Menu strony
Gazeta.ie
Zdjęcia
aparat canon

Krótka charakterystyka cyfrowego aparatu Canon PowerShot G3, wykaz jego parametrów.

W segmencie superzoomów panuje naprawdę duża konkurencja i trudno się w nim przebić, żeby mogło to się udać należy pokazać rzeczywiście dobry model.
ciąża

Propozycje dobrych fotografów ciążowych a także dziecięcych

W obecnych czasach dobrze jest mieć naprawdę udane zdjęcia zrobione przez prawdziwych profesjonalistów i entuzjastów wykonywania fotografii. Zrobienie fotografii samemu, albo w byle jakich warunkach nie umywa się bowiem do odpowiedniego studia i ogromnej ilości pracy w jaką wkładają najlepsi z fotografów.
fotografia

Fotografia - interesujące hobby i nadzwyczaj piękna sztuka

Fotografia to zarówno intrygujące, pasjonujące hobby jak również fenomenalna i piękna sztuka. Każdy z nas umie zrobić zdjęcie, ponieważ starczy wyłącznie kliknąć przyciskiem aparatu, chociaż wykonywanie zdjęć nie ma nic wspólnego z rzeczywistą fotografią.
fotografia ślubna

Zdjęcie jako ważny element uroczystości weselnych

Lubimy przechowywać wspomnienia. Nawet w czasie sobotniego spaceru z rodzinką pstrykamy fotki. W naszych albumach on-line znajdują się więc nasze wizerunki od wczesnej młodości, po okres aktualny. Możemy sobie więc prześledzić przemiany naszej aparycji, co może być zajęciem rozrywkowym. Zajęcie podobne przyda się, kiedy będziemy w nie najlepszym nastroju. Nie ma nic bardziej śmiesznego niż zobaczyć siebie o kilka lat młodszego, szczególnie jeżeli towarzyszą nam w tym własne dzieci.
Widok z lotu ptaka

Rejestrowanie obrazu z powietrza - w jaki sposób znaleźć odpowiednią firmę?

Filmowanie z powietrza albo robienie fotografii z góry jest aktualnie coraz bardziej popularną usługą w propozycji firm fotograficznych. Dlaczego? Oglądanie świata z innej perspektywy gwarantuje niesamowite rezultaty. W takich obrazach można się naprawdę zakochać. A znakomity obraz to wyłącznie jeden z wielu atutów. Ale jak znaleźć firmę, która potrafi sprawiać takie cuda?
fotograf ślubny

Wynajmij profesjonalnego fotografa na wesele. Mamy sprawdzone podpowiedzi dla szukających najlepszych informacji

Wesele niewątpliwie może być zaliczone do najważniejszych momentów w życiu każdego z nas, który często potrafi naprawdę diametralnie je odmienić. W związku z tym zawsze musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość odznaczająca się jak najwyższym poziomem organizacji, podczas której wszyscy zaproszeni goście będą mieli zapewnioną rzeczywiście dobrą zabawę.
fotografia

Perfekcyjny fotograf ślubny zapewni uchwycenie wzniosłego dnia zaślubin

Dobry fotograf ślubny uchwyci każdy gest, mimikę, uśmiech, miłość oraz łzy radości na swoich fotografiach. Wybór fotografa powinien być ważny dla przyszłej pary młodej, jeśli chcą mieć wyjątkowe zdjęcia, w tym świątecznym dla nich dniu.
zdjęcia

Fotografia – metoda na utrwalenie cudownych dni. Niech album będzie dla Ciebie pamiątką na całe życie!

Dziś robienie fotografii jest dla nas w zasadzie codziennością. Każdego dnia fotografujemy mnóstwo. Dzielimy się tym, co widzieliśmy z przyjaciółmi – przez MMS-y czy też Internet. Zamieszczamy fotografie na serwisach społecznościowych. Jednakże nie zawsze tak było. Niegdyś zdjęcia robiono jedynie od czasu do czasu, przy wyjątkowych okazjach.
aparat

Ładne zdjęcia zrobisz tylko z odpowiednim wyposażeniem - kup już dzisiaj aparat idealny dla siebie

Zdjęcia to najlepszy sposób, by uchwycić najpiękniejsze momenty i najistotniejsze zdarzenia. Już od początku swego istnienia fotografia była wykorzystywana podczas kluczowych okoliczności, jak śluby czy chrzty. Okazywała się też jedyną opcją, by zachować obraz ludzi dla ich potomnych. Teraz fotografia oraz robienie fotek nie jest już domeną specjalistów, bo każdy może takie ujęcia wykonać – trzeba jedynie mieć właściwy sprzęt.
Sypialnia, łóżko Zanette

Czy ma okazję nam się przydać gimbal do gopro?

Jeżeli filmiki zrobimy zazwyczaj z perspektywy pierwszej osoby, ponieważ kamerę będziemy mieli doczepioną do kasku lub roweru, to nie musimy niczego więcej kupować.
1 2