Menu strony
Gazeta.ie
Telefon
smartfon

Etui do smartphona, czyli telefon naprawdę przezornie chroniony

Jeszcze jakiś czas temu nikt z nas nawet nie marzył o telefonach które zmieszczą się w małej kieszonce. Teraz nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bez nich codzienności. Co ciekawe, aktualnie możliwe do zakupienia komórki w niczym nie przypominają tych, które pojawiły się na polskim rynku początkowo.
smartfon

Fińska firma proponuje nowe urządzenia na bazie systemu operacyjnego Linux

Najbardziej popularnym sprzętem elektronicznym wykorzystywanym obecnie jest chyba telefon. Podejrzewam że jego wynalazca ciężko zdziwiony byłby kierunkiem w którym rozwinął się ten wymysł. Z prostego urządzenia służącego do komunikowania się na odległość zmienił się on w niewielki komputerek. Zapotrzebowania nabywców zdecydowanie się zmieniły, dzisiejsze aparaty posiadają zdecydowanie dużo większe możliwości niż pierwsze telefony komórkowe.
telefon komórkowy

Smartfon nie tylko do zabawy ale również posiada wiele inny funkcji

Niegdyś telefony służyły wyłącznie do prowadzenia rozmów. Razem ze wzrostem popularności telefonów komórkowych, producenci zaczęli dodawać kolejne funkcje. Dziś wielu ludzi nie wyobraża sobie funkcjonowania bez dostępu do telefonu.
telefony

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z ogromną chęcią zakupiliby panowie

Upodobania kobiet i mężczyzn czasem bardzo się różnią - co naprawdę podoba się małżonce, to niekoniecznie zachwyci małżonka. Naukowcy szczegółowo opisują różnice między przedstawicielami dwóch płci, a i twórcy filmów obyczajowych podejmują ten temat. Zresztą wcale nie jesteśmy zmuszeni czytać naukowych publikacji czy systematycznie chodzić do kina, by przekonać się, że panie i mężczyźni w czasie zakupu określonego przedmiotu, chociażby komórki, kierują się całkiem innymi kryteriami.
telefon

Stare modele i nowe smartfony - jak zmieniły się komórki w ciągu ponad dwudziestu lat.

Technologia w zakresie telefonii komórkowej w ostatnich dwudziestu latach zmieniła się w sposób naprawdę radykalny, żeby nie powiedzieć rewolucyjny. Wystarczające jest chociażby przypomnieć to, w jaki sposób wyglądały telefony w początkach lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i to, jak wyglądają one aktualnie.
lampa wisząca w kolorystyce czarno-białej

Czy dobry dla nas będzie system contact center?

Im lepsze okazuje się być telefonowanie na różnorakich płaszczyznach w naszej firmie, tym wspanialej będzie ona funkcjonowała, a co się z tym wiąże, tym więcej kontrahentów będzie jej ufać.
Supertelefon z układem Tegra 3

Jak zapłacić za usługę w internecie

Jeśli masz w planach założenie własnej strony internetowej, na której będziesz upubliczniał ciekawe treści wiedz, iż możesz tym samym zespolić przyjemne z pożytecznym. Mówiąc krótko jest metoda na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, zaś z tej frajdy przychód. Nazywa się on: oraz jest coraz popularniejszą formą rozliczania się między użytkownikami w wirtualnej rzeczywistości i nie tylko.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch

Naklejki na monitory i komputery

Każdy nie znosi nudy. Szczególnie młodzieniec. Nudzić może monotonia i rutyna. Ogromną przyjemność daje zmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na remont lokum. Można też kupić nowe ubrania w zupełnie nowym kolorze. Dziewczyny lubią zmienić kolor włosów albo odmiennie ułożyć uczesanie.