Menu strony
Gazeta.ie
Komputer
laptop

Sprzątanie w domowej elektronice. Co można zrobić z przestarzałym laptopem?

Sporo ludzi posiada w domu przestarzałe laptopy albo komputery typu PC, z jakich na co dzień się nie korzysta. Jeśli sprzęt zalega, wpada się na pomysł, aby coś z nim zrobić. Możemy go wyrzucić, choć to elektrośmieci, więc sporo z tym roboty albo sprzedać. Przyczyny chęci sprzedaży np. laptopa są najczęściej 2 – albo jest stary (chociaż nadal działający) i chcemy zmienić go na inny lub posiada wadę, jakiej nie będziemy naprawiać. Gdy jesteśmy zdecydowani, że chcemy oddać laptopa, mamy kilka sposobów na rynku. Co można z tym sprzętem zrobić?
BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA

Szukamy solidnego sprzętu komputerowego

Wiadomo - w żadnym przypadku nie chcemy akceptować słabego sprzętu komputerowego - w końcu to nie 1995 rok! W takim razie nie dziwi przesadnie bardzo duże zainteresowanie wszelkiego rodzaju nowinkami mającymi związek ze sprzętem komputerowym. Można śmiało powiedzieć, że choć w wielu przypadkach nie posiadamy nawet za dużo kasy, i tak nie można powiedzieć, iż jesteśmy całkowicie skazani na bardzo przeciętny sprzęt.
przykładowa strona internetowa na ekranie laptopa

Gdy serwis komputerowy jest ostatnim ratunkiem dla Twojego laptopa...

Laptopy są współcześnie niezwykle chętnie stosowane. Ich zasadnicza przewaga nad urządzeniami stacjonarnymi wynika z ich przenośności. Laptopa można bowiem zabrać ze sobą w każde miejsce, zwłaszcza gdy jest on niewielkich rozmiarów. Tego rodzaju pomysł znacznie ułatwia na przykład naukę. Student czy uczeń może wziąć ze sobą komputer do czytelni i tam pisać pracę korzystając ze zbiorów z biblioteki. Komputery takie są jednak narażone na wiele rozmaitych uszkodzeń, które biorą się czasami z nagminnego i nieostrożnego przenoszenia.
technologie

Niekonwencjonalne technologie IT

Obecnie większości ludzi niełatwo byłoby sobie wyobrazić rzeczywistość bez innowacyjnych urządzeń. Współczesność w dużym stopniu oparta jest na nieustannych zmianach w technologii rozmaitych maszyn i przyrządów. W tej grupie wysoką ozycję zajmują komputery i pochodne urządzenia. Używanie Internetu dla ogromnej liczby osób przeszło do codzienności.
Biznes

Nowatorskie programy dla biznesu

Jeśli musiało by się wskazać wynalazek, który najmocniej wpływa na codzienność ludzkości, z pewnością każdy wskazałby na: komputer. Niełatwo generalnie już sobie wyobrazić przedsiębiorstwo, które nie posiada komputerów. Trzeba pamiętać jednak, że pojedyncza maszyna jest całkowicie bezsilna, kiedy nie działa pod kontrolą odpowiedniego oprogramowania. Przyjrzyjmy się temu, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw bardzo ułatwi jego działalność.
sprzęt elektroniczny do utylizacji

Oferta wystawiona przez skup

Rozwój branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa zapewnić może na znakomitym poziomie, głównie przez wzgląd na ogromne doświadczenie. Wiele lat praktyki spowodowało to, że nasi fachowcy są w stanie w niedługim czasie określić, ile dany sprzęt mógłby kosztować. Dokładnie obliczone ceny to świadectwo wprawy oraz pełnego profesjonalizmu naszych ekspertów. Nie trzeba już dzisiaj martwić się tym, co zrobić z bezużytecznym, niepotrzebnym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już teraz, a pomożemy.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Twojego sprzętu komputerowego czyli dobieramy obudowy do komputera

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu ofiaruje się przeważnie zbyt uwagi. Jednak poziom realizacji, i stosowny dobór materiałów ma nie mniejszą funkcję niż design czy specyfikacja komputera. Warunkują one przecież nie tylko odpowiednią wentylację czy cichą pracę komputera lecz również sam sposób użytkowania naszej “maszyny”.
E-biznes, internet

Nowoczesne przedsiębiorstwo stawia na nowoczesne rozwiązania

Świat ekonomiczny jest w nieustannym ruchu. To, co wcześniej było podstawą w przedsiębiorstwie, obecnie odchodzi do lamusa. Postęp technologiczny oferuje zarządcom użyteczne narzędzia. Przyszłe lata okażą się epoką triumfu Business Intelligence. To holistyczne myślenie o biznesie, zaawansowane zarządzenie zmiennymi w dążeniu do zracjonalizowania efektywności działalności.
praca

Praca programisty – najistotniejsze informacje o zatrudnieniu w branży informatycznej

Obecnie nie można nie zgodzić się z tym, że obserwując rozwój wielorakich dziedzin, największą popularnością wyróżnia się dział nowych technologii. Można to dostrzec chociażby po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i firmach dostępne są komputery. Z tego powodu istnieje spory popyt na rozmaitych znawców mających wiedzę gwarantującą maksymalne wykorzystanie potencjału tych urządzeń.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla wielu młodych ludzi coś więcej niż jedynie rozrywka. To przygoda, o której trudno zapomnieć, to wejście w inny świat, gdzie każdy może być strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem lub świetnym komandosem. Najlepsza zabawa to przede wszystkim rozgrywki w internecie.
1 2