Menu strony
Gazeta.ie
Technologii
drukarki etykiet

Drukarki przemysłowe

Kiedy mamy przedsiębiorstwo parające się produkcją lub sprzedażą, na pewno mamy skład magazynowy wypełniony produktami i każdy ma etykiety. W związku z tym musimy prowadzić inwentaryzację. Na szczęście przeminęły już czasy, kiedy trzeba było wykonywać to za pomocą kartki i ołówka.
Komputery w chmurze

Czy obecne technologie informatyczne są warte zainteresowania?

W ostatnim czasie niezwykle wiele mówi się na temat różnorakich technologii informatycznych, które stopniowo podbijają nasze rynki. W tym miejscu w rzeczy samej powinno się wspomnieć o procesie informatyzacji naszego społeczeństwa, który aktualnie jest nadzwyczaj dynamiczny. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że profity niesłychanie mocno związane z tym procesem są dla nas w szeregu przypadków niezmiernie atrakcyjne.
komputery

Do czego służy system ERP?

Jeżeli mamy swoją firmę przydatne jest, żebyśmy orientowali się w różnego rodzaju systemach i ułatwieniach, które oferuje nam rozwój technologii komputerowych. Minęły już czasy, kiedy sercem firmy był ogromny segregator aktualizowany przez panią w sekretariacie, w którym znaleźć można było wszelkie informacje. Teraz stosowane są systemy informatyczne wspomagające pracę przedsiębiorstwa na wszystkich szczeblach jej działalności. Takim rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.