Menu strony
Gazeta.ie
Wizytówki
Adres www to podstawa na naszej stronie

Interesujący rynek domen internetowych

Liczba odsłon naszej strony w internecie zazwyczaj jest uzależnione w dużym stopniu też od jej adresu. Jeżeli będzie prosty do zapamiętania, związany z działką biznesu w jakiej funkcjonujemy i stosunkowo krótki, mamy spore szanse, że ewentualny użytkownik zapamięta informacje o domenie, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. A w dzisiejszych czasach naprawdę warto mieć porządną domenę!
Domeny to wizytówka twojej strony

Co musimy wiedzieć o domenach?

Popularność naszej strony w internecie zazwyczaj zależy w wielkim stopniu też od jej adresu. Jeśli jest łatwy do zapamiętania, związany z działką biznesu w której działamy i stosunkowo krótki, będziemy mieli większe szanse, że potencjalny klient ją zapamięta, nawet jeżeli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.
domeny to podstawa w sieci web

Co musimy wiedzieć o domenach?

Liczba odsłon naszej strony w internecie zwykle jest uzależnione w znaczącym stopniu także od jej adresu. Jeśli będzie prosty do zapamiętania, powiązany z branżą w której funkcjonujemy i odpowiednio krótki, będziemy mieli duże szanse, że potencjalny użytkownik ją zapamięta, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen - np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.