Menu strony
Gazeta.ie
Media
WWW

Monitorowanie mediów dla każdego przedsiębiorstwa

Dzisiaj monitorowanie mediów społecznościowych, tj. monitoring social media nabiera konkretnego znaczenia. Światowa rewolucja daje możliwość na wyrażenie zdania każdemu internaucie. Monitorowanie mediów służy przede wszystkim do tego, by określić te najistotniejsze dla danej marki czy konkretnego przedsiębiorstwa informacje.
WWW

Zaprojektuj stronę internetową

Stare media – gazety i elektroniczne – tracą swoją pozycję na rzecz najnowszych technologii WWW. Można to dostrzec zwłaszcza w branży marketingowej. Instytucje wykładają krocie na promocję w Internecie. Czemu tak się dzieje? Otóż WWW to najobszerniejsza na świecie baza konsumentów, do których można wysyłać komunikat zachęcający do zakupy. Jednakże nie to jest największym plusem cyfrowych technologii.
Supertelefon z układem Tegra 3

Jak zapłacić za usługę w internecie

Jeśli masz w planach założenie własnej strony internetowej, na której będziesz upubliczniał ciekawe treści wiedz, iż możesz tym samym zespolić przyjemne z pożytecznym. Mówiąc krótko jest metoda na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, zaś z tej frajdy przychód. Nazywa się on: oraz jest coraz popularniejszą formą rozliczania się między użytkownikami w wirtualnej rzeczywistości i nie tylko.
Lato

Wyróżnij się w sieci a więc efektywne pozycjonowanie oraz reklama online

Jedna z podstawowych zasad sieci mówi: jeśli nie ma cię w rezultatach wyszukiwania giganta z Mountain View, to tak jakby ciebie nie było w ogóle. I jest w tym bardzo dużo prawdy, przede wszystkim jeżeli rozpatrzymy działalność któregokolwiek przedsiębiorstwa.
przeglądanie sieci

Jak znaleźć dobrego dostawcę internetu?

Realia ulegają przeobrażeniom - jeszcze przed kilkoma laty ciężko było tak naprawdę o stały dostęp do Internetu, dzisiaj? Często Polacy mają spory wybór, tzn. nie można powiedzieć, że we wszystkich przypadkach jesteśmy w automatyczny sposób "skazani" na tylko jednego dostawcę Internetu. Może w przypadku wsi i małych miast dostrzec nietrudno działania monopolowe, jednak w stolicy Polski, Poznaniu, GOP-ie albo we Wrocławiu ludzie mają znaczny wybór. To doskonała wiadomość dla nieco bardziej wymagających osób!
ekran LED

Ekran led – skuteczność w działalności medialnej z zastosowaniem innowacyjnej technologii

Reklama to podstawa w działalności każdej firmy. Obecnie to nieodłączny element promocji każdego towaru. Aby zainteresować odbiorcę trzeba zainwestować w idealna i skuteczną reklamę, która odczuwalnie zwiększy wyniki finansowe. Narzędziem współczesnej reklamy jest ekran led. Nośniki tego typu można znaleźć w każdej agencji reklamowej, bowiem ich potencjał jest niezwykle duży. Do lamusa przechodzą bilbordy czy ulotki, jakie nie mają mocy przebicia w starciu z technologicznymi możliwościami ekranów led.
Projektowanie stron

Analityka internetowa - czyli, kolejny tekst z cyklu "z jaką rzeczą to się zjada?"

Czym dokładnie jest analityka internetowa? Jak inaczej można ją przezwać? Jaki istnieje najwspanialszy darmowy programik przeznaczony do napomkniętej analizy internetowej? Jakiego typu jest zadanko wspomnianej analizy oraz na co bywa potrzebna? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemu znajdziesz wewnątrz naszego pisanego dzisiaj - świeżutkiego co wydzierganego - artykuliku!