Menu strony
Gazeta.ie
Sklepy
Biznesmen

Jak wymyślić najlepszą domenę dla sklepu działającego w sieci?

Domena to nie tylko adres określonej strony. W pewnym sensie jest również jej wizytówką i o tej stronie może sporo powiedzieć. Wybór odpowiedniej domeny dla strony nie jest łatwym zadaniem. Jest to jednak ogromnie ważne w sytuacji sklepów działających w Internecie.
Kasa fiskalna

Jak wygląda handel w Polsce? Co się mogło zmienić przez wszystkie lata? Jakie mamy w tym zakresie możliwości?

Jak pokazują różne badania, analizy i opracowania, handel w naszej ojczyźnie załapał się na bardzo mocną transformację. Z gospodarki socjalistycznej, w której nie było zazwyczaj elementarnych artykułów wskoczyliśmy w całkowicie inny świat - kapitalizmu, w którym sklepy powstają każdego dnia, i są w każdym miejscu, nawet w malutkich rodzimych miasteczkach.
internet oferta

W jaki sposób bezpiecznie nabywać przez net? Przewodnik dla każdego

Bez ustanku wzrastająca popularność sprawunków internetowych powoduje, iż coraz to pilniejsze staje się nauczanie o prawdopodobnych niebezpieczeństwach połączonych z e-handlem.
telefony

Myślisz nad założeniem firmy w internecie? Kilka atrakcyjnych pomysłów

Jak pokazują badania coraz więcej młodych osób jest chętnych do założenia własnej działalności, ponieważ więcej wiedzą na temat przedsiębiorczości. Prowadzenie przedsiębiorstwa nie jest łatwym zadaniem, ale jak najbardziej możliwym do zrobienia, czego dowodem są liczne przedsiębiorstwa funkcjonujące na rynku.
agd

Zakupy w internecie – które sklepy są współcześnie faktycznie warte uwagi zwyczajnego konsumenta?

Zakupy w internecie cechują się dziś rzeczywiście dużym zainteresowaniem. Dlaczego? Najczęściej ze względu na fakt, że można je robić o każdej porze dnia i nocy, w czasie, jaki dla klienta jest faktycznie najbardziej dogodny. Na dodatek, niekiedy produkty dostępne w internecie są tańsze aniżeli te sprzedawane w sklepach stacjonarnych.
zakupy online

Zakupy – tradycyjne czy online? A Ty – jakie wolisz? Należysz do zwolenników czy przeciwników aukcji w Internecie?

Ostatnimi czasy coraz bardziej popularne jest wykonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Chyba każdy z nas zakupił tym sposobem w swoim życiu już przynajmniej jedną rzecz. Doceniamy ten sposób za ogrom plusów, jakie posiada. Z przeciwnej strony nie da się jednak zaprzeczyć, że ma on również mankamenty.
ASUS ROG ARES II z hybrydowym systemem chłodzenia

Nieograniczone możliwości producenta ASUS są na wyciągnięcie ręki

Innowacji na rynku nie brakuje, więc wskazane jest systematycznie przeglądać nową ofertę. Mnogość opcji do wyboru zachęca nawet osoby z początku oporne do wyboru komfortu samego w sobie, dodatkowo w doskonałej cenie.
kable

Sytuacja producentów kabli elektrycznych

W obecnych czasach w zasadzie żaden zakład nie ma prawa istnieć bez energii elektrycznej. Niezależnie od tego czy jesteśmy producentem towarów, czy sprzedajemy usługi - bez energii elektrycznej nie ma możliwości działania. Laptopy, maszyny, nawet mikrofalówka w biurowej kuchni, każdy sprzęt wymaga zasilania. Dlatego tak bardzo prężnym działem przemysłu jest produkcja wszelkiego rodzaju przewodów i kabli.
katowice

Gdzie znaleźć akcesoria albo części do sprzętu agd wykorzystywanych w swoim mieszkaniu?

Każdy z nas używa w swoim domu urządzeń agd, gdyż ciężko byłoby wyobrazić sobie egzystowanie bez kuchenki, zmywarki czy pralki. W obecnych czasach nie tylko lubimy, ale też możemy żyć wygodnie, dlatego nikt nawet nie myśli o sytuacji, w której nie mógłby z nich korzystać. Warto wiedzieć, gdzie w Katowicach można dostać należyte akcesoria i części do agd, jeśli będą nam potrzebne.