Menu strony
Gazeta.ie
Gry
fotka - sprzęt

Podsłuchy można nabyć samodzielnie

Możemy zainwestować w różnorakiego rodzaju urządzenia, które pomogą nam rejestrować ważne dla nas wydarzenia, lub to co dzieje się obok nas, tak abyśmy później mogli otrzymać z tego pamiątkę, albo dowód, że nie zrobiliśmy nic niewłaściwego. Powinno się zastanowić, który sprzęt może nam się przydać, tak żeby zaznaczyć, w co musimy zainwestować.
konsola ouiya

Buzz! Polskie łamigłówki – co to takiego?

Popularne wśród coraz większej liczby osób, fanów gier na konsoli, Buzz! Polskie łamigłówki cieszą się popularnością nie jedynie ze względu na znakomite przygotowanie oraz rewelacyjną jakość, lecz przede wszystkim na zróżnicowane możliwości. Wielofunkcyjne gry, które do gustu przypadły już dużej liczbie użytkowników na rynku, charakteryzują się szczególnie tym, że łączą naukę z zabawą i nadają się dla różnych grup wiekowych. Możliwości z nimi się wiążące są znakomite, natomiast rozrywka jest zawsze na wysokim poziomie.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla młodzieży dużo więcej niż tylko relaks. To prawdziwa przygoda, o której nie można zapomnieć, to przejście w inny wymiar, gdzie kązdy zostaje pogromcą potworów, kierowcą rajdowym, genialnym władcą lub świetnym komandosem. Najlepsza zabawa to jednak rozgrywki w internecie.
smartfony

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój gałęzi smartfonów przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona za każdym razem przynosi rozgłos w mediach. Apple posiada rzeszę fanatyków, którzy czekają najczęściej w kilometrowych kolejkach by nabyć smartfona w pierwszym dniu sprzedaży. Mimo wysokich kosztów, produkty z jabłkiem sprzedają się bardzo dobrze.
Świnka skarbonka

Polski crowdfunding

W obecnych czasach bardzo dużo procesów odbywa się za pośrednictwem Internetu. Sieć stała się do pewnego stopnia drugą rzeczywistością, gdzie również przebiega komunikacja, dokonuje się transakcji i zawiera umowy. Niezwykle często też właśnie w sieci umieszcza się rozmaite projekty i pomysły, często innowacyjne. Dawniej najczęściej dobre idee ginęły z braku środków finansowych na ich wprowadzenie w życie. Można było jedynie prosić właścicieli firm o wsparcie, z różnym efektem. W czasie urządzeń komputerowych i internetu zjawisko to uległo zmianie.
Genius SP-HF1255A

Rozsądne zakupy we Wrocławiu – o czym trzeba pamiętać w czasie zakupów, by zagwarantować sobie najlepszą jakość artykułów?

Podczas zakupów dużo osób z reguły kieruje się tylko kwestią ceny. Jest to bardzo poważny błąd, jako że takie postępowanie doprowadza do tego, iż kupuje się produkty, jakich jakość nie zawsze jest zadowalająca. W jaki sposób w takim razie rozpoznać wysoką jakość? Jak zaplanować zakupy we Wrocławiu, żeby mieć pewność, że ostatecznie podejmuje się rozsądną decyzję? Mieszkańcy Wrocławia mają uproszczone zadanie, gdyż na tamtejszym rynku funkcjonuje wiele sklepów, skupionych na przykład w atrakcyjnych galeriach handlowych, w związku z tym zakupy są kategorycznie szybsze oraz bardziej komfortowe.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- wciel w życie swoją idee


Czas i technikapędzi nieprzerwanie do przodu. Bez urządzeń przenośnych sporo osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w obecnych czasach jednym znajbardziej wziętych środków komunikacji. Aplikacje do tabletów, smartfonów czy telefonów pokazują, jak znaleźć drogę do celu, zasugerują, który film w kinie i telewizji jest wart obejrzenia, zasugerują nam, jak zadbać o sylwetkę, i zaalarmują nas, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatnim miesiącu.
Mama i dziecko

Kolorowanki edukacyjne

Posiadasz berbecia w wieku 5 lat? Nie masz pojęcia, jakie gry mu podarować? Ten wpis jest dla ciebie. Usiądź komfortowo w fotelu, bo mam dla ciebie informację: nie musisz gotówki, by sprawić swojej pociesze ciekawą grę. Nie wiesz jak? Rzecz jest łatwa: internet. A precyzyjniej gry dla 6 latków.
garnki

Marka Klarstein

Każda mniej lub bardziej doskonała pani domu musi mieć w swojej kuchni właściwe naczynia, sztućce i urządzenia, dzięki którym łatwiej będzie zrobić przeróżne potrawy.
Call of Duty

Rynek konsol wideo wciąż się rozwija

Prawdopodobnie wielu z was, szanowni czytelnicy, cieszy się, będąc właścicielami ładnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z rywali jest obecnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie mierzyć w zupełnie odmienna grupę adresatów niżeli gry na PS3.
1 2