Menu strony
Gazeta.ie
Części
stary sprzęt do utylizacji

front end, planowanie przemysłowe

Na świecie jest coraz to więcej komputerów, stron internetowych, chmur obliczeniowych, e-usług, programów, toteż firmy wyszukują do pracy programistów, developerów, specjalistów od baz danych, lub kreatorów aplikacji.
szafka pod telewizor

Miasto czy wieś. W którym miejscu wolałbyś mieszkać?

Taka opowieść: spotyka się dwóch znajomych na ulicach stolicy. Jak to było zanim na siebie wpadli? Otóż, jeden z nich chodzi powolutku, ogląda każdą rzecz, patrzy do góry, a na twarzy ma niewymuszony, sprytny uśmiech. Drugi leci jak szalony, jest mocno pobudzony i czuć, iż ma zły dzień. Gdy się spotykają przystaje jednak i mówi, że już nie ma sensu biec, że już i tak nie zdążył, ponieważ były pewne utrudnienia na drodze. Na początku korek, potem nie miał gdzie zostawić auta, podsumowując wtopa.
sprzęt - tableau

odpowiednie dodatki dla naszych komórek

W dzisiejszych czasach niemalże każdy posiada telefon. Jedni lepszy, a pozostali gorszy. Jednak wiele osób, które dużo płacą za telefon ma też świadomość, że muszą o niego zadbać.
fotografia - sprzęt

Najlepszy wybór na utrzymanie czystości na większej powierzchni

Sprzątanie to obowiązek, jaki zazwyczaj nie sprawia nam niestety dużej przyjemności. Często chcielibyśmy zlecić to zadanie innej osobie, niemniej nie zawsze jest to możliwe. Niektóre metody sprzątania są wygodniejsze, a inne mniej. Istnieją na przykład sposoby takie, jak centralny odkurzacz, jakie mogą istotnie usprawnić naszą pracę.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Jeśli spojrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno pewną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet wielkie przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?
sprzęt - panorama

Zmywarka oraz ekspres przeznaczony do kawusi - a więc, jak rozkręcić i skąd zabrać części na zamianę.

Jesteś w posiadaniu zmywarkę, jednakże jakaś rzecz bywa z nią niedobrego? Przemyśl decyzję o kupnie części zamiennych! A być może tą samiutką historię przeżywasz z ekspresem do kawy? Jeśli tak, to przeczytaj nasz artykuł, a z pewnością nie pożałujesz!
laptop

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

Spójrzmy prawdzie w oczy – gadżety elektroniczne czasami się psują. Najbardziej narażone na awarie bywają naturalnie sprzęty przenośnie. Dzieje się tak dlatego, gdyż regularne transportowanie sprzętu negatywnie oddziałuje na funkcjonowanie podzespołów. Nadwrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje cechuje się HDD.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Utylizacja komputerów. Idealne możliwości.

Co począć, kiedy komputer nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest przestarzały, nie udaje się uruchomić nowszych produkcji, a użytkowanie staje się coraz wolniejsze? Ekran nie działa tak jak dawniej albo ukazały się w ofercie nowsze, wygodniejsze i bardziej cienkie? Naturalnie, trzeba wtedy znaleźć lepsze podzespoły.