Menu strony
Gazeta.ie
Firmy
Adres www to podstawa na naszej stronie

Interesujący rynek domen internetowych

Liczba użytkowników naszej strony w internecie często jest uzależnione w dużym stopniu też od jej adresu. Kiedy jest łatwy do zapamiętania, powiązany z branżą w jakiej działamy i odpowiednio krótki, mamy duże szanse, że ewentualny użytkownik zapamięta informacje o domenie, nawet jeśli nie będzie miał naszej wizytówki. A w dzisiejszych czasach naprawdę warto mieć porządną domenę!
domeny to podstawa w sieci web

Co musimy wiedzieć o domenach?

Popularność naszej witryny w internecie często jest uzależnione w wielkim stopniu także od jej adresu. Jeśli jest łatwy do zapamiętania, związany z branżą w której funkcjonujemy i stosunkowo krótki, będziemy mieli duże szanse, że ewentualny użytkownik ją zapamięta, nawet jeśli nie otrzymał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen - np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.
Księgowość

Przejrzysty oraz praktyczny przepływ dokumentów dzięki księgowości przez internet.

W latach energicznie rozwijających się możliwości, nikogo nie zdumieje to, iż większą część czynności realizowana będzie przez internet. To dynamiczny, skuteczny sposób jak i dodatkowo można przebywać rzeczywiście gdziekolwiek a i tak załatwi się wszelkie rzeczy.
biurko

W jaki sposób wybrać oprogramowanie dla firm?

Trudno zobrazować sobie maleńkie przedsiębiorstwo bez komputera. Wybór oprogramowania jest skomplikowany. Rynek jest potężny, a przedsiębiorcy niekoniecznie go znają.
Biznesmeni

Internet dla firm jako narzędzia gwarantujące szybki postęp firmy

Internet w Polsce jest obecny od 20 lat i stał się silnikiem napędowym modernizacji i rozwoju gospodarki. Potęgę Internetu z sukcesem mają szansę wykorzystywać przedsiębiorcy najróżniejszych specjalności, niekoniecznie precyzyjnie połączonych akurat z siecią i nowymi technologiami.
Serwer

Jakie serwery dla firmy

Dobre i sprawne serwery to obecnie podstawa prężnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych wielkich przedsiębiorstw, a także w małych firmach warto koniecznie zadbać, aby pakiety informacji wysłane z konkretnego punktu A dostały się jak najszybciej do punktu B. Najnowsze aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz wielkie wachlarze odrębnych usług załatwianych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby przechowywane w sieci.
serwis laptopów drLaptop

Pogotowie komputerowe

Komputeryzacja sprzyja szybkiej wymianie informacji, a ponadto pozwala na pracowanie na nowoczesnym, przyjaznym użytkownikowi sprzęcie. Ponieważ jednak każda tego typu maszyna ulega po latach zepsuciu, nieraz bywa użyteczna pomoc serwisu komputerowego. Wielką ilość kłopotów z niewłaściwie działającym laptopem ,a także netbookiem mogą pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy, do jakich warto zwrócić się czasami po porady.
pozycjonowanie

Jak zabłysnąć w internecie? O jakich kwestiach niezbędnie powinniśmy wiedzieć?

Ciężko dzisiaj sobie wyobrazić funkcjonowanie każdej firmy bez strony www. To właściwie niemożliwe, dlatego każdy musi o tym pomyśleć, zanim będzie za późno.
Wrocław

Dlaczego korzystniej jest zaangażować fachowca od marketingu?

Jeśli prowadzisz swą działalność gospodarczą i życzysz sobie uzyskać bardziej znaczącą liczbę potencjalnych Klientów, należy zacząć zastanawiać się nad wykupieniu jakiejkolwiek reklamy.
Internet

Domena internetowa - czym jest, jak wiele kosztuje i gdzie wolno ją nabyć?

Planując założenie strony internetowej bądź firmy w Internecie niezbędne jest posiadanie domeny internetowej. Domena internetowa to nazwa, pod jaką znajduje się Twoja strona internetowa, na przykład „mojafirma.pl”. Jeśli odpowiednio wpiszesz do wyszukiwarki internetowej nazwę domeny oraz wciśniesz Enter, otworzy się strona, którą reprezentuje właśnie ta domena. Domeny wyznaczają też adres poczty elektronicznej, przykładowo jankowalski@mojafirma.pl. Posiadanie domeny jest niezbędne, jeśli chcemy funkcjonować w Sieci.
1 2 3 4