Menu strony
Gazeta.ie
Aparat
telefon

Dodatki na komórkę sposobem na zabłyśnięcie pośród znajomych

Kto z nas nie ma telefonu? Ich łatwa dostępność i opcje kupienia ich po korzystnej cenie powoduje, że każdy już posiada co najmniej jednego smartfona. Dzięki ich popularności, wysokim zbytem mogą się też pochwalić różnorodne komórkowe akcesoria.
fotografia

Fotografia - interesujące hobby i nadzwyczaj piękna sztuka

Fotografia to zarówno ciekawe, frapujące hobby jak też nadzwyczajna i piękna sztuka. Każdy z nas umie zrobić zdjęcie, bowiem wystarczy wyłącznie kliknąć przyciskiem aparatu, jednak wykonywanie zdjęć nie ma nic wspólnego z prawdziwą fotografią.
telefon

W jaki sposób można chronić telefon przed różnymi uszkodzeniami, podstawowe typy obudów

Corocznie na całym świecie wytwarza się miliony komórek i smartfonów. Co chwilę pojawiają się coraz to nowe rodzaje, o jeszcze większym wyświetlaczu czy mocniejszym procesorze, więc telefon jest obecnie najczęściej chyba wymienianym urządzeniem elektronicznym. W dużym stopniu wynika to z polityki firm telekomunikacyjnych, jakie w dwuletnich okresach sprzedają swoim klientom za symboliczną złotówkę nowy aparat.
Dron z kamerą

Nowoczesny Dron Inspire 1 z niespotykaną konstrukcją

Dron Inspire 1 przekazuje bardzo unikalną strukturę i prowadzenie w toku startu i lądowania. Posiada skrzydła z włókna węglowego, jakie można zestawić podczas lotu, by nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie można wyczerpać cały zasięg obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 posiada zamontowaną imponującą kamerę, dzięki której nagrania są najwyższej jakości.
telefon

Stare modele i nowe smartfony - jak zmieniły się komórki w ciągu ponad dwudziestu lat.

Technologia w dziedzinie telefonów komórkowych w ostatnich dwudziestu latach zmieniła się w sposób bardzo radykalny, ażeby nie powiedzieć rewolucyjny. Wystarczy chociażby przypomnieć to, w jaki sposób przedstawiały się telefony na początku lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku i to, w jaki sposób wyglądają one współcześnie.
aparat canon

Krótka charakterystyka cyfrowego aparatu Canon PowerShot G3, wykaz jego parametrów.

Jeśli chodzi o superzoomy to jest tu bardzo duża konkurencja i trudno się w nim przebić, żeby mogło to się udać trzeba zaprezentować naprawdę dobry model.
smartfon

Telefon komórkowy jako nieodłączny element współczesnego życia

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą egzystencję bez posiadania telefonu komórkowego. Aparat telefoniczny komórkowy to jeden z koniecznych elementów współczesnego życia. Nie zadziwia więc nie tylko szeroka oferta urządzeń mobilnych, ale także dodatków, które coraz bardziej zadziwiają oryginalnością i funkcjonalnością.
telefony

Czy łatwo jest wybrać odpowiedni telefon? Na co zwrócić uwagę oraz czym sugerować się przy wyborze?

W dzisiejszych czasach wybór telefonów czy smartfonów jest tak duży, że osoba, która nie interesuje się tego typu rzeczami kompletnie, może czuć się trochę zagubiona. Co chwilę na rynek wchodzi coś nowego, co warto mieć lub co wręcz przeciwnie, według użytkowników jest nie warte tak wysokiej ceny. Czym zatem kierować się podczas wybierania telefonu? Na co zwrócić uwagę?