Menu strony
Gazeta.ie
Zabawa
Mama i dziecko

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na wielu stronach. Można je ściągnąć i wydrukować, a potem w nich rysować. Jest to prosty sposób na pasjonującą rozrywkę dla pociech. jednocześnie może się ono bawić i uczyć w tym samym czasie.
Kredki, przybory szkolne

Kolorowanki do wydruku

Lato w naszym kraju bywa mokre, zima trwa długo, musimy zatem mieć pomysły na zabawy dla dzieciaków na te dni. Dobrze też, by te zabawy nie ograniczały się do patrzenia w telewizor. Postarajmy się, by rozrywki były ciekawe i rozwijające. Wcale nie wymaga to ogromnego trudu, bo te wytyczne spełniają choćby kolorowanki do wydruku.
Serwis randkowy

Randki nie tylko online

Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.
dzieci

Edukacyjne gry dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci online to świetna zabawa i sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również znakomita szansa na naukę i rozwijanie swoich umiejętności. Grając na komputerze dziecko nie tylko się relaksuje, ale też uczy. poza tym podnosi swoją pewność siebie.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki

Malowanki stymulują wyobraźnię

To malowanki sprawiają, że maluchy lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał szkolny, wykazują się większą mądrością, są bardziej twórcze w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do własnych kompetencji.