Menu strony
Gazeta.ie
Dostęp
voip

VoIp - nowoczesne techniki dla przedsiębiorstw, z którym warto się zapoznać

Nasza rzeczywistość cały czas rozwija się i każdego dnia poznajemy nowe rozwiązania technologiczne. Właściwie ciężko nadążyć za wszystkimi nowinkami technologicznymi, ale zwłaszcza każdy przedsiębiorca winien interesować się tą dziedziną nauki, z tej przyczyny, że wiele nowoczesnych rozwiązań tego typu pozwala na optymalizację codziennej działalności firmy, co oznaczać może zarówno zmniejszenie kosztów, jak i maksymalizację zysków – a to jest ważne dla każdej firmy.
Kobieta z tabletem

Platformy zakupowe dla firm

Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla przedsiębiorstw. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna słaba koniunktura na kontynencie wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Cała masa spółek, by utrzymać się na rynku, było zmuszonych obniżać koszty i usprawniać swoją działalność. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji cen. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
Praca przy komputerze

Usprawnienie obiegu dokumentów

W każdej firmie funkcjonuje rotacja dokumentów. Nim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces administrowania dokumentacją, odbywał się dłużej oraz był mało sprawny. Odkąd są dobre aplikacje komputerowe, praca przy dokumentacji staje się szybka oraz dużo bardziej oszczędna. Jednym z takich aplikacji jest ms Sharepoint. Mówiąc najogólniej oprogramowanie służy zakładaniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami firmy (workflow) a pracownikami i ich otoczeniem.
komputer

Jak usprawnić pracę w firmie?

W każdej firmie istnieje rotacja dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do biznesu, proces zarządzania dokumentacją, odbywał się dłużej był mało sprawny. Od czasu, kiedy są dobre aplikacje komputerowe, praca przy dokumentacji staje się dużo szybsza oraz o wiele bardziej ekonomiczna. Jednym z takich programów jest Sharepoint. Mówiąc najogólniej program służy organizowaniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami firmy ( Android sharepoint) a pracownikami i ich otoczeniem.