Menu strony
Gazeta.ie
Komputer
malunek - sprzęt

Jakiego ultrabooka potrzebujesz, żeby wydajnie pracować?

Czy w naszych czasach musimy wychodzić z domu żeby pracować? Czy nie można zarobić na rodzinę siedząc jedynie w domu? Od kilkunastu lat nie jest to wyłącznie mrzonka, a rzeczywistość, która sprawdza się w mnóstwie różnych profesji.
Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0

Jak zoptymalizować obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Bez względu na to, czy posiadamy duże przedsiębiorstwo, czy też małą firmę stawiającą dopiero swoje pierwsze kroki na niełatwym rynku trzeba brać pod uwagę, że dbanie o sprawny obieg dokumentów w obrębie biura tego rodzaju stanie się jednym z najważniejszych czekających na nas zadań.
BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA

Szukamy solidnego sprzętu komputerowego

Wiadomo - nigdy nie chcielibyśmy akceptować kiepskiego sprzętu komputerowego - przecież to nie 1997 rok! Zatem nie może dziwić przesadnie ogromne zainteresowanie wszelkiego rodzaju nowinkami mającymi związek ze sprzętem komputerowym. Można powiedzieć, że choć nierzadko nie mamy nawet zbyt dużo kasy, tak czy siak nikt nie powiedział, iż jesteśmy całkowicie skazani na bardzo przeciętny sprzęt.
internet najlepsze medium

Sieć bezprzewodowa to podstawa

Jeszcze zupełnie niedawno jasne dla wszystkich było to, że aby posiadać sieć, komputer powinien być podłączony do kabla, iż sieć ma szanse być tylko przy jednym urządzeniu oraz że z pewnością nie będziemy mogli wędrować po mieszkaniu z laptopem, dalej niż nam na to zezwoli rozpiętość kabla, bo w przeciwnym razie utracimy połączenie. Teraz jednak nikt już sobie nie wyobraża funkcjonowania bez sieci bezprzewodowej, która zezwala korzystać z Internetu bez fizycznego podpięta do kabla, dzięki czemu spokojnie mamy szanse pracować nawet na tarasie.
laptop

Sprzątanie w domowej elektronice. Co można zrobić z przestarzałym laptopem?

Sporo ludzi posiada w domu przestarzałe laptopy albo komputery typu PC, z jakich na co dzień się nie korzysta. Jeśli sprzęt zalega, wpada się na pomysł, aby coś z nim zrobić. Możemy go wyrzucić, choć to elektrośmieci, więc sporo z tym roboty albo sprzedać. Przyczyny chęci sprzedaży np. laptopa są najczęściej 2 – albo jest stary (chociaż nadal działający) i chcemy zmienić go na inny lub posiada wadę, jakiej nie będziemy naprawiać. Gdy jesteśmy zdecydowani, że chcemy oddać laptopa, mamy kilka sposobów na rynku. Co można z tym sprzętem zrobić?
przykładowa strona internetowa na ekranie laptopa

Gdy serwis komputerowy jest ostatnim ratunkiem dla Twojego laptopa...

Laptopy są współcześnie niezwykle chętnie stosowane. Ich zasadnicza przewaga nad urządzeniami stacjonarnymi wynika z ich przenośności. Laptopa można bowiem zabrać ze sobą w każde miejsce, zwłaszcza gdy jest on niewielkich rozmiarów. Tego rodzaju pomysł znacznie ułatwia na przykład naukę. Student czy uczeń może wziąć ze sobą komputer do czytelni i tam pisać pracę korzystając ze zbiorów z biblioteki. Komputery takie są jednak narażone na wiele rozmaitych uszkodzeń, które biorą się czasami z nagminnego i nieostrożnego przenoszenia.
technologie

Niekonwencjonalne technologie IT

Obecnie większości ludzi niełatwo byłoby sobie wyobrazić rzeczywistość bez innowacyjnych urządzeń. Współczesność w dużym stopniu oparta jest na nieustannych zmianach w technologii rozmaitych maszyn i przyrządów. W tej grupie wysoką ozycję zajmują komputery i pochodne urządzenia. Używanie Internetu dla ogromnej liczby osób przeszło do codzienności.
Biznes

Nowatorskie programy dla biznesu

Jeśli musiało by się wskazać wynalazek, który najmocniej wpływa na codzienność ludzkości, z pewnością każdy wskazałby na: komputer. Niełatwo generalnie już sobie wyobrazić przedsiębiorstwo, które nie posiada komputerów. Trzeba pamiętać jednak, że pojedyncza maszyna jest całkowicie bezsilna, kiedy nie działa pod kontrolą odpowiedniego oprogramowania. Przyjrzyjmy się temu, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw bardzo ułatwi jego działalność.
sprzęt elektroniczny do utylizacji

Oferta wystawiona przez skup

Rozwój branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa zapewnić może na znakomitym poziomie, głównie przez wzgląd na ogromne doświadczenie. Wiele lat praktyki spowodowało to, że nasi fachowcy są w stanie w niedługim czasie określić, ile dany sprzęt mógłby kosztować. Dokładnie obliczone ceny to świadectwo wprawy oraz pełnego profesjonalizmu naszych ekspertów. Nie trzeba już dzisiaj martwić się tym, co zrobić z bezużytecznym, niepotrzebnym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już teraz, a pomożemy.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Twojego sprzętu komputerowego czyli dobieramy obudowy do komputera

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu ofiaruje się przeważnie zbyt uwagi. Jednak poziom realizacji, i stosowny dobór materiałów ma nie mniejszą funkcję niż design czy specyfikacja komputera. Warunkują one przecież nie tylko odpowiednią wentylację czy cichą pracę komputera lecz również sam sposób użytkowania naszej “maszyny”.
1 2