Menu strony
Gazeta.ie
Aparat
telefony

Czy łatwo jest wybrać odpowiedni telefon? Na co zwrócić uwagę oraz czym sugerować się przy wyborze?

W dzisiejszych czasach wybór telefonów albo smartfonów jest tak duży, iż osoba, jaka nie interesuje się tego typu rzeczami kompletnie, może czuć się dość zagubiona. Co jakiś czas na rynek wchodzi coś nowego, co opłaca się mieć lub co wręcz odwrotnie, według użytkowników jest nie warte swojej ceny. Czym zatem kierować się przy wyborze telefonu? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę?
telefon

Dodatki na komórkę sposobem na zabłyśnięcie pośród znajomych

Kto z nas nie jest posiadaczem komórki? Ich szeroka dostępność oraz możliwość kupienia ich po korzystnej cenie powoduje, iż każdy już posiada co najmniej jednego smartfona. Dzięki ich powodzeniu, wysoką sprzedażą mogą się też poszczycić różnorodne komórkowe dodatki.
Dron z kamerą

Nowoczesny Dron Inspire 1 z niespotykaną konstrukcją

Dron Inspire 1 przekazuje niezwykle osobliwą strukturę i zachowanie w czasie startu i lądowania. Ma skrzydła z włókna węglowego, które jest możliwość zestawić w czasie lotu, ażeby nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie można wykorzystać całkowity zasięg obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną idealną kamerę, dzięki której filmy są najwyższej postaci.
aparat canon

Krótka charakterystyka cyfrowego aparatu Canon PowerShot G3, wykaz jego parametrów.

Jeśli chodzi o superzoomy to jest tu bardzo duża konkurencja i ciężko przebić się w nim, aby to się udało trzeba pokazać rzeczywiście dobry aparat.
telefon

Stare modele i nowe smartfony - jak zmieniły się komórki w ciągu ponad dwudziestu lat.

Technologia w zakresie telefonii komórkowej w ostatnich dwudziestu latach zmieniła się w sposób naprawdę radykalny, żeby nie powiedzieć rewolucyjny. Wystarczające jest chociażby przypomnieć to, w jaki sposób wyglądały telefony w początkach lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i to, jak wyglądają one aktualnie.
telefon

W jaki sposób można chronić telefon przed różnymi uszkodzeniami, podstawowe typy obudów

Każdego roku na całym świecie produkuje się miliony telefonów komórkowych. Co chwilę pojawiają się jeszcze nowsze rodzaje, o jeszcze większym wyświetlaczu czy wydajniejszym procesorze, tak więc telefon stał się najczęściej chyba wymienianym urządzeniem elektronicznym. W dużej mierze wynika to z działań telekomunikacyjnych koncernów, jakie w cyklach dwuletnich sprzedają klientom za symboliczną kwotę nowy aparat.