Menu strony
Gazeta.ie
Komputerów
Load balancer

Czym jest system load balancer na czym polega ta nowomodna technika?

Load balancer, to w inny sposób równoważenie obciążenia, to znaczy adres IP w sieci, jaki rozgranicza ruch między adresami poszczególnych usług. Tak więc mówiąc skrótowo, load balancer pozwala rozwiać obciążenie pomiędzy kilka rozlicznych pecetów, dysków, połączeń sieciowych lub innych zasobów. Równoważenie obciążenia pozwala na lepszą, maksymalną oraz bezusterkową pracę na N-aplikacjach, które mieszczą się na bliźniaczych M-serwerach.
Karta graficzna ATI Sapphire X800Pro

Karta graficzna – jaką najlepiej wybrać w zależności od potrzeb

W blaszanej obudowie komputera mieści się parę ważnych elementów. Jednym z nich jest karta graficzna, która generuje obraz na ekranie. Jako że dla wielu sklep komputerowy to pomieszczenie pełne niełatwych nazw, w tym artykule postaram się opisać, jak dobrać karty graficzne do określonych celów.
Zestaw części elektronicznych

Rynek podzespołów elektronicznych w Polsce

Jeśli spojrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno pewną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim sprzedawcy wszelkiego rodzaju podzespołów, zaopatrujący nawet wielkie przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?