Menu strony
Gazeta.ie
Apple

Akcesoria projektu Apple

Wielu ludzi na całym świecie zastanawia się, dlaczego Apple odniosło tak ogromny sukces. Dużym powodem do przemyśleń jest fakt, że produkty tej marki są zazwyczaj o wiele droższe od towarów konkurencji. Mimo to, marka zdobyła rzesze zadeklarowanych fanów, którzy potrafią czekać całą noc pod galerią handlową, by zakupić wymarzony towar z nadgryzionym jabłuszkiem.
10-calowy tablet od ASUSa

Sporo ludzi zachwala Samsung tablet, lecz należy zobaczyć na tablety opinie

Teraz na rynku jest wiele rodzajów przeróżnego sprzętu, właściwie każdy produkuje coś własnego i czasem niesamowicie prosto możemy się zgubić w tym, co jest najlepsze i najnowsze.
Praca przy komputerze

Czy nowoczesne technologie są znacznym zagrożeniem?

Czy technologie w dużym stopniu zmieniły świat, ludzi? Naturalnie, że tak! Ma to sporo zalet, choć nie oszukujmy się - komputery oraz Internet sprawiły, iż choćby sporo mniej własnego czasu poświęcamy rodzinie, kontaktom z przyjaciółmi, zasadniczo więcej siedzimy w domu. Na szczęście nie jest beznadziejnie, nadal ruszamy się z domu, więc alienacja nam nie grozi, ale można zaryzykować twierdzenie, że kiedyś relacje międzyludzkie były o wiele głębsze. Pomyślmy jakie są jakby nie patrzeć zalety takich urządzeń jak np. komputer apple - w sumie Apple to wspaniała marka.