Menu strony
Gazeta.ie
Bezpieczeństwo
kamera

Nowoczesne techniki zastosowane w przedmiotach powszedniego użytku

W dzisiejszych czasach zwracamy bardzo wielką atencję na bezpieczeństwo nasze, bliskich i oczywiście rzeczy, jakie są dla nas ważne. Do takich bez wątpienia należy auto czy też rower, bo jest to w większości przypadków nasz kluczowy środek transportu.
komputer w sieci

Jaki hosting dopasować?

Wybór niezawodnego serwera, który będzie odpowiadał naszym potrzebom wymaga rozwagi. Wszak gwarantuje bezpieczeństwo znaczących informacji. Warto dlatego przemyśleć wszelkie możliwości, aby być pewnym dobrego wyboru. Musimy ustalić co oznacza pojęcie „dobry serwer”. To przede wszystkim parametry. Nie zaszkodzi również zwrócić uwagę na podzespoły. Ich redundancja pozwala na synchronizację urządzeń, a kontrola – pewność przechowywania danych.
internet

Chroń Twoją firmę

Obecnie w przeważającej części firm zainstalowane są sieci komputerowe, a bez wątpienia wszystkie mają podłączenia do internetu. Urządzenia sieciowe oferują bezsprzeczne korzyści, w tej kwestii nie ma żadnych zastrzeżeń. Ale z drugiej strony niosą ze sobą także sporo zagrożeń. Bezpieczeństwo sieci wielu właścicielom firm przysparza trosk.
laptop, strona internetowa

Czy Internet niesie ze sobą duże niebezpieczeństwo?

Internet jest rzeczywiście użytecznym wynalazkiem, ponieważ dzięki niemu można sporo spraw załatwić naprawdę w kilka chwil. Mowa nie tylko o podtrzymywaniu kontaktów ze znajomymi lub poszukiwaniu informacji, lecz również dokonywaniu przelewów, inwestycji, szukaniu zatrudnienia i tak dalej. Możliwości jakie oferuje Internet jest naprawdę dużo, ale należy też mieć świadomość tego, iż wiążą się z tym również pewne zagrożenia. Jakie?