Menu strony
Gazeta.ie
Apple

Akcesoria projektu Apple

Wielu znawców na całym globie zachodzi w głowę, z jakiego powodu Apple odniosło tak znakomity sukces. Największym powodem do zastanawiania się jest fakt, że produkty tego przedsiębiorstwa są zwykle o wiele bardziej kosztowne od towarów konkurencji. Mimo to, marka posiada rzesze zadeklarowanych wielbicieli, którzy mogą czekać całą noc pod galerią handlową, by zdobyć wymarzony gadżet z charakterystycznym jabłuszkiem.
Praca przy komputerze

Czy nowoczesne technologie są znacznym zagrożeniem?

Czy technologie znacznie zmieniły świat, ludzi? Oczywiście, że tak jest! Ma to wiele atutów, choć nie powinniśmy się oszukiwać - komputery oraz Internet spowodowały, iż chociażby o wiele mniej swojego czasu poświęcamy rodzinie, kontaktom z przyjaciółmi, zasadniczo więcej siedzimy w domu. Na całe szczęście nie jest bardzo źle, wciąż wychodzimy z domu, zatem alienacja nam nie grozi, ale można zaryzykować twierdzenie, że kiedyś więzi międzyludzkie były o wiele głębsze. Pomyślmy jakie są jakby nie patrzeć atuty takich urządzeń jak przykładowo komputer apple - tak naprawdę Apple to doskonała amerykańska firma.
10-calowy tablet od ASUSa

Sporo ludzi zachwala Samsung tablet, lecz należy zobaczyć na tablety opinie

Teraz na rynku jest wiele rodzajów przeróżnego sprzętu, właściwie każdy produkuje coś własnego i czasem niesamowicie prosto możemy się zgubić w tym, co jest najlepsze i najnowsze.