Menu strony
Gazeta.ie
Aplikacje
Informatyka

Rozwój branży technologii informatycznych na przełomie lat

w obecnych czasach najbardziej rozwijającą się branżą staje się branża IT. Większość ludzi, które przewidują założyć swoją działalność, muszą wiedzieć, iż będą musiały założyć stronę internetową na której będą znajdą się wszystkie informacje o naszej działalności.
Sony VAIO® Fit multi-flip™

Atrakcyjne podejścia przy zarządzaniu przedsiębiorstwem

Prowadzenie biznesu potrzebuje w dzisiejszych czasach umiejętności z rozmaitych sfer życia. Dlatego powinno się zwrócić uwagę nie jedynie na kwestie rachunkowe, ale szeroko zrozumiane sprawy reklamowe. Będzie to parę informacji, o jakich każdy przedsiębiorca powinien nie zapominać.
oprogramowanie

Gier komputerowych istnieje po prostu mnóstwo, dzięki temu każdy wybierze coś dla siebie

W przypadku kiedy szuka się ciekawej rozrywki dla siebie, gra komputerowa może być znakomitym sposobem na zabicie czasu. Sięgają po nie użytkownicy w naprawdę różnorakim wieku, od maluchów po dorosłych. Szeroka gama tytułów i wątków tematycznych gwarantuje, że każdy znajdzie program na miarę swoich potrzeb. Gry komputerowe można kupować w marketach z elektroniką, w sieci, jak również decydować się na rozgrywki sieciowe oraz korzystać z gier udostępnionych na specjalnych serwisach.
telefon komórkowy

Smartfon nie tylko do zabawy ale również posiada wiele inny funkcji

Wcześniej telefony służyły jedynie do przeprowadzania rozmów. Wraz ze wzrostem popularności telefonów komórkowych, producenci zaczęli dodawać nowe funkcje. Dziś wielu ludzi nie wyobraża sobie życia bez dostępu do smartfona.
Sprawy księgowe w firmie

Atrakcyjne podejścia przy kierowaniu przedsiębiorstwem

Prowadzenie przedsiębiorstwa potrzebuje współcześnie umiejętności z rozmaitych płaszczyzn życia. Toteż należy mieć baczność nie jedynie na kwestie księgowe, ale wielostronnie pojęte sprawy wizerunkowe. Będzie to kilka wiadomości, o jakich każdy biznesmen powinien nie zapominać.
E-biznes, internet

Jak wygląda rynek aplikacji mobilnych w naszym kraju?

W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z komputerów poza domem i pracą, co w efekcie doprowadziło do wzrostu popularności urządzeń przenośnych. W dzisiejszych czasach chcemy mieć kontakt zarówno ze znajomymi, jak i z firmą i klientami, przez całą dobę. Z tego tytułu obserwuje się wzrost popularności urządzeń mobilnych. Smartfony umożliwiają pobieranie i przesyłanie danych niezbędnych do pracy. Dzięki nim można korzystać z oprogramowania zainstalowanego w domu oraz w firmie, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną efektywność.
Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Pisanie aplikacji na IOS- wciel w życie swoją idee


Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń mobilnych wielu z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się obecnie jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Aplikacje do urządzeń przenośnych radzą, jak uniknąć korków, zasugerują, co obejrzeć w kinie i telewizji, podpowiedzą, jak usprawnić figurę, i ostrzegą, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatnim miesiącu.
biurko

W jaki sposób wybrać oprogramowanie dla firm?

Niełatwo wyobrazić sobie maleńkie przedsiębiorstwo bez komputera. Dobór oprogramowania sprawia problem. Rynek jest spory, a przedsiębiorcy nie zawsze go znają.