Menu strony
Gazeta.ie
Gry
garnki

Marka Klarstein

Każda mniej lub bardziej perfekcyjna gospodyni domowa musi mieć w swoim domu odpowiednie naczynia, sztućce i urządzenia, dzięki którym prościej będzie przygotowywać różne potrawy.
SDHC UHS-1 UltimateXX

Produkty marki Kingston – technika przyszłości dostępna dziś

Dzisiejsze aplikacje i programy graficzne wymagają ciągle nowocześniejszego sprzętu i, co ważne pamięci RAM. Wielkim uznaniem konsumentów cieszy się do tej pory marka Kingston. Wieloletnie doświadczenie w komponowaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego owocuje niespotykaną trwałość i wydajność prezentowanych zaawansowanych modeli.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- wciel w życie swoją idee


Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń mobilnych wielu z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się obecnie jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Aplikacje do urządzeń przenośnych radzą, jak uniknąć korków, zasugerują, co obejrzeć w kinie i telewizji, podpowiedzą, jak usprawnić figurę, i ostrzegą, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatnim miesiącu.
Genius SP-HF1255A

Rozsądne zakupy we Wrocławiu – o czym trzeba pamiętać w czasie zakupów, by zagwarantować sobie najlepszą jakość artykułów?

Podczas zakupów dużo osób najczęściej kieruje się jedynie kwestią ceny. Jest to dosyć poważny błąd, gdyż podobne postępowanie doprowadza do tego, iż kupuje się artykuły, których jakość nie zawsze jest satysfakcjonująca. W jaki sposób w takim razie rozpoznać wysoką jakość? Jak zaplanować zakupy we Wrocławiu, aby uzyskać gwarancję, że docelowo podejmuje się właściwą decyzję? Mieszkańcy Wrocławia mają uproszczone zadanie, jako że na tamtejszym rynku pracuje sporo sklepów, skupionych między innymi w nowoczesnych galeriach handlowych, z tego względu zakupy są zdecydowanie szybsze oraz wygodniejsze.
fotka - sprzęt

Podsłuchy można nabyć samodzielnie

Możemy zainwestować w różnorakiego rodzaju urządzenia, które pomogą nam rejestrować ważne dla nas wydarzenia, lub to co dzieje się obok nas, tak abyśmy później mogli otrzymać z tego pamiątkę, albo dowód, że nie zrobiliśmy nic niewłaściwego. Powinno się zastanowić, który sprzęt może nam się przydać, tak żeby zaznaczyć, w co musimy zainwestować.
konsola ouiya

Buzz! Polskie łamigłówki – co to takiego?

Popularne wśród coraz większej liczby osób, fanów gier na konsoli, Buzz! Polskie łamigłówki cieszą się popularnością nie jedynie ze względu na znakomite przygotowanie oraz rewelacyjną jakość, lecz przede wszystkim na zróżnicowane możliwości. Wielofunkcyjne gry, które do gustu przypadły już dużej liczbie użytkowników na rynku, charakteryzują się szczególnie tym, że łączą naukę z zabawą i nadają się dla różnych grup wiekowych. Możliwości z nimi się wiążące są znakomite, natomiast rozrywka jest zawsze na wysokim poziomie.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla młodzieży dużo więcej niż tylko relaks. To prawdziwa przygoda, o której nie można zapomnieć, to przejście w inny wymiar, gdzie kązdy zostaje pogromcą potworów, kierowcą rajdowym, genialnym władcą lub świetnym komandosem. Najlepsza zabawa to jednak rozgrywki w internecie.
smartfony

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój gałęzi smartfonów przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona za każdym razem przynosi rozgłos w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by nabyć smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty z jabłkiem sprzedają się bardzo dobrze.
Świnka skarbonka

Polski crowdfunding

W obecnych czasach bardzo dużo procesów odbywa się za pośrednictwem Internetu. Sieć stała się do pewnego stopnia drugą rzeczywistością, gdzie również przebiega komunikacja, dokonuje się transakcji i zawiera umowy. Niezwykle często też właśnie w sieci umieszcza się rozmaite projekty i pomysły, często innowacyjne. Dawniej najczęściej dobre idee ginęły z braku środków finansowych na ich wprowadzenie w życie. Można było jedynie prosić właścicieli firm o wsparcie, z różnym efektem. W czasie urządzeń komputerowych i internetu zjawisko to uległo zmianie.
Mama i dziecko

Kolorowanki edukacyjne

Posiadasz berbecia w wieku 5 lat? Nie masz pojęcia, jakie gry mu podarować? Ten wpis jest dla ciebie. Usiądź komfortowo w fotelu, bo mam dla ciebie informację: nie musisz gotówki, by sprawić swojej pociesze ciekawą grę. Nie wiesz jak? Rzecz jest łatwa: internet. A precyzyjniej gry dla 6 latków.
1 2