Menu strony
Gazeta.ie
Telefon
Notebook z serii Dell Latitude

Zakup telefonu – podążać za trendami czy pozostać przy klasyce

Przy obecnym poziomie postępu technologii nie dziwi nikogo fakt, że coraz większa ilość osób, które mijamy przechodząc po ulicy dzierży w ręce smart fon. Zwłaszcza, iż obecnie są one niczym małe komputery i za ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko pokonwersować czy odczytać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną spódnicę.
galaxy

Od aparatu z tarczą do inteligentnego smartfona. Trochę słów o zmianach w branży telefonicznej.

Jeszcze nie tak dawno szczęściarzem nazywano osobę, która była podpięta do linii telefonicznej i posiadała w mieszkaniu toporny aparat z okrągłą tarczą do wykręcania numerów. Innym pozostawały wyprawy do budek telefonicznych, których w tych czasach znajdowały się w najważniejszych. Nikogo nie dziwił fakt, że człowiek stale miał w portmonetce żeton do budki, a tradycyjnym elementem wyprawki wszystkich dzieci jadących na obóz była karta telefoniczna.
lampa wisząca w kolorystyce czarno-białej

Czy dobry dla nas będzie system contact center?

Im lepsze okazuje się być połączenie na przeróżnych płaszczyznach w własnej firmie, tym wspanialej będzie ona funkcjonowała, a co się z tym łączy, tym więcej kontrahentów będzie jej ufało.
etui

Bardzo przydatne dodatki do telefonu

Aby chronić aparat telefoniczny przed niszczeniem, konieczne jest zakup etui. Jest sporo wersji i rodzajów etui, wszystko jest zależne od upodobania użytkownika smartfona. Jednym z popularniejszych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, która docelowo poświęcona jest do osłony boków i tyłu sprzętu, ale dzięki podwyższonym brzegom, delikatnie opasuje ekran, ochraniając go przed rozpadem. Pokrowiec nie blokuje dojścia do przycisków, także złączy systemowych.
Supertelefon z układem Tegra 3

Jak zapłacić za usługę w internecie

Jeśli masz w planach założenie własnej strony internetowej, na której będziesz udostępniał interesujące treści wiedz, iż możesz tym samym zespolić przyjemne z pożytecznym. Mówiąc krótko funkcjonuje strategia na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, a z tej frajdy przychód. Nazywa się on: oraz jest coraz popularniejszą odmianą rozliczania się pomiędzy użytkownikami w Internecie i nie tylko.
smartfon

Etui do smartphona, czyli telefon naprawdę przezornie chroniony

Jeszcze jakiś czas temu nikt z nas nawet nie śnił o telefonach które zmieszczą się w małej kieszonce. W naszych czasach nie wyobrażamy sobie bez nich funkcjonowania. Co ciekawe, obecnie używane komórki w niczym nie przypominają tych, które zjawiły się na polskim rynku jako pierwsze.
telefon komórkowy

Smartfon nie tylko do zabawy ale również posiada wiele inny funkcji

Wcześniej telefony służyły jedynie do przeprowadzania rozmów. Wraz ze wzrostem popularności telefonów komórkowych, producenci zaczęli dodawać nowe funkcje. Dziś wielu ludzi nie wyobraża sobie życia bez dostępu do smartfona.
telefony

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z ogromną chęcią zakupiliby panowie

Preferencje pań i panów niekiedy diametralnie się różnią - co naprawdę podoba się małżonce, to nie zawsze zachwyci małżonka. Naukowcy szczegółowo opisują różnice między reprezentantami dwóch płci, a i producenci filmów obyczajowych podejmują taki temat. Zresztą wcale nie musimy czytać naukowych książek czy systematycznie chodzić do kina, aby przekonać się, że kobiety i mężczyźni w czasie zakupu konkretnego przedmiotu, chociażby komórki, kierują się całkiem innymi kryteriami.
telefon

Stare modele i nowe smartfony - jak zmieniły się komórki w ciągu ponad dwudziestu lat.

Technologia w dziedzinie telefonów komórkowych w ostatnich dwudziestu latach zmieniła się w sposób bardzo radykalny, ażeby nie powiedzieć rewolucyjny. Wystarczy chociażby przypomnieć to, w jaki sposób przedstawiały się telefony na początku lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku i to, w jaki sposób wyglądają one współcześnie.
smartfon

Telefon komórkowy jako nieodłączny element współczesnego życia

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą egzystencję bez posiadania telefonu komórkowego. Aparat telefoniczny komórkowy to jeden z koniecznych elementów współczesnego życia. Nie zadziwia więc nie tylko szeroka oferta urządzeń mobilnych, ale także dodatków, które coraz bardziej zadziwiają oryginalnością i funkcjonalnością.
1 2