą Polskę, które chętnie zabierają takie używane komputery i za niedużą dopłatą oferują nowszy model.
drukarki etykiet

Drukarki przemysłowe

Kiedy mamy przedsiębiorstwo parające się produkcją lub sprzedażą, na pewno mamy skład magazynowy wypełniony produktami i każdy ma etykiety. W związku z tym musimy prowadzić inwentaryzację. Na szczęście przeminęły już czasy, kiedy trzeba było wykonywać to za pomocą kartki i ołówka.
Komputery i programowanie

Systemy informatyczne i ich zastosowanie w firmie

Przedsiębiorstwa są miejscami, w których wyraźnie można dostrzec rozpowszechnienie komputerów i generalnie obecność nowych technologii. Właściwe kierowanie przedsiębiorstwem wymaga nie tylko wielkich umiejętności, ale również wyspecjalizowanego oprogramowania, szczególnie obecnie.
komputery

Do czego służy system ERP?

Jeżeli mamy swoją firmę przydatne jest, żebyśmy orientowali się w różnego rodzaju systemach i ułatwieniach, które oferuje nam rozwój technologii komputerowych. Minęły już czasy, kiedy sercem firmy był ogromny segregator aktualizowany przez panią w sekretariacie, w którym znaleźć można było wszelkie informacje. Teraz stosowane są systemy informatyczne wspomagające pracę przedsiębiorstwa na wszystkich szczeblach jej działalności. Takim rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
biurko

W jaki sposób wybrać oprogramowanie dla firm?

Niełatwo wyobrazić sobie maleńkie przedsiębiorstwo bez komputera. Dobór oprogramowania sprawia problem. Rynek jest spory, a przedsiębiorcy nie zawsze go znają.