Menu strony
Gazeta.ie
Apple
10-calowy tablet od ASUSa

Sporo ludzi zachwala Samsung tablet, lecz należy zobaczyć na tablety opinie

Teraz na rynku jest wiele rodzajów przeróżnego sprzętu, właściwie każdy produkuje coś własnego i czasem niesamowicie prosto możemy się zgubić w tym, co jest najlepsze i najnowsze.

Akcesoria projektu Apple

Wielu znawców na całym globie zachodzi w głowę, z jakiego powodu Apple zaliczyło tak znakomity sukces. Konkretnym powodem do zastanawiania się jest fakt, że artykuły tej firmy są zazwyczaj dużo bardziej kosztowne od towarów konkurencji. Mimo to, marka ma rzesze zadeklarowanych zwolenników, którzy mogą czekać całą noc pod sklepem, by nabyć wymarzony gadżet z nadgryzionym jabłkiem.
Praca przy komputerze

Czy nowoczesne technologie są znacznym zagrożeniem?

Czy technologie w dużym stopniu zmieniły świat, ludzi? Naturalnie, że tak! Ma to sporo zalet, choć nie oszukujmy się - komputery oraz Internet sprawiły, iż choćby sporo mniej własnego czasu poświęcamy rodzinie, kontaktom z przyjaciółmi, zasadniczo więcej siedzimy w domu. Na szczęście nie jest beznadziejnie, nadal ruszamy się z domu, więc alienacja nam nie grozi, ale można zaryzykować twierdzenie, że kiedyś relacje międzyludzkie były o wiele głębsze. Pomyślmy jakie są jakby nie patrzeć zalety takich urządzeń jak np. komputer apple - w sumie Apple to wspaniała marka.