Menu strony
Gazeta.ie
Urządzenia
notebooki, laptopy

Stale wzrastające zapotrzebowanie na komputery – czym kierować się przy wyborze takich urządzeń?

Aktualnie obserwujemy zjawisko, zwane stałym postępem technologicznym. Niemal każdego dnia możemy wyczytać bądź usłyszeć o jakiejś nowince technologicznej wypuszczanej na rynek lub świeżo wymyślonej. Z racji na to, że technologia faktycznie szybko się dokonali, znacząco wzrasta jej wpływ na nasze życie i zaczyna zdobywać niemal każdą sferę naszej codzienności.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do funkcjonowania każdej firmy jest zaplecze technologiczne, którego jedną z głównych elementów stanowi jak najmniej ograniczona możliwość użytkowania łącza internetowego. Aby było to możliwie najtańsze przy maksymalnej wydajności korzysta się z tak zwanych „switch’ów”. Istotny jest też wybór właściwego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym tekście.
Kompaktowa kuchenka mikrofalowa

Przykład prężnie funkcjonującego przedsiębiorstwa w regionie – czyli z jakiego powodu powinniśmy być dumni z firmy Amica SA?

Jest przynajmniej kilka takich rodzimych przedsiębiorstw, które bez chwili wahania wskaże w zasadzie każdy Polak jako popularne na rynku. Niestety, ale jako kraj nie mamy zbyt wiele tego rodzaju marek, którymi możemy chwalić się na całym świecie. Dlatego właśnie powinno się doceniać znaną firmę z Wronek, która od momentu swojego funkcjonowania obraca się w przemyśle elektromaszynowym, a ściślej mówiąc produkuje sprzęt AGD, który używamy na co dzień. Mowa oczywiście o firmie Amica SA.
Gazetka promocyjna

Na który sprzęt warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny właściwy wybór?

Dzisiejsza technologia tak ostro idzie do przodu, że jeszcze kilka lat wstecz chyba nikt nie wierzyłby w takie coś. Sporo zmienia się, jeżeli chodzi o robienie zdjęć czy filmowanie.
telefony

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z ogromną chęcią zakupiliby panowie

Gusta kobiet i facetów czasem diametralnie się różnią - co naprawdę podoba się żonie, to nie w każdym przypadku zachwyci małżonka. Naukowcy starannie opisują różnice między przedstawicielami dwóch płci, a i producenci filmów obyczajowych podejmują ten wątek. Zresztą w żadnym wypadku nie musimy czytać naukowych publikacji czy regularnie chodzić do kina, by przekonać się, że panie oraz mężczyźni podczas zakupu danego przedmiotu, choćby telefonu, kierują się całkiem innymi kryteriami.
ceny

Współczesne, proste telefony

Komputery, tablety, smartfony - to Urządzenia, bez jakich większa część współczesnych ludzi nie wyobraża sobie życia. Towarzyszą nam na każdym kroku ogromnie usprawniając wiele codziennych czynności. rynek technologiczny cały czas się rozbudowuje i dostępne teraz sprzęty charakteryzują się wielkim zaawansowaniem.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Jeśli spojrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno pewną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet wielkie przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?
Kask

Różnego rodzaju kamery na kask

Stawiając dzisiaj na zakup kamery do sportów ekstremalnych, należy zwrócić niezwykłą uwagę na oferowaną przez firmy na rynku jakość. Rejestrowany film musi być najwyższej jakości, zważywszy na najczęściej niełatwe warunki podczas jazdy, przykładowo rowerem. Wśród ofert trafić można na znakomitą kamerę gopro 3. Producent z Kalifornii zadbał o każdy, nawet najmniejszy szczegół, by klienci usatysfakcjonowani byli w pełni z otrzymywanych urządzeń.

Akcesoria projektu Apple

Wielu znawców na całym globie zachodzi w głowę, z jakiego powodu Apple zaliczyło tak znakomity sukces. Konkretnym powodem do zastanawiania się jest fakt, że artykuły tej firmy są zazwyczaj dużo bardziej kosztowne od towarów konkurencji. Mimo to, marka ma rzesze zadeklarowanych zwolenników, którzy mogą czekać całą noc pod sklepem, by nabyć wymarzony gadżet z nadgryzionym jabłkiem.
ZiiSound T6

Koszty nie powinny być tutaj ważne

Jeżeli chcemy zakupić głośniki, lub chcemy mieć w pojeździe radio, to bez wątpienia warto wydać znaczniejsze finanse, tak aby posiadać gwarancję, iż naprawdę wykorzystujemy ze niesamowitego sprzęty, który równocześnie posłuży nam przez niesamowicie wiele lat.
1 2