Menu strony
Gazeta.ie
Sport
gopro

Metody na utrwalenie wspomnień nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach

Od zawżdy mamy potrzebę (możliwe że nie wszyscy) wypróbowania własnych możliwości fizycznych i umysłowych. Można to czynić w rozmaity sposób, spacerując po górach, biegając w maratonach czy pokonując jakieś niesamowite dystanse. We wszystkich przytoczonych dyscyplinach poddajemy swój organizm testom nierzadko na granicy wydolności. Chyba właśnie to dochodzenie do granic możliwości jest dla ludzi najbardziej pociągające. Jest to jedną z kluczowych naszych cech.
kamerka

Najnowsze narzędzia dla miłośników mocniejszych wrażeń czyli z jakiego powodu kamerki sportowe zyskały tak dużą popularność.

Miłośnicy adrenaliny od dawna chwalili się swoimi dokonaniami, a od kilku lat mają do tego ogromne możliwości. Wszystko przez wykorzystanie niedużych kamerek, umieszczonych na kasku, kierownicy czy kombinezonie. Wynalezione one zostały zupełnie niedawno i zupełnie przypadkiem, a ludzie którzy to wymyślili nie przypuszczali zapewne, że firma którą założą będzie potentatem w tej dziedzinie. Kamerki sportowe cieszą się ogromną popularnością, to właśnie dzięki nim da się oglądać niezwykłe wyczyny ludzi, których zafascynowały ekstremalne sporty.
producent

Nowoczesne gadżety

Do utrwalania sportowych wyczynów na desce bądź bicyklu, nie wystarczy zwykła kamera cyfrowa, która po intensywnym użytkowaniu może dosyć prędko odmówić posłuszeństwa.