Menu strony
Gazeta.ie
Komputer
laptop

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

Takie jest życie – sprzęty komputerowe od czasu do czasu ulegają usterkom. Najbardziej awaryjne bywają rzecz jasna komputery przenośnie. Jest tak dlatego, bo regularne przenoszenie laptopa fatalnie wpływa na działanie podzespołów. Nadwrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje charakteryzuje się dysk twardy.
Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0

Jak zoptymalizować obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Bez znaczenia, czy posiadamy rozbudowaną firmę, czy też małą firmę która stawia dopiero swoje pierwsze kroki na trudnym rynku trzeba liczyć się z tym, że dbanie o należyty obieg dokumentów wewnątrz biura tego rodzaju będzie jednym z najważniejszych czekających na nas zadań.
E-biznes, internet

Nowoczesne przedsiębiorstwo stawia na nowoczesne rozwiązania

Rozwój ekonomiczny jest w nieustannym ruchu. To, co kiedyś było niezbędne w firmie, dziś jest melodią przeszłości. Postęp technologiczny przekazuje zarządcom znakomite narzędzia. Przyszłe lata będą epoką rozkwitu Business Intelligence. To nowoczesne myślenie o firmie, zaawansowane zarządzenie informacją w dążeniu do podniesienia efektywności pracy.
przykładowa strona internetowa na ekranie laptopa

Gdy serwis komputerowy jest ostatnim ratunkiem dla Twojego laptopa...

Komputery przenośne są współcześnie niezwykle chętnie używane. Ich podstawowa przewaga nad urządzeniami stacjonarnymi polega na ich przenośności. Laptopa można bowiem wziąć ze sobą w dowolne miejsce, szczególnie jeżeli jest on niewielkich rozmiarów. Takie pomysł w znaczny sposób ułatwia między innymi naukę. Student lub uczeń może wziąć ze sobą laptopa do biblioteki i tam uczyć się korzystając ze zbiorów bibliotecznych. Komputery takie są jednak narażone na dużą liczbę różnego rodzaju uszkodzeń, które wynikają niekiedy z częstego i nieuważnego transportu.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków dużo więcej niż tylko relaks. To prawdziwa przygoda, o której nie można zapomnieć, to inny świat, gdzie każdy może być despotycznym włatcą, kierowcą rajdowym, potężnym mafioso lub świetnym komandosem. Dobra zabawa to przede wszystkim gra w internecie.
serwis laptopów drLaptop

Pogotowie komputerowe

Komputeryzacja sprzyja sprawnej wymianie informacji, a ponadto pozwala na pracę na właściwym, przyjaznym użytkownikowi sprzęcie. Ponieważ jednak każda tego rodzaju maszyna ulega po czasie uszkodzeniom, nieraz bywa użyteczna pomoc serwisu komputerowego. Wielką ilość problemów z wadliwie działającym laptopem ,jak również ultrabookiem mogą pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy, do jakich potrzeba zwracać się nieraz po porady.
laptop

Czym się kierować zamawiając netbooka?

Dzisiaj netbooki wydają się coraz chętniej wybierane. Dla wielu osób jest to podstawowe urządzenie w pracy, przy którym każdego dnia spędzają czas. Z całą pewnością komputery tego rodzaju są bardzo użyteczne. Ich parametry współcześnie prezentują się doskonale, a równocześnie można z nimi pracować w rozmaitych miejscach. Niewątpliwie niezwykle często wykorzystujemy je również w domach, o wiele częściej niż typowe komputery stacjonarne.
praca

Praca programisty – najistotniejsze informacje o zatrudnieniu w branży informatycznej

W dzisiejszych czasach nie sposób nie zgodzić się z tym, że rozpatrując rozwój rozmaitych dziedzin, największą popularnością wyróżnia się dział nowych technologii. Można to zauważyć między innymi po tym, jak szeroko nie tylko w gospodarstwach domowych jak i spółkach rozpowszechnione są komputery. Z tego powodu istnieje duży popyt na rozmaitych znawców oferujących wiedzę gwarantującą zupełne wykorzystanie możliwości tych urządzeń.
technologie

Niekonwencjonalne technologie IT

Współcześnie większej części osób trudno byłoby sobie wyobrazić codzienność bez innowacyjnych technologii. Współczesność w dużej mierze oparta jest na stałych zmianach w technologii różnorodnych maszyn i urządzeń. W tym zestawie poczesne miejsce zajmują komputery i pochodne urządzenia. Korzystanie z sieci WWW dla wielkiej liczby osób stało się codziennością.
laptop

Sprzątanie w domowej elektronice. Co można zrobić z przestarzałym laptopem?

Mnóstwo osób ma w domu stare laptopy lub komputery typu PC, z jakich od dawna się nie korzysta. Jeżeli sprzęt zalega, wpada się na pomysł, by coś z tym zrobić. Możemy go zutylizować, chociaż to elektrośmieci, więc wiele z tym roboty lub sprzedać. Powody chęci pozbycia się np. laptopa są zwykle dwa – albo jest stary (choć nadal działający) i musimy zmienić go na nowy albo posiada wadę, jakiej nie będziemy reperować. Kiedy jesteśmy zdecydowani, że chcemy oddać laptopa, mamy garść opcji na rynku. Co możemy z nim zrobić?
1 2