Menu strony
Gazeta.ie
RAM
GoFlex Desk

Z jakiego powodu telefony klawiszowe w dalszym ciągu cieszą się sporą popularnością, opis popularnych ich modeli.

Pomimo tego, że od paru lat na rynku telefonów komórkowych rządzą niepodzielnie smartfony, to mimo wszystko tradycyjne klawiszowe konstrukcje nadal są kupowane przez klientów.
Serwery

Czym są oraz jak funkcjonują serwery?

Serwer to program, który świadczy usługi na rzecz przeróżnych innych programów, z reguły serwery korzystają z innych komputerów, które są podłączone do sieci. Co więcej serwerem częstokroć określane są również inne komputery, jakie zaświadczają tego typu usługi. Serwerami określa się też systemy oprogramowania, jakie upowszechniają zasoby, takie jak na przykład bazy danych, pliki lub internetowe łącza.
Biała Nokia Lumia 800

Jak dużo mogą zarabiać w Polsce tacy fachowcy jak programiści?

ProgRAMiści w naszym kraju mogą zarabiać naprawdę wiele. Ich przeciętna pensja może wynieść czasami 3 razy więcej, niż średnie wynagrodzenie przeciętnego Polaka. Tak wynika z przygotowanego przez pewną agencję raportu, który bazuje na informacjach z pierwszego kwartału aktualnego roku.
SDHC UHS-1 UltimateXX

Produkty marki Kingston – technika przyszłości dostępna dziś

Dostępne dziś aplikacje i programy graficzne potrzebują coraz to nowocześniejszego sprzętu oraz, co ważne pamięci RAM. Wielkim uznaniem konsumentów cieszy się do dnia dzisiejszego marka Kingston. Wieloletnie doświadczenie w komponowaniu nowoczesnego sprzętu komputerowego owocuje ponadprzeciętną trwałość i wydajność prezentowanych zaawansowanych modeli.
rozmowa przez sieć

Krótka charakterystyka zaawansowanych kart graficznych stosowanych w profesjonalnych zastosowaniach.

Komputery stosowane w biznesowych rozwiązaniach mają często zupełnie odmienną konfigurację od domowych czy biurowych sprzętów. Niejednokrotnie będą pozwalać na obsługę niestandardowych urządzeń, raczej niewykorzystywanych przez normalnych użytkowników.
Notebook z serii Dell Latitude

Zakup telefonu – podążać za trendami czy pozostać przy klasyce

Przy obecnym poziomie postępu technologii nie dziwi nikogo fakt, że coraz większa ilość osób, które mijamy przechodząc po ulicy dzierży w ręce smart fon. Zwłaszcza, iż obecnie są one niczym małe komputery i za ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko pokonwersować czy odczytać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną spódnicę.
firma - akt

Nowoczesne laptopy firmy Acer - na jakie warto zwrócić atencję?

Obecnie komputer jest jednym ze sprzętów, jakie towarzyszą ludziom codziennie. Zarówno w życiu powszednim, jak i zawodowym tworzą one kluczowy element pozwalający na sprawne robienie przeróżnych zadań.