Menu strony
Gazeta.ie
Urządzenia
telefony

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z ogromną chęcią zakupiliby panowie

Preferencje kobiet i mężczyzn czasem bardzo się różnią - co wyjątkowo podoba się małżonce, to niekoniecznie zachwyci małżonka. Specjaliści szczegółowo opisują różnice między przedstawicielami dwóch płci, a i twórcy filmów przygodowych podejmują ten temat. Zresztą wcale nie jesteśmy zmuszeni czytać naukowych książek czy regularnie chodzić do kina, by przekonać się, że panie i mężczyźni w czasie zakupu danego przedmiotu, choćby telefonu, kierują się zupełnie innymi kryteriami.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do działania każdego przedsiębiorstwa jest zaplecze technologiczne, którego jedną spośród podstawowych części stanowi jak najmniej ograniczona możliwość użytkowania łącza internetowego. Żeby było to możliwie najtańsze przy jak najwyższej wydajności korzysta się z tak zwanych „switch’ów”. Ważny jest też dobór właściwego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym tekście.
Komputer Satellite T110

Jak powstają strony internetowe w Poznaniu?

Strona internetowa jest zasobem informacji, które możemy uzyskać za pomocą wyszukiwarki internetowej.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Kiedy rzucimy okiem na rynek części elektronicznych w naszym kraju zauważymy na pewno jedną tendencję – rozwój. Głównie znajdują się na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet największe przedsiębiorstwa sprzedające wszelkiego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak przedstawia się bieżący rynek?

Akcesoria projektu Apple

Wielu znawców na całym świecie zastanawia się, z jakiego powodu Apple odniosło tak ogromny sukces. Konkretnym powodem do przemyśleń jest fakt, że artykuły tego przedsiębiorstwa są zwykle o wiele bardziej kosztowne od wyrobów konkurencji. Mimo to, marka ma legiony zadeklarowanych zwolenników, którzy mogą czekać całą noc pod galerią handlową, by zdobyć wymarzony gadżet z nadgryzionym jabłkiem.
płyta główna komputera

Przemysł elektroniczny przechodzi metamorfozę w błyskawicznym czasie.

Tak naprawdę, jeśli nie nadążamy z jakimiś newsami technologicznymi, to bardzo szybko możemy wypaść z tej dziedziny. Jeśli wybieramy zakup nieużywanego sprzętu, to musimy brać pod uwagę, iż będziemy musieli uczyć się nowego oprogramowania. Z tego powodu też niektóre osoby kupują jednak na używane komputery. Oczywiście należy patrzeć na wszystkie pozostałe parametry, chociażby takie jak karta dźwiękowa, wewnętrzna pamięć, a także dużo innych. Istnieje mimo wszystko bardzo dużo przedsiębiorstw, jakie funkcjonują na terenie całego kraju, które bez problemów wymieniają takie używane komputery i za niedużą dopłatą oferują nowszy model.
Komputer z Windows 8

Co należy wykonać przed zawiezieniem laptopa do serwisu?

Coraz częściej każdego dnia robimy użytek z wszelkiego typu komputerów i niestety przez to nieprzerwane eksploatowanie narażone one są na awarie sprzętowe i oprogramowania. W tym przypadku potrzebne okazuje się zawiezienie komputera do serwisu, jednak nierzadko powiązane jest to ze swego rodzaju obawą – czy nie utracę moich plików, czy będę mieć na notebooku działające programy, które mam na nim w tym momencie?
notebooki, laptopy

Stale wzrastające zapotrzebowanie na komputery – czym kierować się przy wyborze takich urządzeń?

Obecnie obserwujemy zjawisko, zwane ciągłym postępem technologicznym. Niemal każdego dnia mamy możliwość wyczytać czy usłyszeć o danej nowince technologicznej wypuszczanej na rynek lub świeżo wymyślonej. Z racji na to, że technologia faktycznie szybko się dokonali, znacząco rośnie jej wpływ na ludzkie życie i zaczyna zdobywać niemal każdą sferę naszej codzienności.
Drukarka

Funkcjonalne sprzęty użyteczne w pracy i w domu

Pojawiające się teraz na rynku urządzenia specjalistyczne pozwalają na jeszcze dokładniejsze wykonywanie różnych czynności. Dzieje się tak, bo użytkownicy mówią o swych potrzebach oraz oczekiwaniach. Rosnący asortyment wpływa na to, że sporo osób może prosto znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.
Urządzenie elektroniczne

Jakie nowości elektroniczne zaimponują nam w kolejnym roku

Gadżety elektroniczne są przygotowywane z zachowaniem najważniejszych wytycznych w tym zakresie. Rozwiązania czy unowocześnienia techniczne pojawiają się wśród propozycji firm w coraz atrakcyjniejszych cenach. Przekłada się to na rosnące zaciekawienie użytkowników. Wybierają oni z niemałym zaangażowaniem rozmaite rozwiązania, jakie są świetnie dopasowane do ich oczekiwań względem urządzeń technicznych. Innowacyjne urządzenia wyróżnia to, że są ogólnodostępne i jeszcze doskonalsze pod względem zawieranych funkcji.
1 2