Menu strony
Gazeta.ie
Smartfony
smartfony

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój gałęzi telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanów, którzy oczekują najczęściej w kilometrowych kolejkach by nabyć telefon w dniu premiery. Pomimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się bardzo dobrze.
smartfony

Znajdź optymalny smartfon dla siebie, by dogodnie skorzystać z jego możliwości

W sprzedaży obecnie znajduje się wiele interesujących modeli telefonów komórkowych i smartfonów. Te drugie szczycą się dzisiaj znaczną popularnością, ponieważ proponują liczne interesujące funkcje, możliwość dogodnego łączenia się z siecią, a w dodatku charakteryzują się naprawdę eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Tak rozbudowana oferta powiązana ze sprzedażą aparatów sprawia, że konsumentom niełatwo jest wytypować jeden określony model.
windows 8

Nowy Windows w Twoim smartfonie

Od paru już lat jednym z najczęściej kupowanych i najmocniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak kieszonkowe urządzenia telefoniczne mające możliwości telefonu komórkowego oraz miniaturowego komputera.
smartfony, telefony

W przypadku, jeżeli pragniesz nabyć odpowiedni smartfon w niskiej cenie, możesz zadecydować się na aparat używany

Smartfony cieszą się pośród kupujących coraz większym wzięciem, czemu trudno się dziwić, zważywszy na ciekawe funkcje, które posiadają. Tradycyjne komórki, które były tak popularne jeszcze nie tak dawno, nie są w stanie zapewnić takiej wygody korzystania z internetu oraz dostępu do wielu funkcji. Smartfony z sukcesem realizują potrzeby osób, które używają urządzeń nie tylko do rozmów, lecz korzystają również z pozostałych ewentualności ich działania. Jednak nierzadko bywają dosyć drogie i nie każdy może kupić je od ręki. Na szczęście jest na to rada.
Internet, kabel

Projektowanie witryn mobilnych

Sieć internetowa dostępna jest w zasadzie w większości miejsc. W biurach i domach mało kto nie ma obecnie dostępu do internetu, również komórkowi operatorzy w większości taryf zaczęli uwzględniać internetowe pakiety.
Samsung Galaxy

Jak dobrze troszczyć się o telefon komórkowy, żeby służył nam on jak najdłużej?

Aktualnie chyba każdy posiada swój telefon komórkowy. Komórkę posiadają nawet dzieci, korzysta z niej młodzież, osoby dojrzałe a nawet osoby starsze, bo naturalnie jest to jedno z bardziej użytecznych urządzeń w naszych czasach, które sporo ułatwia nam kontaktowanie się z różnorodnymi osobami w każdym znaczącym momencie.
E-biznes, internet

Jak wygląda rynek aplikacji mobilnych w naszym kraju?

Coraz częściej korzystamy z komputerów nie tylko w domu i w pracy, co w efekcie doprowadziło do wzrostu popularności urządzeń mobilnych. Obecnie pragniemy mieć kontakt zarówno ze znajomymi, jak i z firmą i klientami, przez okrągłą dobę. Rośnie więc popularność urządzeń przenośnych. Smartfony zapewniają pobieranie i przesyłanie danych nieodzownych w pracy. Dzięki nim można korzystać z oprogramowania zainstalowanego w domu oraz w firmie, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną skuteczność.
Urządzenie elektroniczne

Jakie nowości elektroniczne zaimponują nam w kolejnym roku

Gadżety elektroniczne są przygotowywane z zachowaniem najważniejszych wytycznych w tym zakresie. Rozwiązania czy unowocześnienia techniczne pojawiają się wśród propozycji firm w coraz atrakcyjniejszych cenach. Przekłada się to na rosnące zaciekawienie użytkowników. Wybierają oni z niemałym zaangażowaniem rozmaite rozwiązania, jakie są świetnie dopasowane do ich oczekiwań względem urządzeń technicznych. Innowacyjne urządzenia wyróżnia to, że są ogólnodostępne i jeszcze doskonalsze pod względem zawieranych funkcji.