Menu strony
Gazeta.ie
Komputer
technologie

Niekonwencjonalne technologie IT

W dzisiejszym świecie większej części osób trudno byłoby sobie wyobrazić codzienność bez nowoczesnych urządzeń. Nowoczesność w dużej mierze opiera się na ciągłych zmianach w budowie różnorodnych maszyn i urządzeń. W tym zestawie poczesne miejsce zajmują komputery i pochodne akcesoria. Używanie sieci WWW dla znacznej ilości osób przeszło do codzienności.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla młodzieży dużo więcej niż tylko relaks. To prawdziwa przygoda, o której nie można zapomnieć, to przejście w inny wymiar, gdzie kązdy zostaje pogromcą potworów, kierowcą rajdowym, genialnym władcą lub świetnym komandosem. Najlepsza zabawa to jednak rozgrywki w internecie.
sprzęt elektroniczny do utylizacji

Oferta wystawiona przez skup

Rozwijanie się branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa zapewnić może na wysokim poziomie, szczególnie przez wzgląd na wieloletnie doświadczenie. Wiele lat praktyki spowodowało to, że nasi eksperci mogą w niedługim czasie określić, ile określony sprzęt mógłby kosztować. Perfekcyjnie obliczone ceny to gwarancja wprawy oraz pełnego profesjonalizmu naszych specjalistów. Nie trzeba już dzisiaj martwić się tym, co zrobić z nieużywanym, zawadzającym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już teraz, a pomożemy.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Twojego sprzętu komputerowego czyli dobieramy obudowy do komputera

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu ofiaruje się przeważnie zbyt uwagi. Lecz forma wykonania a także trafny dobór materiałów odgrywa nie mniejsze znaczenie niż kształt lub specyfikacja komputera. Zapewniają przecież nie tylko odpowiednią wentylację lub wyciszenie komputera lecz również sam sposób użytkowania naszej “maszyny”.
Komputery

Komputer to nowoczesna technologia, jaka gwarantuje nam kompleksowy dostęp do informacji o której my decydujemy

Komputer jest w zasadzie w każdym domu, a dojście do sieci to okno na świat oraz gwarantuje nam korzystanie z różnorodnych danych. Jest możliwość użytkować internet w mieszkaniu bądź w pracy, a również w drodze. Internet może służyć nam do wykonywanie przeróżnych zakupów, a również korzystania z rozlicznych usług oraz wyszukiwania każdych informacji.
internet najlepsze medium

Sieć bezprzewodowa to podstawa

Jeszcze całkiem niedawno zrozumiałe dla wszystkich było to, że by mieć Internet, komputer powinien być podpięty do kabla, iż sieć może być wyłącznie przy jednym urządzeniu oraz że z pewnością nie będziemy mogli wędrować po domu z laptopem, dalej niż nam na to pozwoli długość kabla, gdyż w przeciwnym razie utracimy połączenie. Dzisiaj jednak nikt już sobie nie wyobraża funkcjonowania bez sieci bezprzewodowej, która pozwala korzystać z sieci bez fizycznego podpięta do kabla, dzięki czemu spokojnie mamy szanse działać nawet na tarasie.
malunek - sprzęt

Jakiego ultrabooka potrzebujesz, żeby wydajnie pracować?

Czy w naszych czasach musimy wychodzić z domu żeby pracować? Czy nie można zarobić na rodzinę siedząc jedynie w domu? Od kilkunastu lat nie jest to wyłącznie mrzonka, a rzeczywistość, która sprawdza się w mnóstwie różnych profesji.
Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0

Jak zoptymalizować obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Bez względu na to, czy posiadamy duże przedsiębiorstwo, czy też małą firmę stawiającą dopiero swoje pierwsze kroki na niełatwym rynku trzeba brać pod uwagę, że dbanie o sprawny obieg dokumentów w obrębie biura tego rodzaju stanie się jednym z najważniejszych czekających na nas zadań.
BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA

Szukamy solidnego sprzętu komputerowego

Wiadomo - nigdy nie chcielibyśmy akceptować kiepskiego sprzętu komputerowego - przecież to nie 1997 rok! Zatem nie może dziwić przesadnie ogromne zainteresowanie wszelkiego rodzaju nowinkami mającymi związek ze sprzętem komputerowym. Można powiedzieć, że choć nierzadko nie mamy nawet zbyt dużo kasy, tak czy siak nikt nie powiedział, iż jesteśmy całkowicie skazani na bardzo przeciętny sprzęt.
laptop

Sprzątanie w domowej elektronice. Co można zrobić z przestarzałym laptopem?

Sporo ludzi posiada w domu przestarzałe laptopy albo komputery typu PC, z jakich na co dzień się nie korzysta. Jeśli sprzęt zalega, wpada się na pomysł, aby coś z nim zrobić. Możemy go wyrzucić, choć to elektrośmieci, więc sporo z tym roboty albo sprzedać. Przyczyny chęci sprzedaży np. laptopa są najczęściej 2 – albo jest stary (chociaż nadal działający) i chcemy zmienić go na inny lub posiada wadę, jakiej nie będziemy naprawiać. Gdy jesteśmy zdecydowani, że chcemy oddać laptopa, mamy kilka sposobów na rynku. Co można z tym sprzętem zrobić?
1 2