Menu strony
Gazeta.ie
Sport
producent

Nowoczesne gadżety

Do uwiecznienia sportowych wyczynów na deskorolce czy bicyklu, nie starczy zwyczajna kamera cyfrowa, która po intensywnym użyciu może całkiem prędko odmówić posłuszeństwa.
kamerka

Najnowsze narzędzia dla miłośników mocniejszych wrażeń czyli z jakiego powodu kamerki sportowe zyskały tak dużą popularność.

Miłośnicy mocnych wrażeń od zawsze lubili chwalić się swoimi osiągnięciami, a od jakiegoś czasu mają ku temu ogromne możliwości. A wszystko za sprawą niewielkich kamerek, umieszczonych na kasku, kierownicy czy kombinezonie. Zostały one wynalezione niezbyt dawno temu i dość przypadkowo, a ludzie którzy na to wpadli nie przypuszczali zapewne, że firma którą założą stanie się największą w tej branży. Sportowe kamerki cieszą się ogromną popularnością, to dzięki nim właśnie można oglądać niesamowite wyczyny ludzi, których fascynuje sport ekstremalny.
gopro

Metody na utrwalenie wspomnień nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach

Od zawżdy mamy potrzebę (możliwe że nie wszyscy) wypróbowania własnych możliwości fizycznych i umysłowych. Można to czynić w rozmaity sposób, spacerując po górach, biegając w maratonach czy pokonując jakieś niesamowite dystanse. We wszystkich przytoczonych dyscyplinach poddajemy swój organizm testom nierzadko na granicy wydolności. Chyba właśnie to dochodzenie do granic możliwości jest dla ludzi najbardziej pociągające. Jest to jedną z kluczowych naszych cech.