Menu strony
Gazeta.ie
Lato
Kobieta z tabletem

Platformy zakupowe dla firm

Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla przedsiębiorstw. kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna słaba koniunktura na kontynencie wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Cała masa spółek, by utrzymać się na rynku, było zmuszonych obniżać koszty i usprawniać swoją działalność. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji cen. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
Jesienne kwiaty

Kwiaty online

Kompozycja zkwiatów kupionych w internecie może być wspaniałym podarunkiem z powodu różnych okazji. Kwiaciarnia Lublin, Częstochowa i Poznań proponują klientom dowóz kwiatów do określonej osoby o każdej porze. Kupowanie kwiatów w internecie daje nowe możliwości uczynienia prezentu dla bliskiej osoby czymś szczególnie wyjątkowym i wzruszającym. Przyjrzyjmy się co po wpisywaniu konkretnych kwiaciarni w polsce oferuje nam internet.
grill murowany

Altany, grill murowany… co jeszcze powinno znaleźć się w wymarzonym ogrodzie?

Jeżeli jesteś teraz w trakcie urządzania domu, to na pewno masz na głowie dużo dylematów. Zastanawiasz się, jaki kolor ścian dobrać, jakie drzwi, jakie okna, rolety, zasłony, wreszcie – detale.