Menu strony
Gazeta.ie
Smartfon
Najnowsze odtwarzacze Walkman®

Telefon dla dziadka i babci – doradzamy co kupić i na co zwrócić uwagę

Dzień Babci a także Dzień Dziadka to jedna z kilku okazji, aby dać swoim bliskim do zrozumienia, że są dla nas istotni oraz o nich pamiętamy. To idealny czas na rodzinne spotkania, czy długą rozmowę telefoniczną.
smartfony

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój gałęzi smartfonów przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona za każdym razem przynosi rozgłos w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by nabyć smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty z jabłkiem sprzedają się bardzo dobrze.
telefon

W jaki sposób można chronić telefon przed różnymi uszkodzeniami, podstawowe typy obudów

Corocznie na całym świecie produkuje się miliony telefonów komórkowych. Co chwilę ukazują się coraz to nowe modele, o jeszcze większym wyświetlaczu czy mocniejszym procesorze, więc telefon stał się chyba najczęściej wymienianym urządzeniem elektronicznym. W dużej mierze wynika to z polityki firm telekomunikacyjnych, jakie w cyklach dwuletnich sprzedają klientom za symboliczną złotówkę kolejny aparat.
smartfon

Fińska firma proponuje nowe urządzenia na bazie systemu operacyjnego Linux

Najbardziej popularnym sprzętem elektronicznym wykorzystywanym obecnie jest chyba telefon. Podejrzewam że jego wynalazca ciężko zdziwiony byłby kierunkiem w którym rozwinął się ten wymysł. Z prostego urządzenia służącego do komunikowania się na odległość zmienił się on w niewielki komputerek. Zapotrzebowania nabywców zdecydowanie się zmieniły, dzisiejsze aparaty posiadają zdecydowanie dużo większe możliwości niż pierwsze telefony komórkowe.