Menu strony
Gazeta.ie
Maszyny
klawiatura

Klawiatury foliowe są bardzo funkcjonalne - czytaj więcej na ten temat

Co wykonać żeby panel sterujący dobrze pracował?

Klawiatury foliowe są bardzo funkcjonalne - czytaj więcej na ten temat

Kiedy budujemy jakieś urządzenia, które powinny okazać się ręcznie sterowane, a również w których ręcznie trzeba ustalać poszczególne działania, to powinniśmy pomyśleć co robić, żeby ten panel sterujący okazał się być jak najbardziej trwały. Chodzi o to, aby nie dochodziło do ich wieszania się, a także by się nie wycierały, tak aby każdy widział, które przyciski należy wdusić, aby uruchomić konkretne funkcje w maszynach.
laptop

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

Takie jest życie – gadżety elektroniczne czasami nawalają. Najbardziej delikatne w tej kwestii są naturalnie sprzęty przenośnie. Jest tak dlatego, ponieważ częste przenoszenie sprzętu fatalnie oddziałuje na działanie podzespołów. Nadwrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje odznacza się HDD.
Thomas-it

Łącze internetowe w przedsiębiorstwie

W XXI wieku bazą do działania każdej działalności gospodarczej jest zaplecze technologiczne, którego jedną z najważniejszych elementów stanowi jak najmniej ograniczona możliwość korzystania z łącza internetowego. Aby było to możliwie najtańsze przy maksymalnej wydajności używa się tak zwanych „switch’ów”. Ważny jest też dobór odpowiedniego serwera. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w poniższym artykule.