Menu strony
Gazeta.ie
Student
przykładowa strona internetowa na ekranie laptopa

Gdy serwis komputerowy jest ostatnim ratunkiem dla Twojego laptopa...

Laptopy są współcześnie niezwykle chętnie stosowane. Ich zasadnicza przewaga nad urządzeniami stacjonarnymi wynika z ich przenośności. Laptopa można bowiem zabrać ze sobą w każde miejsce, zwłaszcza gdy jest on niewielkich rozmiarów. Tego rodzaju pomysł znacznie ułatwia na przykład naukę. Student czy uczeń może wziąć ze sobą komputer do czytelni i tam pisać pracę korzystając ze zbiorów z biblioteki. Komputery takie są jednak narażone na wiele rozmaitych uszkodzeń, które biorą się czasami z nagminnego i nieostrożnego przenoszenia.
Praca przy komputerze

Jaki zawód powinien być w przyszłości najbardziej popularny?

Kiedy decyduje się o kierunku wykształcenia, trzeba połączyć swoje zdolności z prognozami, jaki kierunek będzie za parę lat najbardziej wzięty. Możliwości, jakie daje dziś praca dla programisty w naszym kraju są spore. Fachowcy, którzy doskonale znają się na branży it oraz mogą pochwalić się pokaźnym doświadczeniem, zdobywanym też podczas studiów są niezmiernie wziętym typem kandydatów na rynku w dzisiejszych czasach.
nauka

Jakie zdolności da się zdobyć studiując informatykę?

Informatyka oraz związany z nią przemysł są dynamicznie rozwijającymi się dziedzinami wiedzyoraz techniki. Ciągle wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów, zapewniających firmom konkurencyjność i wdrażanie najnowszych technologii. Równocześnie ze wzrostem istoty informatyki w dzisiejszej gospodarce, zwiększa się zainteresowanie tym kierunkiem edukacji wśród absolwentów szkół średnich.