Menu strony
Gazeta.ie
Komputer
technologie

Niekonwencjonalne technologie IT

Współcześnie większej części osób trudno byłoby sobie wyobrazić codzienność bez innowacyjnych technologii. Współczesność w dużej mierze oparta jest na stałych zmianach w technologii różnorodnych maszyn i urządzeń. W tym zestawie poczesne miejsce zajmują komputery i pochodne urządzenia. Korzystanie z sieci WWW dla wielkiej liczby osób stało się codziennością.
Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0

Jak zoptymalizować obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Bez znaczenia, czy prowadzimy rozbudowaną firmę, czy też niewielką firmę która stawia dopiero swoje pierwsze kroki na konkurencyjnym rynku musimy liczyć się z tym, że dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w obrębie biura tego typu będzie jednym z najistotniejszych czekających na nas zadań.
laptop

Czym się kierować zamawiając netbooka?

Dzisiaj netbooki wydają się o wiele chętniej wybierane. Dla wielu osób jest to podstawowe urządzenie w pracy, przy którym każdego dnia spędzają czas. Bez wątpienia komputery tego typu są niezwykle użyteczne. Ich właściwości współcześnie prezentują się doskonale, a jednocześnie można z nimi pracować w dowolnych miejscach. Niewątpliwie niejednokrotnie wykorzystujemy je także w mieszkaniach, o wiele chętniej niż zwykłe komputery stacjonarne.
praca

Praca programisty – najistotniejsze informacje o zatrudnieniu w branży informatycznej

Współcześnie nie sposób nie zgodzić się z tym, że obserwując rozwój rozmaitych dziedzin, sporą popularnością cieszy się dział nowych technologii. Widać to chociażby po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i spółkach dostępne są komputery. Nie bez przypadku zatem istnieje ogromny popyt na różnych fachowców oferujących wiedzę gwarantującą zupełne wykorzystanie możliwości tych urządzeń.
laptop

Sprzątanie w domowej elektronice. Co można zrobić z przestarzałym laptopem?

Mnóstwo osób ma w domu stare laptopy lub komputery typu PC, z jakich od dawna się nie korzysta. Jeżeli sprzęt zalega, wpada się na pomysł, by coś z tym zrobić. Możemy go zutylizować, chociaż to elektrośmieci, więc wiele z tym roboty lub sprzedać. Powody chęci pozbycia się np. laptopa są zwykle dwa – albo jest stary (choć nadal działający) i musimy zmienić go na nowy albo posiada wadę, jakiej nie będziemy reperować. Kiedy jesteśmy zdecydowani, że chcemy oddać laptopa, mamy garść opcji na rynku. Co możemy z nim zrobić?
Ultrabook™  VAIO® Pro

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.
Biznes

Nowatorskie programy dla biznesu

Jeśli należałoby określić wynalazek, który najbardziej wpływa na pracę ludzkości, z pewnością każdy wskazałby na: komputer. Niełatwo w zasadzie już sobie wyobrazić firmę, która nie posiada pecetów. Warto pamiętać jednak, że pojedyncza maszyna jest całkowicie bezsilna, kiedy nie ma dobrego oprogramowania. Spójrzmy, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco usprawni jego działalność.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Utylizacja komputerów. Idealne możliwości.

Co uczynić, gdy PC nie spełnia już oczekiwań, sprzęt jest przedatowany, nie udaje się odpalić nowszych programów, a użytkowanie staje się coraz uciążliwsze? Monitor nie działa tak jak kiedyś albo ukazały się w sklepach nowsze, wygodniejsze i cieńsze? Nie ma wątpliwości, trzeba wtedy znaleźć lepsze podzespoły.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków znacznie więcej niż jedynie relaks. To przygoda, o której nie można zapomnieć, to wejście w inny świat, gdzie kązdy zostaje pogromcą potworów, kierowcą rajdowym, genialnym władcą albo świetnym komandosem. Dobra zabawa to jednak gra w internecie.
sprzęt elektroniczny do utylizacji

Oferta wystawiona przez skup

Rozwój branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa gwarantuje na znakomitym poziomie, głównie przez wzgląd na wieloletnie doświadczenie. Wiele lat praktyki spowodowało to, że nasi eksperci mogą w krótkim czasie określić, ile dany sprzęt mógłby kosztować. Perfekcyjnie obliczone ceny to gwarancja wprawy oraz pełnego profesjonalizmu naszych ekspertów. Nie trzeba już dzisiaj martwić się tym, co zrobić z bezużytecznym, niepotrzebnym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już teraz, a pomożemy.
1 2