Menu strony
Gazeta.ie
Komputer
laptop

Czym się kierować zamawiając netbooka?

Dzisiaj netbooki wydają się o wiele bardziej popularne. Dla większości ludzi jest to najważniejsze urządzenie w pracy, przy którym każdego dnia spędzają czas. Z całą pewnością komputery tego rodzaju są niezwykle użyteczne. Ich parametry współcześnie prezentują się doskonale, a równocześnie można z nimi pracować w dowolnych miejscach. Bez wątpienia niejednokrotnie wykorzystujemy je także w mieszkaniach, znacznie częściej niż zwykłe komputery stacjonarne.
Ultrabook™  VAIO® Pro

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków znacznie więcej niż jedynie rozrywka. To przygoda, o której nie sposób zapomnieć, to inny świat, gdzie można zostać strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem albo najlepszym z komandosów. Najlepsza rozrywka to jednak rozgrywki w sieci.
E-biznes, internet

Nowoczesne przedsiębiorstwo stawia na nowoczesne rozwiązania

Świat ekonomiczny jest w nieustannym ruchu. To, co wcześniej było niezbędne w przedsiębiorstwie, obecnie odchodzi do lamusa. Rozwój technologiczny przekazuje właścicielom przedsiębiorstw praktyczne narzędzia. Nadchodzące lata staną się epoką triumfu Business Intelligence. To nowoczesne myślenie o firmie, efektywnie zarządzenie zmiennymi w dążeniu do podniesienia efektywności działalności.
praca

Praca programisty – najistotniejsze informacje o zatrudnieniu w branży informatycznej

W dzisiejszych czasach nie da się nie zgodzić się z tym, że obserwując progres wielorakich dziedzin, największą popularnością wyróżnia się dział nowych technologii. Można to zauważyć przede wszystkim po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i spółkach dostępne są komputery. Właśnie dlatego istnieje ogromny popyt na rozmaitych fachowców posiadających wiedzę gwarantującą zupełne wykorzystanie możliwości tych urządzeń.
sprzęt elektroniczny do utylizacji

Oferta wystawiona przez skup

Postępy w branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa zapewnić może na wysokim poziomie, szczególnie przez wzgląd na długoletnie doświadczenie. Wiele lat praktyki spowodowało to, że nasi eksperci są w stanie w niedługim czasie wskazać, ile określony sprzęt mógłby kosztować. Idealnie obliczone ceny to gwarancja wprawy oraz pełnej fachowości naszych ekspertów. Nie trzeba już dzisiaj martwić się tym, co zrobić z nieużywanym, zawadzającym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już dziś, a pomożemy.
laptop

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

Spójrzmy prawdzie w oczy – gadżety elektroniczne czasami się psują. Najbardziej narażone na awarie bywają naturalnie sprzęty przenośnie. Dzieje się tak dlatego, gdyż regularne transportowanie sprzętu negatywnie oddziałuje na funkcjonowanie podzespołów. Nadwrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje cechuje się HDD.
BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA

Szukamy solidnego sprzętu komputerowego

Wiadoma sytuacja - w żadnym przypadku nie zamierzamy akceptować słabego sprzętu komputerowego - w końcu to nie 1996 rok! W takim razie nie może dziwić za bardzo bardzo duże zainteresowanie najróżniejszymi nowinkami mającymi związek ze sprzętami komputerowymi. Można śmiało powiedzieć, że choć bardzo często nie posiadamy nawet za dużo kasy, i tak nie można powiedzieć, iż jesteśmy najzupełniej skazani na mocno przeeeciętny sprzęt.
serwis laptopów drLaptop

Pogotowie komputerowe

Komputeryzacja sprzyja szybkiej wymianie informacji, a ponadto pozwala na pracowanie na nowoczesnym, przyjaznym użytkownikowi sprzęcie. Ponieważ jednak każda tego typu maszyna ulega po latach zepsuciu, nieraz bywa użyteczna pomoc serwisu komputerowego. Wielką ilość kłopotów z niewłaściwie działającym laptopem ,a także netbookiem mogą pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy, do jakich warto zwrócić się czasami po porady.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Twojego sprzętu komputerowego czyli dobieramy obudowy do komputera

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu ofiaruje się przeważnie zbyt uwagi. Niemniej jednak jakość wykonania a także właściwy dobór materiałów ma nie mniejszą funkcję niż forma czy też parametry komputera. Zapewniają bowiem nie tylko odpowiednią wentylację lub cichą pracę komputera lecz również sam sposób użytkowania naszej “maszyny”.
1 2