Menu strony
Gazeta.ie
Praca
E-handel

Jak podbić rynek pracy?

Nasze realia od lat mogą sprzyjać z całą pewnością rosnącemu bezrobociu. W dodatku świeżo upieczeni absolwenci studiów wyższych mogą mieć duże kłopoty w szukaniu stabilnego zatrudnienia. Wytrwali zwykle sobie poradzą.
praca

Zawód informatyk

Informatyk to człowiek, która na brak ofert pracy nie może być niezadowolona. Jest to w w kraju obecnie najlepiej opłacalny zawód. A każda firma bez względu na jej branże posiada swoich strukturach, sekcję IT. Na rynku otwiera się także dużo agencji interaktywnych, reklamowych czy firm SEO, w których pracę znajdzie także programista.
Praca przy komputerze

Usprawnienie obiegu dokumentów

W każdej firmie funkcjonuje rotacja dokumentów. Nim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces zarządzania dokumentacją, odbywał się dłużej był mało funkcjonalny. Od czasu, kiedy są dobre programy komputerowe, praca przy dokumentacji staje się szybka i dużo bardziej ekonomiczna. Jednym spośród takich programów jest ms Sharepoint. Mówiąc ogólnie oprogramowanie służy tworzeniu platformy komunikacyjnej między pracownikami przedsiębiorstwa (workflow) a pracownikami i ich otoczeniem.
Praca przy komputerze

Jaki zawód powinien być w przyszłości najbardziej popularny?

Kiedy wybiera się kierunek wykształcenia, należy połączyć swoje zdolności z prognozami, jaki zawód będzie za parę lat w cenie. Możliwości, jakie daje dziś praca dla programisty w Polsce są duże. Eksperci, którzy doskonale znają się na branży it oraz mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem, zdobywanym także w czasie studiów są niezmiernie pożądanym typem kandydatów na rynku we współczesnym świecie.
nauczyciele

Wszystko o szkoleniach dla nauczycieli

Mało kto, że gro pedagogów poza pracą w szkole udaje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Mnóstwo ludzi zazdrości pracy nauczycielom. Przecież co w tym skomplikowanego... Trzeba zaledwie opowiadać o danych częściach materiału i wypełniać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasem przygotować klasówkę. Nauczyciel pracuje przecież tylko kilkanaście godzin w tygodniu, dodatkowo dostaje pełne dwa miesiące wakacji - tylko zazdrościć. To bardzo mylne myślenie.
Thomas-it

Modyfikacje w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne scala się wiele składników i potrzebni są odpowiedni pracownicy. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, graficy, kształtujący jej wygląd, po administratorów sieci. założenie strony internetowej to pierwszy etap współpracy, ale wiele firm decyduje się na dłuższe uzgodnienia.
Komputer Satellite T110

Jak powstają strony internetowe w Poznaniu?

Strona internetowa jest zasobem informacji, które możemy uzyskać za pomocą wyszukiwarki internetowej.
Praca przy komputerze

Zaoszczędźmy papier - rozwiązania dla przedsiębiorstw

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia niebanalna. Od uzgodnienia systemu i kontroli powinniśmy rozpoczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu synchronizacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.

Masa przydatnych porad dotyczących gotowania

Internet jest symbolem najnowocześniejszej technologii. Jest jednym z najczęstszych rodzajów komunikacji, pozyskiwania różnych wiadomości oraz zakupowania artykułów. Każdego dnia w Internecie pojawia się bardzo dużo nowiutkich rzeczy. Nad odpowiednim jego działaniem pracuje setki informatyków. Napędza on rynek albowiem dzięki jego rozwojowi mogło powstać wiele niewielkich firm tworzących strony internetowe, grafiki czy też reklamy oraz setki innych.
E-biznes, internet

Kilka słów o tym, jak możesz usprawnić funkcjonowanie swojej firmy

Jednym spośród najważniejszych problemów przy prowadzeniu dużego lub średniego przedsiębiorstwa jest obieg dokumentów i informacji. Zwyczajny, papierowy sposób jest niezbyt szybki i zawodny, ze względu choćby na fakt, że jakiś ważny dokument przykładowo może się zawieruszyć workflow.
1 2