Menu strony
Gazeta.ie
Firmy
adwords

W jaki sposób wypromować swoją firmę w Internecie? Nim zdecydujesz przeczytaj nasze podpowiedzi

Gdy do Sieci jest podłączona duża część polskiego społeczeństwa, absolutnie nikogo nie powinno dziwić, iż nawet takie przedsiębiorstwa, które mogą się wydawać odrobinę skostniałe, tak czy siak chcą reklamować się w Internecie, budować własną markę w tym medium. A trzeba mieć na uwadze, że bardzo wielu ludzi, w szczególności młodych, niemalże nie korzysta z pozostałych mediów, to znaczy telewizji i całej reszty.
śruby

Intrygująca propozycja centrali telefonicznych Panasonic oraz VoIP

Panasonic z pewnością jest w dzisiejszych czasach jednym z niezwyklej znanych przywódców na rynku telefonii komórkowej. Marka ta posiada w ofercie liczne centrale telefoniczne i doskonałej jakości rozwiązania komunikacyjne.
komputery

Do czego służy system ERP?

Jeżeli mamy swoją firmę przydatne jest, żebyśmy orientowali się w różnego rodzaju systemach i ułatwieniach, które oferuje nam rozwój technologii komputerowych. Minęły już czasy, kiedy sercem firmy był ogromny segregator aktualizowany przez panią w sekretariacie, w którym znaleźć można było wszelkie informacje. Teraz stosowane są systemy informatyczne wspomagające pracę przedsiębiorstwa na wszystkich szczeblach jej działalności. Takim rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
karty rfid

Czym tak ogółem jest RFID, czy którymś tam z rzędu technologicznym zbytkiem?

Odpowiedź brzmi - RFID jest po, to by chronić konsumenta, czyli każdego człowieka żyjącego na ziemi i mającego m.in. z różnego rodzaju kart kredytowych. Karty rfid to karty, które mają chip, który ma umożliwić nam płacenie za pomocą sygnału radiowego, rfid ten posiadają też karty, które są niezbędne w transporcie publicznym, czy nawet najnowsze legitymacje studenckie.
Biznesmeni

Internet dla firm jako narzędzia gwarantujące szybki postęp firmy

Internet w Polsce jest obecny od 20 lat i stał się sercem napędowym modernizacji i rozkwitu gospodarki. Potęgę Internetu z powodzeniem powinni wykorzystywać przedsiębiorcy najróżniejszych gałęzi, niekoniecznie ściśle łączonych akurat z internetem i innowacyjnymi technologiami.
Szafka elektryczna

Projekty elektryczne - przekrojowa zestaw firm

Planowanie instalacji elektrycznych to kompleksowa usługa, która obecnie oferowana jest przez sporo doświadczonych firm. Oczywiście firmy te powinny posiadać dobre uprawnienia, doświadczenie i wysokie kwalifikacje, gdyż właśnie to zaświadcza o jakości oferowanych projektów.
serwery

Jak skonfigurować sieć we własnej firmie?

Jeśli chciałbyś bez najmniejszego problemu skonfigurować sieć w prowadzonej przez siebie firmie, w szczególności powinieneś kupić odpowiedni sprzęt. Naprawdę nie ma żadnego sensu w tym, aby szukać w owym aspekcie jakichś oszczędności, bo fakty są takie, iż bardzo często potem tylko będziemy uskarżali się na jakość działania sieci. Takie właśnie są realia - można tak naprawdę powiedzieć, że doskonałym pomysłem są chociażby serwery vps. Uważam, iż to właśnie serwery owej firmy są idealne - a skąd ta opinia? Cóż, w firmie, w którym obecnie pracuję są używane sprzęty tego producenta.
waga

Oferta wag z Poznania

Wybór elektronicznych urządzeń w Poznaniu jest zadziwiający, a przyczyniły się do tego lata pracy ekspertów. Stawiając na firmy oferujące świetne rozwiązania, wybiera się doskonałą jakość oraz trwałość na wiele lat.
biurko

W jaki sposób wybrać oprogramowanie dla firm?

Niełatwo wyobrazić sobie maleńkie przedsiębiorstwo bez komputera. Dobór oprogramowania sprawia problem. Rynek jest spory, a przedsiębiorcy nie zawsze go znają.
Komputery i programowanie

Systemy informatyczne i ich zastosowanie w firmie

Przedsiębiorstwa to miejsca, gdzie wyraźnie można dostrzec komputeryzację i ogólnie rozprzestrzenianie się nowych technologii. Właściwe kierowanie przedsiębiorstwem wymaga nie tylko dużego doświadczenia, ale także wyspecjalizowanego sprzętu, szczególnie w dzisiejszych czasach.
1 2 3 4 5