Menu strony
Gazeta.ie
Praca
Thomas-it

Modyfikacje w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne scala się wiele składników i potrzebni są odpowiedni pracownicy. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, graficy, kształtujący jej wygląd, po administratorów sieci. założenie strony internetowej to pierwszy etap współpracy, ale wiele firm decyduje się na dłuższe uzgodnienia.
Komputer Satellite T110

Jak powstają strony internetowe w Poznaniu?

Strona internetowa jest zasobem informacji, które możemy uzyskać za pomocą wyszukiwarki internetowej.
nauczyciele

Wszystko o szkoleniach dla nauczycieli

Mało kto, że tysiące pedagogów poza pracą udaje się na szkolenia nauczycieli, by się dokształcać. Wielu ludzi zazdrości pracy pedagogom. Przecież co w tym trudnego Muszą zaledwie przekazywać informacje o konkretnych fragmentach materiału i wypisywać szkolne dzienniki i dokumenty. Czasami przygotować sprawdzian. Nauczyciel pracuje przecież ledwie kilkanaście godzin w tygodniu, do tego ma pełne dwa miesiące wakacji - tylko zazdrościć. To bardzo błędne myślenie.
Praca przy komputerze

Zaoszczędźmy papier - rozwiązania dla przedsiębiorstw

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w spółce to kwestia niebanalna. Od uzgodnienia systemu i kontroli powinniśmy rozpoczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu synchronizacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
E-handel

Jak podbić rynek pracy?

Polskie realia od lat sprzyjają z całą pewnością rozwojowi bezrobocia. W dodatku nowi absolwenci studiów wyższych mają sporo trudności w szukaniu stabilnego zatrudnienia. Wytrwali zwykle radzą sobie bez problemu.

Masa przydatnych porad dotyczących gotowania

Internet jest symbolem najnowocześniejszej technologii. Jest jednym z najczęstszych rodzajów komunikacji, pozyskiwania różnych wiadomości oraz zakupowania artykułów. Każdego dnia w Internecie pojawia się bardzo dużo nowiutkich rzeczy. Nad odpowiednim jego działaniem pracuje setki informatyków. Napędza on rynek albowiem dzięki jego rozwojowi mogło powstać wiele niewielkich firm tworzących strony internetowe, grafiki czy też reklamy oraz setki innych.
E-biznes, internet

Kilka słów o tym, jak możesz usprawnić funkcjonowanie swojej firmy

Jednym spośród najważniejszych problemów przy prowadzeniu dużego lub średniego przedsiębiorstwa jest obieg dokumentów i informacji. Zwyczajny, papierowy sposób jest niezbyt szybki i zawodny, ze względu choćby na fakt, że jakiś ważny dokument przykładowo może się zawieruszyć workflow.
nowoczesne kuchnie

Urządzenie mieszkania – radość i kompromisy

Urządzanie mieszkania to z jednej strony normalna przyjemność, lecz z drugiej – także spory stres. Musimy zastanowić się, w jakim stylu będzie nasze wymarzone gniazdko, ustalić kolorystykę, dodatki, a przy tym wszystkim jeszcze zmieścić się w budżecie.
praca

Zawód informatyk

Informatyk to człowiek, który na brak ofert na zrealizowanie kariery nie może być niezadowolona. Jest to w Polsce teraz najlepiej opłacalny zawód. A każda firma bez względu na jej branże ma swoich strukturach, sekcję IT. Na rynku otwiera się także mnóstwo agencji interaktywnych, reklamowych czy firm SEO, w których pracę znajdzie również programista.
Praca przy komputerze

Jaki zawód powinien być w przyszłości najbardziej popularny?

Gdy wybiera się kierunek wykształcenia, trzeba połączyć swoje zainteresowania z prognozami, jaki zawód będzie za parę lat przyszłościowy. Opcje, jakie daje dzisiaj praca dla programisty w naszym kraju są duże. Znawcy z branży it oraz mogą szczycić się bogatym doświadczeniem, zdobywanym także w czasie studiów są niezwykle pożądanym typem kandydatów na rynku w obecnych czasach.
1 2