Menu strony
Gazeta.ie
Części
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Utylizacja komputerów. Idealne możliwości.

Co począć, gdy komputer nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest przedatowany, nie udaje się uruchomić nowszych produkcji, a użytkowanie staje się coraz uciążliwsze? Ekran nie świeci tak jak kiedyś albo ukazały się w sklepach nowocześniejsze, lżejsze i bardziej cienkie? Nie ma wątpliwości, należy w takiej sytuacji dokupić lepsze podzespoły.
fotografia - sprzęt

Najlepszy wybór na utrzymanie czystości na większej powierzchni

Sprzątanie to obowiązek, jaki z reguły nie sprawia nam zbyt większej przyjemności. Często chcielibyśmy zlecić to zadanie komuś innemu, jednak nie zawsze istnieje taka możliwość. Jedne metody sprzątania są wygodniejsze, a inne mniej. Istnieją przykładowo sposoby takie, jak centralny odkurzacz, które mogą wyraźnie ułatwić nam pracę.
szafka pod telewizor

Miasto czy wieś. W którym miejscu wolałbyś mieszkać?

Taka opowieść: spotyka się dwóch znajomych na ulicach Warszawy. Jak to było nim się spotkali? Otóż, jeden z nich chodzi powolutku, ogląda każdą rzecz, spogląda do góry, a na twarzy ma spokojny, sprytny uśmiech. Drugi leci jak szalony, jest wyraźnie pobudzony i czuć, że ma zły dzień. Gdy się spotykają przystaje jednakowoż i mówi, że już nie ma sensu biec, że już i tak się nie uda, nie zdąży, bo były pewne utrudnienia na drodze. Na początku korek, potem nie miał gdzie zostawić auta, no ogólnie wtopa.
sprzęt - tableau

odpowiednie dodatki dla naszych komórek

W obecnych czasach niemalże każdy posiada telefon komórkowy. Jedni lepszy, a pozostali gorszy. Jednak wielu ludzi, którzy dużo zapłacili za telefon ma również świadomość, że muszą o niego zadbać.
stary sprzęt do utylizacji

front end, planowanie przemysłowe

Na świecie jest coraz to więcej komputerów, stron internetowych, chmur obliczeniowych, e-usług, programów, toteż firmy wyszukują do pracy programistów, developerów, specjalistów od baz danych, lub kreatorów aplikacji.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Jeśli spojrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno pewną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet wielkie przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?
sprzęt - panorama

Zmywarka oraz ekspres przeznaczony do kawusi - a więc, jak rozkręcić i skąd zabrać części na zamianę.

Jesteś w posiadaniu zmywarkę, jednakże jakaś rzecz bywa z nią niedobrego? Przemyśl decyzję o kupnie części zamiennych! A być może tą samiutką historię przeżywasz z ekspresem do kawy? Jeśli tak, to przeczytaj nasz artykuł, a z pewnością nie pożałujesz!
laptop

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

Spójrzmy prawdzie w oczy – gadżety elektroniczne czasami się psują. Najbardziej narażone na awarie bywają naturalnie sprzęty przenośnie. Dzieje się tak dlatego, gdyż regularne transportowanie sprzętu negatywnie oddziałuje na funkcjonowanie podzespołów. Nadwrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje cechuje się HDD.