Menu strony
Gazeta.ie
Smartfony
Internet, kabel

Projektowanie witryn mobilnych

Sieć internetowa jest dostępna praktycznie w każdym miejscu. W domach i biurach niewiele osób nie ma obecnie dostępu do internetu, również komórkowi operatorzy w większości taryf coraz częściej uwzględniają internetowe pakiety.
smartfony

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój technologii telefonii komórkowej przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę klientów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić smartfona w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.
smartfony, telefony

W przypadku, jeżeli pragniesz nabyć odpowiedni smartfon w niskiej cenie, możesz zadecydować się na aparat używany

Smartfony cieszą się pośród kupujących coraz znaczniejszym wzięciem, czemu trudno się dziwić, biorąc pod uwagę interesujące funkcje, które posiadają. Tradycyjne komórki, które były tak modne jeszcze do niedawna, nie są w stanie zagwarantować takiej wygody korzystania z sieci i dostępu do wielu funkcji. Smartfony z sukcesem realizują wymagania osób, które używają urządzeń nie tylko do rozmawiania, ale chcą korzystać również z innych ewentualności ich działania. Jednak nierzadko bywają dość drogie więc nie każdy może kupić je od ręki. Na szczęście jest na to rada.
smartfony

Znajdź optymalny smartfon dla siebie, by dogodnie skorzystać z jego możliwości

Na rynku sprzedaży dzisiaj znajduje się mnóstwo ciekawych modeli telefonów komórkowych oraz smartfonów. Te drugie szczycą się dziś znaczną popularnością, gdyż oferują liczne interesujące funkcje, możliwość dogodnego łączenia się z internetem, a na dodatek charakteryzują się naprawdę gustownym oraz nowoczesnym projektem. Tak szeroka oferta powiązana ze sprzedażą aparatów sprawia, że konsumentom niełatwo jest wybrać jeden konkretny model.
Urządzenie elektroniczne

Jakie nowości elektroniczne zaimponują nam w kolejnym roku

Gadżety elektroniczne są dopracowywane z zachowywaniem najistotniejszych wytycznych w tym zakresie. Rozwiązania i unowocześnienia techniczne pojawiają się wśród propozycji firm w korzystnej cenie. Przekłada się to na zwiększające się zainteresowanie użytkowników. Wybierają oni z niemałym zaangażowaniem najróżniejsze rozwiązania, które są idealnie dopasowane do ich potrzeb względem sprzętów technicznych. Innowacyjne urządzenia wyróżnia to, że są ogólnodostępne i coraz doskonalsze pod względem zawieranych funkcji.
E-biznes, internet

Jak wygląda rynek aplikacji mobilnych w naszym kraju?

W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z komputerów poza domem i pracą, co w efekcie doprowadziło do wzrostu popularności urządzeń przenośnych. W dzisiejszych czasach chcemy mieć kontakt zarówno ze znajomymi, jak i z firmą i klientami, przez całą dobę. Z tego tytułu obserwuje się wzrost popularności urządzeń mobilnych. Smartfony umożliwiają pobieranie i przesyłanie danych niezbędnych do pracy. Dzięki nim można korzystać z oprogramowania zainstalowanego w domu oraz w firmie, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną efektywność.
windows 8

Nowy Windows w Twoim smartfonie

Od paru już lat jednym z najczęściej kupowanych i najmocniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak mobilne urządzenia telefoniczne mające możliwości telefonu komórkowego i miniaturowego komputera.
Samsung Galaxy

Jak dobrze troszczyć się o telefon komórkowy, żeby służył nam on jak najdłużej?

Dziś chyba każdy posiada własny telefon komórkowy. Komórkę posiadają nawet dzieci, korzysta z niej młodzież, osoby dorosłe a nawet osoby starsze, bo niewątpliwie jest to jedno z bardziej przydatnych urządzeń w naszych czasach, które sporo ułatwia nam kontaktowanie się z rozmaitymi osobami w każdym ważnym momencie.