Menu strony
Gazeta.ie
Wiadomości
skle internetowy w Eblągu

Zrób zakupy w sklepie on-line w Elblągu. Dostarczą Ci zamówienie do domu

W obecnym świecie Internet posiada niezwykle ważną funkcję. Jest sposobem porozumiewania się, źródłem wiadomości oraz przyrządem wykorzystywanym do pracy. Często również służy do dokonywania rozmaitych transakcji. Aktualnie z użyciem sieci można już przykładowo dokonywać przelewów pieniężnych oraz zarządzać własnym kontem bankowym. Wielką popularność zdobyły także sklepy internetowe.
telefon

Stare modele i nowe smartfony - jak zmieniły się komórki w ciągu ponad dwudziestu lat.

Technologia w zakresie telefonii komórkowej w ostatnich dwudziestu latach zmieniła się w sposób naprawdę radykalny, żeby nie powiedzieć rewolucyjny. Wystarczające jest chociażby przypomnieć to, w jaki sposób wyglądały telefony w początkach lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku i to, jak wyglądają one aktualnie.
nauczyciele

Wszystko o szkoleniach dla nauczycieli

Mało kto, że gro pedagogów poza pracą w szkole udaje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy nauczycielom. Przecież co w tym skomplikowanego... Trzeba zaledwie opowiadać o danych częściach materiału i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasem przygotować klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież tylko kilkanaście godzin w tygodniu, dodatkowo dostaje pełne dwa miesiące wakacji - tylko zazdrościć. To bardzo mylne myślenie.
Laptop marki Apple

Jaki laptop marki Apple najlepiej spełni Twoje oczekiwania?

Współcześnie cudownym pomysłem jest nabycie laptopa, aby w razie konieczności móc szybko skorzystać z cudów techniki. Notebooki wymienia się dziś często, w większości wypadków traktując je jako coś nadzwyczaj osobistego, o co warto dbać. Przy takim podejściu należy jak najlepiej zapoznać się z rynkiem komputerowym, kiedy interesuje nas wybranie nowego urządzenia. W dwudziestym pierwszym wieku rozliczne udręki sprawia choćby nabycie tego rodzaju laptopa, który jest poręczny, oraz bez trudu spełnia wszelkie zadania komputera stacjonarnego.