Menu strony
Gazeta.ie
Komputer
E-biznes, internet

Nowoczesne przedsiębiorstwo stawia na nowoczesne rozwiązania

Biznes jest w nieustannym ruchu. To, co wcześniej było podstawą w działalności, dziś staje się przeżytkiem. Rozwój technologiczny oferuje właścicielom przedsiębiorstw praktyczne narzędzia. Przyszłe lata okażą się okresem triumfu Business Intelligence. To holistyczne myślenie o firmie, prawidłowe zarządzenie zmiennymi w dążeniu do zwiększenia wydajności działalności.
Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0

Jak zoptymalizować obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Bez względu na to, czy zarządzamy rozbudowaną firmę, czy też małą firmę która stawia dopiero swoje pierwsze kroki na trudnym rynku trzeba liczyć się z tym, że troska o właściwy obieg dokumentów wewnątrz biura tego typu będzie jednym z kluczowych czekających na nas zadań.
sprzęt elektroniczny do utylizacji

Oferta wystawiona przez skup

Rozwijanie się branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa gwarantuje na doskonałym poziomie, przede wszystkim przez wzgląd na wieloletnie doświadczenie. Lata praktyki spowodowały to, że nasi fachowcy są w stanie w niedługim czasie wyliczyć, ile określony sprzęt mógłby kosztować. Idealnie obliczone ceny to gwarancja wprawy oraz pełnej fachowości naszych specjalistów. Nie trzeba już dziś martwić się tym, co zrobić z nieużywanym, zawadzającym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już dziś, a pomożemy.
technologie

Niekonwencjonalne technologie IT

W dzisiejszym świecie większej części ludzi niełatwo byłoby sobie wyobrazić codzienność bez nowoczesnych technologii. Nowoczesność w dużej mierze oparta jest na stałych zmianach w budowie rozmaitych maszyn i urządzeń. W tym zestawie poczesne miejsce zajmują komputery i podobne urządzenia. Korzystanie z sieci WWW dla wielkiej ilości osób stało się codziennością.
praca

Praca programisty – najistotniejsze informacje o zatrudnieniu w branży informatycznej

W dzisiejszych czasach nie sposób nie zgodzić się z tym, że obserwując rozwój różnorakich branż, największą popularnością cieszy się dział nowych technologii. Widać to przykładowo po tym, jak szeroko nie tylko w gospodarstwach domowych jak i spółkach rozpowszechnione są komputery. Właśnie dlatego istnieje znaczny popyt na rozmaitych fachowców mających wiedzę zapewniającą pełne wykorzystanie możliwości tych urządzeń.
laptop

Czym się kierować zamawiając netbooka?

Dzisiaj netbooki wydają się o wiele bardziej popularne. Dla większości ludzi jest to najważniejsze urządzenie w pracy, przy którym każdego dnia spędzają czas. Z całą pewnością komputery tego rodzaju są niezwykle użyteczne. Ich parametry współcześnie prezentują się doskonale, a równocześnie można z nimi pracować w dowolnych miejscach. Bez wątpienia niejednokrotnie wykorzystujemy je także w mieszkaniach, znacznie częściej niż zwykłe komputery stacjonarne.
Ultrabook™  VAIO® Pro

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków znacznie więcej niż jedynie rozrywka. To przygoda, o której nie sposób zapomnieć, to inny świat, gdzie można zostać strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem albo najlepszym z komandosów. Najlepsza rozrywka to jednak rozgrywki w sieci.
laptop

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

Spójrzmy prawdzie w oczy – gadżety elektroniczne czasami się psują. Najbardziej narażone na awarie bywają naturalnie sprzęty przenośnie. Dzieje się tak dlatego, gdyż regularne transportowanie sprzętu negatywnie oddziałuje na funkcjonowanie podzespołów. Nadwrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje cechuje się HDD.
BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA

Szukamy solidnego sprzętu komputerowego

Wiadoma sytuacja - w żadnym przypadku nie zamierzamy akceptować słabego sprzętu komputerowego - w końcu to nie 1996 rok! W takim razie nie może dziwić za bardzo bardzo duże zainteresowanie najróżniejszymi nowinkami mającymi związek ze sprzętami komputerowymi. Można śmiało powiedzieć, że choć bardzo często nie posiadamy nawet za dużo kasy, i tak nie można powiedzieć, iż jesteśmy najzupełniej skazani na mocno przeeeciętny sprzęt.
1 2