Menu strony
Gazeta.ie
Konsole
Call of Duty

Rynek konsol wideo wciąż się rozwija

Zapewne duża część z was, drodzy czytelnicy, raduje się, mogąc być posiadaczami pięknej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niepodważalne, jednym z konkurentów jest aktualnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, ale gry na Wii mają za zadanie celować w diametralnie inną grupę adresatów niż gry na PS3.
logo Xbox

Na czym grać w nowe gry?

Chyba każdy zgodzi się co do tego, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi w obecnych czasach na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, i właściwie każdy z nas znajdzie w tej dziedzinie dla siebie bardzo wiele ciekawych możliwości.
konsola ouiya

Buzz! Polskie łamigłówki – co to takiego?

Rozchwytywane przez coraz większą liczbę osób, ekspertów gier na konsoli, Buzz! Polskie łamigłówki cieszą się popularnością nie tylko przez wzgląd na doskonałe przygotowanie oraz najlepszą jakość, lecz przede wszystkim na różnorodne opcje. Funkcjonalne gry, które do gustu przypadły już wielu użytkownikom na rynku, charakteryzują się przede wszystkim tym, że łączą naukę z zabawą i nadają się dla różnych grup wiekowych. Opcje z nimi się wiążące są nieograniczone, natomiast rozrywka jest zawsze na doskonałym poziomie.