Menu strony
Gazeta.ie
Sklepy
Biznesmen

Jak wymyślić najlepszą domenę dla sklepu działającego w sieci?

Domena to nie tylko adres wybranej strony. W jakimś sensie jest także jej wizytówką i o tej stronie może sporo powiedzieć. Wybór właściwej domeny dla strony nie jest prostym zadaniem. Jest to jednak szczególnie istotne w sytuacji sklepów internetowych.
Kasa fiskalna

Jak wygląda handel w Polsce? Co się mogło zmienić przez wszystkie lata? Jakie mamy w tym zakresie możliwości?

Jak pokazują odmienne badania, analizy i zagadnienia, handel w Polsce przeszedł bardzo znaczącą transformację. Z gospodarki socjalistycznej, w której nie było często elementarnych produktów wkroczyliśmy w zupełnie inny świat - kapitalizmu, w którym sklepy powstają każdego dnia, i są w każdym miejscu, nawet w malutkich polskich miasteczkach.
zakupy online

Zakupy – tradycyjne czy online? A Ty – jakie wolisz? Należysz do zwolenników czy przeciwników aukcji w Internecie?

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne jest wykonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Chyba każdy z nas zakupił tym sposobem w swoim życiu już przynajmniej jedną rzecz. Doceniamy ten sposób za ogrom plusów, jakie posiada. Z przeciwnej strony nie da się jednak zaprzeczyć, że ma on również mankamenty.
agd

Zakupy w internecie – które sklepy są współcześnie faktycznie warte uwagi zwyczajnego konsumenta?

Zakupy w internecie cieszą się dziś faktycznie sporym zainteresowaniem. Dlaczego? Przede wszystkim przez wzgląd na fakt, że można je robić o każdej porze dnia i nocy, w czasie, jaki dla klienta jest faktycznie najbardziej dogodny. Dodatkowo, niekiedy artykuły dostępne w internecie są tańsze niż te sprzedawane w sklepach stacjonarnych.
ASUS ROG ARES II z hybrydowym systemem chłodzenia

Nieograniczone możliwości producenta ASUS są na wyciągnięcie ręki

Innowacji na rynku nie brakuje, więc wskazane jest systematycznie przeglądać nową ofertę. Mnogość opcji do wyboru zachęca nawet osoby z początku oporne do wyboru komfortu samego w sobie, dodatkowo w doskonałej cenie.
telefony

Myślisz nad założeniem firmy w internecie? Kilka atrakcyjnych pomysłów

Jak wskazują badania coraz więcej młodych osób jest skorych założyć własną działalność, ponieważ więcej wiedzą na temat przedsiębiorczości. Prowadzenie przedsiębiorstwa nie jest łatwym zadaniem, aczkolwiek jak najbardziej możliwym do zrealizowania, czego dowodem są liczne przedsiębiorstwa funkcjonujące na rynku.
kable

Sytuacja producentów kabli elektrycznych

W obecnych czasach w zasadzie żaden zakład nie ma prawa istnieć bez energii elektrycznej. Niezależnie od tego czy jesteśmy producentem towarów, czy sprzedajemy usługi - bez energii elektrycznej nie ma możliwości działania. Laptopy, maszyny, nawet mikrofalówka w biurowej kuchni, każdy sprzęt wymaga zasilania. Dlatego tak bardzo prężnym działem przemysłu jest produkcja wszelkiego rodzaju przewodów i kabli.
katowice

Gdzie znaleźć akcesoria albo części do sprzętu agd wykorzystywanych w swoim mieszkaniu?

Każdy z nas używa w swoim domu urządzeń agd, gdyż ciężko byłoby wyobrazić sobie egzystowanie bez kuchenki, zmywarki czy pralki. W obecnych czasach nie tylko lubimy, ale też możemy żyć wygodnie, dlatego nikt nawet nie myśli o sytuacji, w której nie mógłby z nich korzystać. Warto wiedzieć, gdzie w Katowicach można dostać należyte akcesoria i części do agd, jeśli będą nam potrzebne.