Menu strony
Gazeta.ie
Sprzęt
Thomas-it

Magiczna serwerownia

Serwerownia jest miejscem okrytymmroczną legendą. Tylko kilka osób oglądało ją w środku, a jedynie niektórzy wyszli z niej bez szwanku. Miejsce, do którego mogą wejść wyłącznie specjaliści IT wciąż intryguje szukających przygód. Jest szansa, że to tajemnicze brzęczenie działa na nich energetyzująco.
sprzęt elektroniczny do utylizacji

Oferta wystawiona przez skup

Rozwijanie się branży takiej jak skup sprzętu komputerowego Warszawa gwarantuje na doskonałym poziomie, przede wszystkim przez wzgląd na wieloletnie doświadczenie. Lata praktyki spowodowały to, że nasi fachowcy są w stanie w niedługim czasie wyliczyć, ile określony sprzęt mógłby kosztować. Idealnie obliczone ceny to gwarancja wprawy oraz pełnej fachowości naszych specjalistów. Nie trzeba już dziś martwić się tym, co zrobić z nieużywanym, zawadzającym w domu urządzeniem – zgłoś się do nas już dziś, a pomożemy.
Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’

Sprzęt elektroniczny do biura

Zarządzanie biurem to niełatwa sprawa. Posiadacze biznesów i zarządcy działów zakupów z pewnością wiedzą, jak uciążliwe jest nieustanne dbanie o sprzęt i akcesoria biurowe. Ergonomię pracy określa przede wszystkim sprawny sprzęt komputerowy z dobrym software, umożliwiający komfortową pracę. Żeby zapewnić odpowiednie funkcjonowanie sprzętu biurowego, należy wybrać odpowiednią firmę. Przy wyborze firmy wystarczy wpisać do wyszukiwarki przykładowe hasło drukarki wrocław i zobaczymy katalog firm , które zadbają o nasze urządzenia biurowe.
Tablet

Części zamienne do tabletów? Jak mamy możliwość kupić najtańsze, a dodatkowo dostać ekspercką radę?

W erze nowatorskich urządzeń co rusz to więcej nowych technik płynie do nas z każdej strony. Radio, telewizja, prasa trąbią o innowacyjnych technologiach i wspaniałych rozwiązaniach w kwestii sprzętów elektronicznych. Mądre komputery i telefony, które mają możliwość wyręczyć człowieka w wielu aspektach i działaniach, to współcześnie normalna kwestia.
biurko

Audyt z zakresu IT dla właścicieli spółek

Na pewno każda osoba, która prowadzi działalność gospodarczą wiem, czym jest audyt rachunkowy. Mniej popularnym typem kontroli są audyty IT. Obecnie generalnie każda firma ma sporą infrastrukturę informatyczną złożoną z pecetów roboczych, serwerowni i sieci komunikacji między nimi. Opiekę nad tym obszarem zazwyczaj przekazuje się w ręce specjalistów.
Thomas-it

Jaki sprzęt dla firmy

Zaopatrzenie powierzchni biurowych w sprzęt komputerowy dla firm, jest czynnikiem generującym jego funkcjonowanie. właśnie dlatego, powinno to być wykonane na najwyższym poziomie. Na samym początkuorganizowania biura, należy zastanowić się nad paroma ważnymi kwestiami. Przykładowo, jest to instalacja systemów operacyjnych. Jak dobrać go tak, by był dostosowany do firmy go używającej. Warto także przemyśleć sposób, w jaki zaopatrzy się biura w internet. Czy wybrać połączenie kablowe, czy wi-fi.
laptop

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

Spójrzmy prawdzie w oczy – gadżety elektroniczne czasami się psują. Najbardziej narażone na awarie bywają naturalnie sprzęty przenośnie. Dzieje się tak dlatego, gdyż regularne transportowanie sprzętu negatywnie oddziałuje na funkcjonowanie podzespołów. Nadwrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje cechuje się HDD.
Nowy pecet Lenovo

Jak wyposażyć serwerownię?

Serwerownia jest miejscem potrzebującym typowego wyposażenia. Poza niezwykle pojemnymi dyskami twardymi wymagany jest zestaw wyspecjalizowanego sprzętu, który pozwoli na właściwe działanie takiej instytucji. Ogromnie istotne jest także posiadanie wysoce wyspecjalizowanej kadry, potrafiącej właściwie taki zestaw urządzeń obsługiwać.

Akcesoria projektu Apple

Wielu znawców na całym świecie zastanawia się, z jakiego powodu Apple odniosło tak ogromny sukces. Konkretnym powodem do przemyśleń jest fakt, że artykuły tego przedsiębiorstwa są zwykle o wiele bardziej kosztowne od wyrobów konkurencji. Mimo to, marka ma legiony zadeklarowanych zwolenników, którzy mogą czekać całą noc pod galerią handlową, by zdobyć wymarzony gadżet z nadgryzionym jabłkiem.
BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA

Szukamy solidnego sprzętu komputerowego

Wiadoma sytuacja - w żadnym przypadku nie zamierzamy akceptować słabego sprzętu komputerowego - w końcu to nie 1996 rok! W takim razie nie może dziwić za bardzo bardzo duże zainteresowanie najróżniejszymi nowinkami mającymi związek ze sprzętami komputerowymi. Można śmiało powiedzieć, że choć bardzo często nie posiadamy nawet za dużo kasy, i tak nie można powiedzieć, iż jesteśmy najzupełniej skazani na mocno przeeeciętny sprzęt.
1 2