Menu strony
Gazeta.ie
Części
laptop

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

Spójrzmy prawdzie w oczy – gadżety elektroniczne czasem ulegają usterkom. Najbardziej awaryjne bywają rzecz jasna sprzęty mobilne. Jest tak dlatego, ponieważ częste transportowanie sprzętu fatalnie oddziałuje na pracę podzespołów. Największą wrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje cechuje się HDD.
stary sprzęt do utylizacji

front end, planowanie przemysłowe

Na świecie jest coraz więcej komputerów, stron internetowych, chmur obliczeniowych, e-usług, oprogramowań, toteż przedsiębiorstwa szukają do pracy informatyków, developerów, specjalistów od baz danych, lub kreatorów aplikacji.
biuro
sprzęt - panorama

Zmywarka oraz ekspres przeznaczony do kawusi - a więc, jak rozkręcić i skąd zabrać części na zamianę.

Jesteś w posiadaniu zmywarkę, jednak coś jest z nią niedobrego? Przemyśl decyzję o kupnie kawałków zamiennych! A być może tą samą przygodę przeżywasz z ekspresem do kawy? Jeżeli tak, to przeczytaj nasz felieton, a z pewnością nie pożałujesz!
alarm bezprzewodowy

Alarmy antywłamaniowe są montowane, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie w swoim domu

Każdy, kto ma dzieci, musi dbać o ich bezpieczeństwo i zdecydować się na alarm.


Alarmy antywłamaniowe są montowane, abyśmy mogli czuć się bezpiecznie w swoim domu

Remontując dom czy apartament, często myślimy o tym, które meble i dodatki wybrać.
sprzęt - tableau

odpowiednie dodatki dla naszych komórek

W naszych czasach niemalże każdy posiada telefon komórkowy. Jedni lepszy, a pozostali gorszy. Ale wiele osób, które sporo zapłacili za telefon ma również świadomość, że powinni o niego dbać.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Utylizacja komputerów. Idealne możliwości.

Co uczynić, gdy PC nie spełnia już oczekiwań, sprzęt jest przedatowany, nie udaje się odpalić nowszych programów, a użytkowanie staje się coraz uciążliwsze? Monitor nie działa tak jak kiedyś albo ukazały się w sklepach nowsze, wygodniejsze i cieńsze? Nie ma wątpliwości, trzeba wtedy znaleźć lepsze podzespoły.
fotografia - sprzęt

Najlepszy wybór na utrzymanie czystości na większej powierzchni

Sprzątanie to obowiązek, jaki z reguły nie sprawia nam zbyt większej przyjemności. Często chcielibyśmy zlecić to zadanie komuś innemu, jednak nie zawsze istnieje taka możliwość. Jedne metody sprzątania są wygodniejsze, a inne mniej. Istnieją przykładowo sposoby takie, jak centralny odkurzacz, które mogą wyraźnie ułatwić nam pracę.
szafka pod telewizor

Miasto czy wieś. W którym miejscu wolałbyś mieszkać?

Taka opowieść: spotyka się dwóch znajomych na ulicach Warszawy. Jak to było nim się spotkali? Otóż, jeden z nich chodzi powolutku, ogląda każdą rzecz, spogląda do góry, a na twarzy ma spokojny, sprytny uśmiech. Drugi leci jak szalony, jest wyraźnie pobudzony i czuć, że ma zły dzień. Gdy się spotykają przystaje jednakowoż i mówi, że już nie ma sensu biec, że już i tak się nie uda, nie zdąży, bo były pewne utrudnienia na drodze. Na początku korek, potem nie miał gdzie zostawić auta, no ogólnie wtopa.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Jeśli spojrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno pewną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet wielkie przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?