Menu strony
Gazeta.ie
Gry
fotka - sprzęt

Podsłuchy można nabyć samodzielnie

Możemy inwestować w różnorakiego typu urządzenia, które pozwolą nam rejestrować istotne dla nas zdarzenia, lub to co ma miejsce obok nas, tak żebyśmy potem mieli szansę mieć z tego pamiątkę, albo dowód, że nie zrobiliśmy nic złego. Warto się namyślić, jaki sprzęt może nam się przydać, tak by zaznaczyć, w co powinniśmy zainwestować.
Call of Duty

Rynek konsol wideo wciąż się rozwija

Zapewne duża część z was, drodzy czytelnicy, raduje się, mogąc być posiadaczami pięknej, najnowszej generacji konsoli playstation 3 (a jeśli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest prawdopodobnie niepodważalne, jednym z konkurentów jest aktualnie Wii przedsiębiorstwa nintendo, ale gry na Wii mają za zadanie celować w diametralnie inną grupę adresatów niż gry na PS3.
Wygodne i stylowe słuchawki z mikrofonem

Intrygujące wiadomości z branży elektroniki w roku 2015

Branża elektroniczna rozwija się tak prężnie i tak spontanicznie, iż nieustannie możemy dostrzec, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze rzeczy z branży elektronicznej. Nie sposób w krótkim czasie dostrzec wszelkich nowości, jakie pojawiły się w roku 2015.
smartfony

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój technologii telefonii komórkowej przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego nowa odsłona zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę klientów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić smartfona w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się znakomicie.
logo Xbox

Na czym grać w nowe gry?

Chyba każdy zgodzi się co do tego, że szeroko rozumiana wirtualna rozrywka stoi w obecnych czasach na naprawdę wysokim poziomie rozwoju, i właściwie każdy z nas znajdzie w tej dziedzinie dla siebie bardzo wiele ciekawych możliwości.
Genius SP-HF1255A

Rozsądne zakupy we Wrocławiu – o czym trzeba pamiętać w czasie zakupów, by zagwarantować sobie najlepszą jakość artykułów?

Podczas zakupów dużo osób zazwyczaj kieruje się jedynie kwestią ceny. Jest to dosyć poważny błąd, ponieważ podobne postępowanie doprowadza do tego, iż wybiera się artykuły, których jakość nie zawsze jest satysfakcjonująca. Jak w takim razie rozpoznać wysoką jakość? Jak zaplanować zakupy we Wrocławiu, aby mieć gwarancję, że docelowo podejmuje się rozsądną decyzję? Mieszkańcy Wrocławia mają uproszczone zadanie, gdyż na tamtejszym rynku istnieje wiele sklepów, skupionych chociażby w nowoczesnych galeriach handlowych, dlatego zakupy są kategorycznie szybsze oraz wygodniejsze.
odkurzacz

Światło na imprezy i nie tylko

Na pewno wielu z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w ludzkim życiu odgrywa światło - to naturalne oraz sztuczne. Nie jedynie ułatwia nam zwyczajne funkcjonowanie, ale również znacząco wpływa na nasz nastrój.
konsola ouiya

Buzz! Polskie łamigłówki – co to takiego?

Rozchwytywane przez coraz większą liczbę osób, ekspertów gier na konsoli, Buzz! Polskie łamigłówki cieszą się popularnością nie tylko przez wzgląd na doskonałe przygotowanie oraz najlepszą jakość, lecz przede wszystkim na różnorodne opcje. Funkcjonalne gry, które do gustu przypadły już wielu użytkownikom na rynku, charakteryzują się przede wszystkim tym, że łączą naukę z zabawą i nadają się dla różnych grup wiekowych. Opcje z nimi się wiążące są nieograniczone, natomiast rozrywka jest zawsze na doskonałym poziomie.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

popularne gry online

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków znacznie więcej niż jedynie relaks. To przygoda, o której nie można zapomnieć, to wejście w inny świat, gdzie kązdy zostaje pogromcą potworów, kierowcą rajdowym, genialnym władcą albo świetnym komandosem. Dobra zabawa to jednak gra w internecie.
Świnka skarbonka

Polski crowdfunding

W dzisiejszych czasach bardzo wiele czynności odbywa się za pośrednictwem sieci WWW. Internet stał się do pewnego stopnia alternatywną rzeczywistością, gdzie także ma miejsce komunikacja, dokonuje się transakcji i spisuje umowy. Niezwykle często również właśnie w sieci umieszczane są różnego rodzaju projekty i pomysły, nierzadko innowacyjne. W dawniejszych czasach często dobre pomysły przepadały z braku pieniędzy na ich realizację. Można było jedynie prosić właścicieli firm o pomoc finansową, z różnym skutkiem. W dobie komputerów i internetu zjawisko to uległo zmianie.
1 2