Menu strony
Gazeta.ie
Aparat
aparat canon

Krótka charakterystyka cyfrowego aparatu Canon PowerShot G3, wykaz jego parametrów.

W segmencie superzoomów panuje naprawdę duża konkurencja i trudno się w nim przebić, żeby mogło to się udać należy pokazać rzeczywiście dobry model.
smartfon

Telefon komórkowy jako nieodłączny element współczesnego życia

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą egzystencję bez posiadania telefonu komórkowego. Aparat telefoniczny komórkowy to jeden z koniecznych elementów współczesnego życia. Nie zadziwia więc nie tylko szeroka oferta urządzeń mobilnych, ale także dodatków, które coraz bardziej zadziwiają oryginalnością i funkcjonalnością.
fotografia

Fotografia - interesujące hobby i nadzwyczaj piękna sztuka

Fotografia to zarówno intrygujące, pasjonujące hobby jak również fenomenalna i piękna sztuka. Każdy z nas umie zrobić zdjęcie, ponieważ starczy wyłącznie kliknąć przyciskiem aparatu, chociaż wykonywanie zdjęć nie ma nic wspólnego z rzeczywistą fotografią.
telefon

W jaki sposób można chronić telefon przed różnymi uszkodzeniami, podstawowe typy obudów

Corocznie na całym świecie produkuje się miliony telefonów komórkowych. Co chwilę ukazują się coraz to nowe modele, o jeszcze większym wyświetlaczu czy mocniejszym procesorze, więc telefon stał się chyba najczęściej wymienianym urządzeniem elektronicznym. W dużej mierze wynika to z polityki firm telekomunikacyjnych, jakie w cyklach dwuletnich sprzedają klientom za symboliczną złotówkę kolejny aparat.
telefony

Czy łatwo jest wybrać odpowiedni telefon? Na co zwrócić uwagę oraz czym sugerować się przy wyborze?

W dzisiejszych czasach wybór telefonów czy smartfonów jest tak duży, że osoba, która nie interesuje się tego typu rzeczami kompletnie, może czuć się trochę zagubiona. Co chwilę na rynek wchodzi coś nowego, co warto mieć lub co wręcz przeciwnie, według użytkowników jest nie warte tak wysokiej ceny. Czym zatem kierować się podczas wybierania telefonu? Na co zwrócić uwagę?
telefon

Dodatki na komórkę sposobem na zabłyśnięcie pośród znajomych

Kto z nas nie jest posiadaczem komórki? Ich szeroka dostępność oraz możliwość kupienia ich po korzystnej cenie powoduje, iż każdy już posiada co najmniej jednego smartfona. Dzięki ich powodzeniu, wysoką sprzedażą mogą się też poszczycić różnorodne komórkowe dodatki.
Dron z kamerą

Nowoczesny Dron Inspire 1 z niespotykaną konstrukcją

Dron Inspire 1 przekazuje niezwykle osobliwą strukturę i zachowanie w czasie startu i lądowania. Ma skrzydła z włókna węglowego, które jest możliwość zestawić w czasie lotu, ażeby nie wchodziły w kadr, dzięki czemu będzie można wykorzystać całkowity zasięg obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 ma zamontowaną idealną kamerę, dzięki której filmy są najwyższej postaci.
telefon

Stare modele i nowe smartfony - jak zmieniły się komórki w ciągu ponad dwudziestu lat.

Technologia w zakresie telefonii komórkowej w ostatnich dwudziestu latach zmieniła się w sposób naprawdę radykalny, żeby nie powiedzieć rewolucyjny. Wystarczające jest chociażby przypomnieć to, w jaki sposób wyglądały telefony w początkach lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i to, jak wyglądają one aktualnie.