Menu strony
Gazeta.ie
Gracz
gra rpg

Najbardziej znane sieciowe gry strategiczne na przeglądarkę

Gra imperia online jest bardzo prosta i przyjemna. Fabuła gry rozgrywa się w średniowieczu, a misją gracza jest rozbudowanie niewielkiego skrawka ogromnego świata do kategorii potężnego imperium. Na początku gry trzeba rozwijać swoje imperium wykonując misje, uformować i rozbudować armię i dołączyć do sojuszu, by móc wieść kampanie i wojny przy pomocy broni stosownej do średniowiecza.
gry

Nowa konsola Playstation 4

Dobór idobrych gier i dopasowanie ich do preferencji gracza nie bywa nigdy banalne, może spowodować dużo kłopotów ,a także spowodować niepotrzebny stres. Świetnym przedsięwzięciem będzie zakup takich głośnych i szeroko reklamowanych gier i tych szczególnie cenionych przez większość nabywców.
grający w grę na playstation

Gdzie kupować gry na konsolę

Playstation 3 może dostarczyć ogrom rozrywki czy pozwolić się zrelaksować przykładowo po kilku godzinach pracy lub po lekcjach. Jak jednak wybrać naprawdę najbardziej interesujące gry na konsolę Playstation 3?
Gry komputerowe

Które upominki najlepsze dla miłośników gier komputerowych?

Jeżeli poszukujemy odpowiedniego podarunku dla pasjonatów gier komputerowych to normalnym wydaje się to, że najlepszym upominkiem okażą się gry komputerowe. Ogólnoświatowi wydawcy gier oferują duży zestaw gier na komputer, które wzbudzają dużą popularność. Niezwykle popularnym koncernem zajmującym się produkcją oraz wydawaniem gier jest Take-Two. Gry pc take 2 wydawała w szczególności serie Civilization i Grand Theft Auto.