Menu strony
Gazeta.ie
Gry
Świnka skarbonka

Polski crowdfunding

W obecnych czasach bardzo dużo procesów odbywa się za pośrednictwem Internetu. Sieć stała się do pewnego stopnia drugą rzeczywistością, gdzie również przebiega komunikacja, dokonuje się transakcji i zawiera umowy. Niezwykle często też właśnie w sieci umieszcza się rozmaite projekty i pomysły, często innowacyjne. Dawniej najczęściej dobre idee ginęły z braku środków finansowych na ich wprowadzenie w życie. Można było jedynie prosić właścicieli firm o wsparcie, z różnym efektem. W czasie urządzeń komputerowych i internetu zjawisko to uległo zmianie.
smartfony

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój gałęzi telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% kupowanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona za każdym razem jest poruszana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanów, którzy oczekują najczęściej w kilometrowych kolejkach by nabyć telefon w dniu premiery. Pomimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się bardzo dobrze.
Genius SP-HF1255A

Rozsądne zakupy we Wrocławiu – o czym trzeba pamiętać w czasie zakupów, by zagwarantować sobie najlepszą jakość artykułów?

Podczas zakupów dużo osób z reguły kieruje się tylko kwestią ceny. Jest to bardzo poważny błąd, jako że takie postępowanie doprowadza do tego, iż kupuje się produkty, jakich jakość nie zawsze jest zadowalająca. W jaki sposób w takim razie rozpoznać wysoką jakość? Jak zaplanować zakupy we Wrocławiu, żeby mieć pewność, że ostatecznie podejmuje się rozsądną decyzję? Mieszkańcy Wrocławia mają uproszczone zadanie, gdyż na tamtejszym rynku funkcjonuje wiele sklepów, skupionych na przykład w atrakcyjnych galeriach handlowych, w związku z tym zakupy są kategorycznie szybsze oraz bardziej komfortowe.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- wciel w życie swoją idee


Czas i technikapędzi nieprzerwanie do przodu. Bez urządzeń przenośnych sporo osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym znajbardziej wziętych środków komunikacji. Aplikacje do tabletów, smartfonów czy telefonów pokazują, jak znaleźć drogę do celu, zasugerują, który film w kinie i telewizji jest wart obejrzenia, zasugerują nam, jak zadbać o sylwetkę, i zaalarmują nas, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatnim miesiącu.
Mama i dziecko

Kolorowanki edukacyjne

Posiadasz berbecia w wieku 5 lat? Nie masz pojęcia, jakie gry mu podarować? Ten wpis jest dla ciebie. Usiądź komfortowo w fotelu, bo mam dla ciebie informację: nie musisz gotówki, by sprawić swojej pociesze ciekawą grę. Nie wiesz jak? Rzecz jest łatwa: internet. A precyzyjniej gry dla 6 latków.
fotka - sprzęt

Podsłuchy można nabyć samodzielnie

Mamy sposobność zainwestować w różnorakiego typu urządzenia, które pozwolą nam rejestrować ważne dla nas zdarzenia, albo to co dzieje się obok nas, tak żebyśmy potem mogli mieć z tego pamiątkę, lub dowód, że nie wykonaliśmy nic złego. Należy się zastanowić, jaki sprzęt ma szansę nam się przydać, tak by wiedzieć, w co musimy inwestować.
garnki

Marka Klarstein

Każda mniej lub bardziej doskonała pani domu musi mieć w swojej kuchni właściwe naczynia, sztućce i urządzenia, dzięki którym łatwiej będzie zrobić przeróżne potrawy.
Call of Duty

Rynek konsol wideo wciąż się rozwija

Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, cieszy się, będąc właścicielami ładnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z rywali jest obecnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie mierzyć w zupełnie odmienna grupę adresatów niżeli gry na PS3.
Wygodne i stylowe słuchawki z mikrofonem

Intrygujące wiadomości z branży elektroniki w roku 2015

Branża elektroniczna rozwija się tak dynamicznie i tak spontanicznie, iż nieprzerwanie zdołamy dostrzec, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze rzeczy z branży elektronicznej. Nie sposób w krótkim czasie obejrzeć każdych nowości, jakie pojawiły się w roku 2015.
odkurzacz

Światło na imprezy i nie tylko

Z pewnością wielu z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w naszym życiu odgrywa światło - to naturalne oraz sztuczne. Nie tylko umożliwia nam normalne funkcjonowanie, lecz także w znaczący sposób wpływa na nasze samopoczucie.
1 2