Menu strony
Gazeta.ie
RAM
SDHC UHS-1 UltimateXX

Produkty marki Kingston – technika przyszłości dostępna dziś

Dzisiejsze gry oraz programy graficzne potrzebują ciągle nowszego sprzętu oraz, co ważne pamięci RAM. Wielkim uznaniem ze strony użytkowników cieszy się do tej pory firma Kingston. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu sprzętu komputerowego owocuje ponadprzeciętną trwałość i wydajność prezentowanych zaawansowanych modeli.
firma - akt

Nowoczesne laptopy firmy Acer - na jakie warto zwrócić atencję?

W dzisiejszych czasach komputer jest jednym ze przyrządów, które towarzyszą ludziom każdego dnia. Zarówno w funkcjonowaniu powszednim, jak i profesjonalnym tworzą one kluczowy element pozwalający na prędkie wykonywanie przeróżnych zadań.
GoFlex Desk

Z jakiego powodu telefony klawiszowe w dalszym ciągu cieszą się sporą popularnością, opis popularnych ich modeli.

Pomimo tego, że od paru lat na rynku telefonów komórkowych królują smartfony, to jednak tradycyjne klawiszowe konstrukcje cały czas są kupowane przez klientów.
rozmowa przez sieć

Krótka charakterystyka zaawansowanych kart graficznych stosowanych w profesjonalnych zastosowaniach.

Komputery stosowane w biznesowych rozwiązaniach bardzo często mają całkowicie odmienną konfigurację od biurowych albo domowych sprzętów. Często umożliwiają one obsługę nietypowych urządzeń, raczej niewykorzystywanych przez zwykłych użytkowników.
Serwery

Czym są oraz jak funkcjonują serwery?

Serwer to program, który świadczy usługi na rzecz przeróżnych innych programów, na ogół serwery korzystają z innych kompów, które są podłączone do sieci. Ponadto serwerem częstokroć tytułowane są także inne komputery, które zaświadczają tego typu usługi. Serwerami zwie się także systemy oprogramowania, jakie udostępniają zasoby, takie jak bazy danych, pliki czy też internetowe łącza.