Menu strony
Gazeta.ie
Urządzenia
telefony

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z ogromną chęcią zakupiliby panowie

Preferencje pań i mężczyzn czasami bardzo się różnią - co wyjątkowo podoba się partnerce, to niekoniecznie zachwyci małżonka. Psychologowie starannie opisują różnice pomiędzy reprezentantami dwóch płci, a i reżyserzy filmów przygodowych podejmują ten temat. Zresztą wcale nie musimy czytać naukowych książek czy regularnie chodzić do kina, żeby przekonać się, że panie i mężczyźni w czasie zakupu danego przedmiotu, chociażby telefonu, kierują się zupełnie innymi kryteriami.
Epson Perfection V750-M Pro

Urządzenia wielofunkcyjne Epson to świetny sprzęt elektro.

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson ze zintegrowanym systemem atramentowym, nadają się do małych biur, w których dąży się do zminimalizowania kosztów zw. z drukowaniem. Jest to urządzenie mające wysoką rozdzielczość druku, co pozwala na uzyskanie fotograficznej jakości drukowanych materiałów. Szybkość wydruku to 32 stron minutę w czerni, pozwala to na oszczędzenie czasu przy drukowaniu większej ilości dokumentów. Szybkość wydruku to 20 stron/min. w trybie kolorowym, co sprawia, że czas potrzebny do wydruku dokumentów w kolorze jest stosunkowo krótki.
Kompaktowa kuchenka mikrofalowa

Przykład prężnie funkcjonującego przedsiębiorstwa w regionie – czyli z jakiego powodu powinniśmy być dumni z firmy Amica SA?

Jest co najmniej kilka takich polskich przedsiębiorstw, które bez większego zastanowienia wskaże prawie każdy Polak jako rozpoznawane na rynku. Niestety, ale jako kraj nie mamy zbyt wiele takich marek, jakimi możemy szczycić się na całym świecie. Tym bardziej należy doceniać dużą firmę z Wronek, która od początku swojego działania specjalizuje się w przemyśle elektromaszynowym, a dokładniej rzecz ujmując gwarantuje sprzęt AGD domowego użytku. Mowa oczywiście o spółce Amica SA.
notebooki, laptopy

Stale wzrastające zapotrzebowanie na komputery – czym kierować się przy wyborze takich urządzeń?

Aktualnie obserwujemy zjawisko, zwane stałym postępem technologicznym. Niemal każdego dnia możemy wyczytać bądź usłyszeć o jakiejś nowince technologicznej wypuszczanej na rynek lub świeżo wymyślonej. Z racji na to, że technologia faktycznie szybko się dokonali, znacząco wzrasta jej wpływ na nasze życie i zaczyna zdobywać niemal każdą sferę naszej codzienności.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do funkcjonowania każdej firmy jest zaplecze technologiczne, którego jedną z głównych elementów stanowi jak najmniej ograniczona możliwość użytkowania łącza internetowego. Aby było to możliwie najtańsze przy maksymalnej wydajności korzysta się z tak zwanych „switch’ów”. Istotny jest też wybór właściwego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym tekście.
Gazetka promocyjna

Na który sprzęt warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny właściwy wybór?

Dzisiejsza technologia tak ostro idzie do przodu, że jeszcze kilka lat wstecz chyba nikt nie wierzyłby w takie coś. Sporo zmienia się, jeżeli chodzi o robienie zdjęć czy filmowanie.
ceny

Współczesne, proste telefony

Komputery, tablety, smartfony - to Urządzenia, bez jakich większa część współczesnych ludzi nie wyobraża sobie życia. Towarzyszą nam na każdym kroku ogromnie usprawniając wiele codziennych czynności. rynek technologiczny cały czas się rozbudowuje i dostępne teraz sprzęty charakteryzują się wielkim zaawansowaniem.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Jeśli spojrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno pewną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet wielkie przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?
Kask

Różnego rodzaju kamery na kask

Stawiając dzisiaj na zakup kamery do sportów ekstremalnych, należy zwrócić niezwykłą uwagę na oferowaną przez firmy na rynku jakość. Rejestrowany film musi być najwyższej jakości, zważywszy na najczęściej niełatwe warunki podczas jazdy, przykładowo rowerem. Wśród ofert trafić można na znakomitą kamerę gopro 3. Producent z Kalifornii zadbał o każdy, nawet najmniejszy szczegół, by klienci usatysfakcjonowani byli w pełni z otrzymywanych urządzeń.

Akcesoria projektu Apple

Wielu znawców na całym globie zachodzi w głowę, z jakiego powodu Apple zaliczyło tak znakomity sukces. Konkretnym powodem do zastanawiania się jest fakt, że artykuły tej firmy są zazwyczaj dużo bardziej kosztowne od towarów konkurencji. Mimo to, marka ma rzesze zadeklarowanych zwolenników, którzy mogą czekać całą noc pod sklepem, by nabyć wymarzony gadżet z nadgryzionym jabłkiem.
1 2