Menu strony
Gazeta.ie
Firmy
Księgowość

Przejrzysty oraz praktyczny przepływ dokumentów dzięki księgowości przez internet.

W czasach dynamicznie rozwijających się możliwości, nikogo nie zaskoczy to, iż większą część kwestii realizowana jest przez net. Jest to błyskawiczny, skuteczny sposób a w dodatku można być dosłownie gdziekolwiek a i tak załatwi się wszelkie sprawy.
Nowa seria komputerów przenośnych firmy Samsung

Nadzwyczaj skuteczne oraz najczęściej wybierane przez przedsiębiorców systemy: mrp i erp

Jeśli chodzi o planowanie zapotrzebowania materiałowego, z angielskiego Material Requirements Planning, przyznać należy ogromny rozwój w ostatnim czasie. Bazowym i najważniejszym zadaniem takich systemów jest prowadzenie dokładnych obliczeń ilości zamawianych oraz używanych materiałów, jak również tworzenie szczegółowego terminarza dostaw. Terminarz ten uwzględnia różny popyt w każdej firmie w danym okresie, dzięki czemu nie jest konieczny stały nadzór. Nowoczesne systemy informatyczne to znaczne ułatwienie dla każdego przedsiębiorcy!
Komputery i programowanie

Systemy informatyczne i ich zastosowanie w firmie

Siedziby firm są miejscami, gdzie w znaczny sposób można zaobserwować rozpowszechnienie komputerów i ogólnie obecność nowych urządzeń. Odpowiednie zarządzanie firmą wymaga nie tylko dużego doświadczenia, ale także wyspecjalizowanego oprogramowania, szczególnie na dzień dzisiejszy.
Adres www to podstawa na naszej stronie

Interesujący rynek domen internetowych

Liczba użytkowników naszej strony w internecie często jest uzależnione w dużym stopniu też od jej adresu. Kiedy jest łatwy do zapamiętania, powiązany z branżą w jakiej działamy i odpowiednio krótki, mamy duże szanse, że ewentualny użytkownik zapamięta informacje o domenie, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. A w dzisiejszych czasach naprawdę warto mieć porządną domenę!
domeny to podstawa w sieci web

Co musimy wiedzieć o domenach?

Popularność naszej witryny w internecie często jest uzależnione w wielkim stopniu także od jej adresu. Jeśli jest łatwy do zapamiętania, związany z branżą w której funkcjonujemy i stosunkowo krótki, będziemy mieli duże szanse, że ewentualny użytkownik ją zapamięta, nawet jeśli nie otrzymał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen - np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.
biurko

W jaki sposób wybrać oprogramowanie dla firm?

Trudno zobrazować sobie maleńkie przedsiębiorstwo bez komputera. Wybór oprogramowania jest skomplikowany. Rynek jest potężny, a przedsiębiorcy niekoniecznie go znają.
Biznesmeni

Internet dla firm jako narzędzia gwarantujące szybki postęp firmy

Internet w Polsce jest obecny od 20 lat i stał się silnikiem napędowym modernizacji i rozwoju gospodarki. Potęgę Internetu z sukcesem mają szansę wykorzystywać przedsiębiorcy najróżniejszych specjalności, niekoniecznie precyzyjnie połączonych akurat z siecią i nowymi technologiami.
Serwer

Jakie serwery dla firmy

Dobre i sprawne serwery to obecnie podstawa prężnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych wielkich przedsiębiorstw, a także w małych firmach warto koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z konkretnego punktu A dostały się jak najszybciej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz wielkie wachlarze odrębnych usług załatwianych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w sieci.
serwis laptopów drLaptop

Pogotowie komputerowe

Komputeryzacja sprzyja szybkiej wymianie informacji, a ponadto pozwala na pracowanie na nowoczesnym, przyjaznym użytkownikowi sprzęcie. Ponieważ jednak każda tego typu maszyna ulega po latach zepsuciu, nieraz bywa użyteczna pomoc serwisu komputerowego. Wielką ilość kłopotów z niewłaściwie działającym laptopem ,a także netbookiem mogą pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy, do jakich warto zwrócić się czasami po porady.
pozycjonowanie

Jak zabłysnąć w internecie? O jakich kwestiach niezbędnie powinniśmy wiedzieć?

Ciężko dzisiaj sobie wyobrazić funkcjonowanie każdej firmy bez strony www. To właściwie niemożliwe, dlatego każdy musi o tym pomyśleć, zanim będzie za późno.
1 2 3 4