Menu strony
Gazeta.ie
Gracz
gry

Nowa konsola Playstation 4

Wybór icudownych gier i dopasowanie ich do preferencji gracza nie jest nigdy banalne, może nastręczać dużo trudności oraz powodować niedobry stres. Genialnym posunięciem będzie kupowanie tych głośnych i szeroko promowanych gier i tych szczególnie docenianych przez sporą liczbę nabywców.
grający w grę na playstation

Gdzie kupować gry na konsolę

Playstation 3 może przydać ogrom rozrywki albo pozwolić się zrelaksować choćby po kilku godzinach pracy lub po szkole. Jak jednak dobrać naprawdę najbardziej interesujące gry na konsolę Playstation 3?
gra rpg

Najbardziej znane sieciowe gry strategiczne na przeglądarkę

Gra imperia online jest bardzo prosta i przyjemna. Akcja gry rozgrywa się w średniowieczu, a misją gracza jest powiększenie niedużego kawałka ogromnego świata do znaczenia wielkiego królestwa. Na początku gry należy rozwijać własne imperium wykonując zadania, utworzyć i powiększyć armię i dołączyć do sojuszu, żeby móc wieść walki i podboje przy pomocy broni stosownej do tego okresy.
Gry komputerowe

Które upominki najlepsze dla miłośników gier komputerowych?

Jeżeli poszukujemy odpowiedniego podarunku dla pasjonatów gier komputerowych to normalnym wydaje się to, że najlepszym upominkiem okażą się gry komputerowe. Ogólnoświatowi wydawcy gier oferują duży zestaw gier na komputer, które wzbudzają dużą popularność. Niezwykle popularnym koncernem zajmującym się produkcją oraz wydawaniem gier jest Take-Two. Gry pc take 2 wydawała w szczególności serie Civilization i Grand Theft Auto.