Menu strony
Gazeta.ie
Telefon
telefon komórkowy

Smartfon nie tylko do zabawy ale również posiada wiele inny funkcji

Dawniej telefony służyły jedynie do prowadzenia rozmów. Razem ze wzrostem popularności aparatów komórkowych, producenci zaczęli dołączać nowe funkcje. Obecnie wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dostępu do telefonu.
lampa wisząca w kolorystyce czarno-białej

Czy dobry dla nas będzie system contact center?

Im dokładniejsze okazuje się być telefonowanie na różnorakich poziomach w naszej firmie, tym wspanialej będzie ona działała, a co się z tym wiąże, tym więcej kontrahentów będzie jej ufało.
Supertelefon z układem Tegra 3

Jak zapłacić za usługę w internecie

Jeśli masz w planach założenie swojej strony internetowej, na której będziesz upubliczniał ciekawe treści wiedz, że możesz tym samym powiązać przyjemne z pożytecznym. Mówiąc zwięźle funkcjonuje metoda na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, natomiast z tej frajdy przychód. Zwie się on: oraz jest coraz popularniejszą formą rozliczania się pomiędzy klientami w wirtualnej rzeczywistości i nie tylko.
smartfon

Etui do smartphona, czyli telefon naprawdę przezornie chroniony

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nikt z nas nawet nie śnił o telefonach bezprzewodowych. Obecnie nie wyobrażamy sobie bez nich zwykłego dnia. Co ważne, w ostatnim czasie stosowane komórki w niczym nie przypominają tych, które zjawiły się na polskim rynku jako pierwsze.
telefony

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z ogromną chęcią zakupiliby panowie

Preferencje pań i mężczyzn czasami bardzo się różnią - co wyjątkowo podoba się partnerce, to niekoniecznie zachwyci małżonka. Psychologowie starannie opisują różnice pomiędzy reprezentantami dwóch płci, a i reżyserzy filmów przygodowych podejmują ten temat. Zresztą wcale nie musimy czytać naukowych książek czy regularnie chodzić do kina, żeby przekonać się, że panie i mężczyźni w czasie zakupu danego przedmiotu, chociażby telefonu, kierują się zupełnie innymi kryteriami.
smartfon

Telefon komórkowy jako nieodłączny element współczesnego życia

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą egzystencję bez posiadania telefonu komórkowego. Aparat telefoniczny komórkowy to jeden z koniecznych elementów współczesnego życia. Nie zadziwia więc nie tylko szeroka oferta urządzeń mobilnych, ale także dodatków, które coraz bardziej zadziwiają oryginalnością i funkcjonalnością.
etui

Bardzo przydatne dodatki do telefonu

Aby chronić aparat telefoniczny przed zniszczeniem, nieodzowne jest zakup etui. Jest wiele modeli i typów etui, wszystko zależy od gustu eksploatatora smartfona. Jednym z popularniejszych etui do nokii, jest silikonowa nakładka, która docelowo poświęcona jest do ochrony boków i tyłu aparatu, ale dzięki zwiększonym krawędziom, subtelnie okala ekran, ochraniając go przed rozpadem. Pokrowiec nie utrudnia dojścia do klawiszy, także styków systemowych.
smartfon

Fińska firma proponuje nowe urządzenia na bazie systemu operacyjnego Linux

Najbardziej popularnym sprzętem elektronicznym wykorzystywanym obecnie jest chyba telefon. Podejrzewam że jego wynalazca ciężko zdziwiony byłby kierunkiem w którym rozwinął się ten wymysł. Z prostego urządzenia służącego do komunikowania się na odległość zmienił się on w niewielki komputerek. Zapotrzebowania nabywców zdecydowanie się zmieniły, dzisiejsze aparaty posiadają zdecydowanie dużo większe możliwości niż pierwsze telefony komórkowe.
telefon

Stare modele i nowe smartfony - jak zmieniły się komórki w ciągu ponad dwudziestu lat.

Technologia w zakresie telefonii komórkowej w ostatnich dwudziestu latach zmieniła się w sposób naprawdę radykalny, żeby nie powiedzieć rewolucyjny. Wystarczające jest chociażby przypomnieć to, w jaki sposób wyglądały telefony w początkach lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i to, jak wyglądają one aktualnie.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch

Naklejki na monitory i komputery

Każdy nie znosi nudy. Szczególnie młodzieniec. Nudzić może monotonia i rutyna. Ogromną przyjemność daje zmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na remont lokum. Można też kupić nowe ubrania w zupełnie nowym kolorze. Dziewczyny lubią zmienić kolor włosów albo odmiennie ułożyć uczesanie.