Menu strony
Gazeta.ie
Firmy
karty rfid

Czym tak ogółem jest RFID, czy którymś tam z rzędu technologicznym zbytkiem?

Odpowiadając na pytanie - RFID ma chronić konsumenta, czyli każdego człowieka będącego na ziemi i korzystającego m.in. z różnego rodzaju kart kredytowych. Karty rfid to karty, które posiadają chip, który ma sprawić, że następuje płacenie za pomocą sygnału radiowego, rfid ten posiadają też karty, które są niezbędne w transporcie publicznym, czy nawet najnowsze legitymacje studenckie.
waga

Oferta wag z Poznania

Wybór elektronicznych urządzeń w Poznaniu jest niezwykły, a przyczyniły się do tego lata pracy ekspertów. Stawiając na marki oferujące najdoskonalsze rozwiązania, wybiera się doskonałą jakość oraz trwałość na długie lata.
Szafka elektryczna

Projekty elektryczne - przekrojowa zestaw firm

Projektowanie instalacji elektrycznych to wszechstronna usługa, jaka współcześnie oferowana jest przez dużo fachowych firm. Rzecz jasna firmy te powinny mieć wyborne uprawnienia, doświadczenie i duże kwalifikacje, bo oczywiście to zaświadcza o jakości proponowanych projektów.
marina - ubrania

O jakich sprawach powinien pamiętać posiadacz komputera? Jakie programy są niezbędne? W jaki procesor najlepiej zainwestować?

Każdy kto ma do czynienia z komputerem na co dzień zna pewne pojęcia i nazwy firm, bez których trudno myśleć o normalnej pracy. Dzięki nim bowiem mamy nowe możliwości, aby rozwijać swoje zainteresowania, to jednakowoż jest bardzo pomocne w pracy, bo nowe technologie są dzisiaj bardzo pomocne. Na jakie elementy zwrócić uwagę, co jest najbardziej istotne w tej dziedzinie?
adwords

W jaki sposób wypromować swoją firmę w Internecie? Nim zdecydujesz przeczytaj nasze podpowiedzi

Gdy do Sieci jest podłączona duża część polskiego społeczeństwa, absolutnie nikogo nie powinno dziwić, iż nawet takie przedsiębiorstwa, które mogą się wydawać odrobinę skostniałe, tak czy siak chcą reklamować się w Internecie, budować własną markę w tym medium. A trzeba mieć na uwadze, że bardzo wielu ludzi, w szczególności młodych, niemalże nie korzysta z pozostałych mediów, to znaczy telewizji i całej reszty.
śruby

Intrygująca propozycja centrali telefonicznych Panasonic oraz VoIP

Panasonic z pewnością jest w dzisiejszych czasach jednym z niezwyklej znanych przywódców na rynku telefonii komórkowej. Marka ta posiada w ofercie liczne centrale telefoniczne i doskonałej jakości rozwiązania komunikacyjne.
komputery

Do czego służy system ERP?

Jeżeli mamy swoją firmę przydatne jest, żebyśmy orientowali się w różnego rodzaju systemach i ułatwieniach, które oferuje nam rozwój technologii komputerowych. Minęły już czasy, kiedy sercem firmy był ogromny segregator aktualizowany przez panią w sekretariacie, w którym znaleźć można było wszelkie informacje. Teraz stosowane są systemy informatyczne wspomagające pracę przedsiębiorstwa na wszystkich szczeblach jej działalności. Takim rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
Biznesmeni

Internet dla firm jako narzędzia gwarantujące szybki postęp firmy

Internet w Polsce jest obecny od 20 lat i stał się sercem napędowym modernizacji i rozkwitu gospodarki. Potęgę Internetu z powodzeniem powinni wykorzystywać przedsiębiorcy najróżniejszych gałęzi, niekoniecznie ściśle łączonych akurat z internetem i innowacyjnymi technologiami.
serwery

Jak skonfigurować sieć we własnej firmie?

Jeśli chciałbyś bez najmniejszego problemu skonfigurować sieć w prowadzonej przez siebie firmie, w szczególności powinieneś kupić odpowiedni sprzęt. Naprawdę nie ma żadnego sensu w tym, aby szukać w owym aspekcie jakichś oszczędności, bo fakty są takie, iż bardzo często potem tylko będziemy uskarżali się na jakość działania sieci. Takie właśnie są realia - można tak naprawdę powiedzieć, że doskonałym pomysłem są chociażby serwery vps. Uważam, iż to właśnie serwery owej firmy są idealne - a skąd ta opinia? Cóż, w firmie, w którym obecnie pracuję są używane sprzęty tego producenta.
biurko

W jaki sposób wybrać oprogramowanie dla firm?

Niełatwo wyobrazić sobie maleńkie przedsiębiorstwo bez komputera. Dobór oprogramowania sprawia problem. Rynek jest spory, a przedsiębiorcy nie zawsze go znają.
1 2 3 4 5