Menu strony
Gazeta.ie
Zabawa
Serwis randkowy

Randki nie tylko online

Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.
Mama i dziecko

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na mnóstwo portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na ciekawą rozrywkę dla dzieci. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.
Kredki, przybory szkolne

Kolorowanki do wydruku

Lato w naszym kraju jest deszczowe, zima ciągnie się miesiącami, powinniśmy zatem mieć pomysły na zabawy dla maluchów na te dni. Dobrze też, żeby te zabawy nie ograniczały się do patrzenia w telewizor. Postarajmy się, żeby rozrywki były wciągające i wspomagające rozwój. Wcale nie wymaga to dużego trudu, bo te wytyczne spełniają choćby kolorowanki do wydruku.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Malowanki stymulują wyobraźnię

To malowanki sprawiają, że dzieci lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał edukacyjny, wykazują się większą mądrością, są bardziej twórcze w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do własnych możliwości.
dzieci

Edukacyjne gry dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci online to świetna zabawa i sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także znakomita szansa na naukę i rozwijanie swoich umiejętności. Grając na komputerze dziecko nie tylko się relaksuje, ale też uczy. Ponadto zwiększa swoją pewność siebie.