Menu strony
Gazeta.ie
Informacje
analytisc-obrazek

Krótka charakterystyka różnorodnych narzędzi, które są przydatne przy analizowaniu działania internetowych serwisów.

Obecnie naprawdę dużo firm działa w sieci internetowej, w zasadzie coraz trudniej znaleźć obszary, w których będzie to jeszcze niezbędne. Nawet niewielka, prościutka wizytówka pomaga w tym, aby klienci dowiedzieli się o oferowanych usługach, lokalizacji czy godzinach otwarcia.
laptop

Sprzątanie w domowej elektronice. Co można zrobić z przestarzałym laptopem?

Mnóstwo osób ma w domu stare laptopy lub komputery typu PC, z jakich od dawna się nie korzysta. Jeżeli sprzęt zalega, wpada się na pomysł, by coś z tym zrobić. Możemy go zutylizować, chociaż to elektrośmieci, więc wiele z tym roboty lub sprzedać. Powody chęci pozbycia się np. laptopa są zwykle dwa – albo jest stary (choć nadal działający) i musimy zmienić go na nowy albo posiada wadę, jakiej nie będziemy reperować. Kiedy jesteśmy zdecydowani, że chcemy oddać laptopa, mamy garść opcji na rynku. Co możemy z nim zrobić?
drukarki etykiet

Drukarki przemysłowe

Kiedy mamy przedsiębiorstwo parające się produkcją lub sprzedażą, na pewno mamy skład magazynowy wypełniony produktami i każdy ma etykiety. W związku z tym musimy prowadzić inwentaryzację. Na szczęście przeminęły już czasy, kiedy trzeba było wykonywać to za pomocą kartki i ołówka.
domeny to podstawa w sieci web

Co musimy wiedzieć o domenach?

Liczba użytkowników naszej strony w internecie zwykle jest uzależnione w znaczącym stopniu też od jej adresu. Jeżeli jest łatwy do zapamiętania, powiązany z branżą w jakiej działamy i stosunkowo krótki, mamy spore szanse, że ewentualny użytkownik ją zapamięta, nawet jeżeli nie otrzymał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji przy wyborze domen - np. możemy wybrać darmowe domeny internetowe, lub kupić domeny z wybraną przez nas końcówką.
Przedsiebiorstwo

Elektroniczny obieg dokumentów i program HRM

W każdej firmie ważne jest, ażeby w wysyłanych papierach panował porządek i przekaz wszystkich danych działał efektywnie. Liczne wzory różnego rodzaju pism muszą być dostępne w każdym momencie, właśnie z tego powodu elektroniczny obieg dokumentów pomaga lepiej rozłożyć kategorie dokumentów.
Domeny to wizytówka twojej strony

Co musimy wiedzieć o domenach?

Oglądalność naszej strony w siei zwykle jest uzależnione w istotnym stopniu także od jej adresu. Gdy jest łatwy do zapamiętania, powiązany z branżą w której działamy i odpowiednio krótki, będziemy mieli duże szanse, że potencjalny użytkownik ją zapamięta, nawet jeżeli nie będzie miał naszej wizytówki. Mamy wiele opcji, bo sprzedaż domen internetowych to mocno rozwijający się rynek, szczególnie w naszej dekadzie.
Adres www to podstawa na naszej stronie

Interesujący rynek domen internetowych

Liczba odsłon naszej witryny w siei często jest zależne w istotnym stopniu także od jej adresu. Jeśli jest łatwy do zapamiętania, powiązany z branżą w jakiej funkcjonujemy i dość krótki, będziemy mieć duże szanse, że potencjalny użytkownik zapamięta informacje o domenie, nawet gdy nie otrzymał naszej wizytówki. A w dzisiejszych czasach naprawdę warto mieć porządną domenę!
Księgowość

Przejrzysty oraz praktyczny przepływ dokumentów dzięki księgowości przez internet.

W latach energicznie rozwijających się możliwości, nikogo nie zdziwi to, że większość rzeczy załatwiana bywa przez internet. To dynamiczny, efektywny sposób a dodatkowo można przebywać rzeczywiście gdziekolwiek a i tak załatwi się wszystkie rzeczy.
transakcja

Jeśli planujemy nająć firmę do pozycjonowania witryn, to doskonałym pomysłem będzie przejrzenie opinii jej klientów zamieszczonych w Internecie

Jeżeli szukamy solidnej spółki pozycjonującej strony, gdyż chcemy wypromować własną firmę, to warto przejrzeć opinie ludzi umieszczone w Necie.
pozycjonowanie

Internet a chaos informacyjny – pozyskiwanie wiadomości w sieci – jak nie zabładzić?

Internet to niezwykła przestrzeń, w której możemy odnaleźć informację z każdej dziedziny wiedzy. Sieć to niestety także zagrożenia, między innymi chaos informacyjny.
1 2