Menu strony
Gazeta.ie
Smartfon
Telefony

Prowadzenie sklepu, w którym prowadzimy handel detaliczny, tylko z pozoru jest bardzo łatwy.

W rzeczywistości trzeba orientować się nie tylko w tej dziedzinie, z jakiej pochodzą proponowane przez nas artykuły, ale także warto poznać techniki dobrego handlu, marketingu oraz efektywnych łączności z klientami.
smartfony

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój technologii telefonii komórkowej przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę klientów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić smartfona w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.
telefon

W jaki sposób można chronić telefon przed różnymi uszkodzeniami, podstawowe typy obudów

Corocznie na całym świecie wytwarza się miliony komórek i smartfonów. Co chwilę pojawiają się coraz to nowe rodzaje, o jeszcze większym wyświetlaczu czy mocniejszym procesorze, więc telefon jest obecnie najczęściej chyba wymienianym urządzeniem elektronicznym. W dużym stopniu wynika to z polityki firm telekomunikacyjnych, jakie w dwuletnich okresach sprzedają swoim klientom za symboliczną złotówkę nowy aparat.
Najnowsze odtwarzacze Walkman®

Telefon dla dziadka i babci – doradzamy co kupić i na co zwrócić uwagę

Dzień Babci jak też Dzień Dziadka to jedna z kilku okazji, by dać swym bliskim do zrozumienia, iż są dla nas istotni a także pamiętamy o nich. To doskonały czas na familijne spotkania, lub długą rozmowę telefoniczną.
smartfon

Fińska firma proponuje nowe urządzenia na bazie systemu operacyjnego Linux

Najbardziej popularnym sprzętem elektronicznym wykorzystywanym obecnie jest chyba telefon. Podejrzewam że jego wynalazca ciężko zdziwiony byłby kierunkiem w którym rozwinął się ten wymysł. Z prostego urządzenia służącego do komunikowania się na odległość zmienił się on w niewielki komputerek. Zapotrzebowania nabywców zdecydowanie się zmieniły, dzisiejsze aparaty posiadają zdecydowanie dużo większe możliwości niż pierwsze telefony komórkowe.