Menu strony
Gazeta.ie
Zdjęcia
fotograf ślubny

Wynajmij profesjonalnego fotografa na wesele. Mamy sprawdzone podpowiedzi dla szukających najlepszych informacji

Wesele niewątpliwie może być zaliczone do najważniejszych momentów w życiu każdego z nas, który często potrafi naprawdę diametralnie je odmienić. W związku z tym zawsze musi nam zależeć na to, aby była to uroczystość odznaczająca się jak najwyższym poziomem organizacji, podczas której wszyscy zaproszeni goście będą mieli zapewnioną rzeczywiście dobrą zabawę.
fotografia

Perfekcyjny fotograf ślubny zapewni uchwycenie wzniosłego dnia zaślubin

Dobry fotograf ślubny uchwyci każdy gest, mimikę, uśmiech, miłość oraz łzy radości na swoich fotografiach. Wybór fotografa powinien być ważny dla przyszłej pary młodej, jeśli chcą mieć wyjątkowe zdjęcia, w tym świątecznym dla nich dniu.
zdjęcia

Fotografia – metoda na utrwalenie cudownych dni. Niech album będzie dla Ciebie pamiątką na całe życie!

Dziś robienie fotografii jest dla nas w zasadzie codziennością. Każdego dnia fotografujemy mnóstwo. Dzielimy się tym, co widzieliśmy z przyjaciółmi – przez MMS-y czy też Internet. Zamieszczamy fotografie na serwisach społecznościowych. Jednakże nie zawsze tak było. Niegdyś zdjęcia robiono jedynie od czasu do czasu, przy wyjątkowych okazjach.
aparat

Ładne zdjęcia zrobisz tylko z odpowiednim wyposażeniem - kup już dzisiaj aparat idealny dla siebie

Zdjęcia to najlepszy sposób, by uchwycić najpiękniejsze momenty i najistotniejsze zdarzenia. Już od początku swego istnienia fotografia była wykorzystywana podczas kluczowych okoliczności, jak śluby czy chrzty. Okazywała się też jedyną opcją, by zachować obraz ludzi dla ich potomnych. Teraz fotografia oraz robienie fotek nie jest już domeną specjalistów, bo każdy może takie ujęcia wykonać – trzeba jedynie mieć właściwy sprzęt.
Sypialnia, łóżko Zanette

Czy ma okazję nam się przydać gimbal do gopro?

Jeżeli filmiki zrobimy zazwyczaj z perspektywy pierwszej osoby, ponieważ kamerę będziemy mieli doczepioną do kasku lub roweru, to nie musimy niczego więcej kupować.
aparat canon

Krótka charakterystyka cyfrowego aparatu Canon PowerShot G3, wykaz jego parametrów.

Jeśli chodzi o superzoomy to jest tu bardzo duża konkurencja i ciężko przebić się w nim, aby to się udało trzeba pokazać rzeczywiście dobry aparat.
obiektyw

Znaczenie różnych wersji obiektywów dla dla profesjonalnych fotografów, testy obiektywu sigma.

Osoby chcące zająć się profesjonalną fotografią przeważnie zaczynają od tak popularnych lustrzanek. Są one w tej chwili najlepszymi aparatami, a jedną z ich najważniejszych cech jest to, że niezależnie trzeba kupić korpus aparatu, a osobno obiektywy. Początkujący fotografowie zaczynają swoją przygodę przeważnie od typowych obiektywów, lecz wraz ze coraz większym poziomem doświadczenia zaczynają się pojawiać także kolejne potrzeby. Czasami trzeba będzie wykonać zdjęcie czemuś oddalonemu, kiedy indziej ktoś zechce sfotografować jakąś panoramę, i jednak standardowy obiektyw w takich przypadkach się nie sprawdzi.
kamerka go pro

Akcesoria do gopro mamy szansę zakupić w specjalnych marketach

Czy uwielbiamy wszelkie nowinki technologiczne?

Akcesoria do gopro mamy szansę zakupić w specjalnych marketach

Czasem dzieje się tak, że jesteśmy do tego stopnia zaciekawieni przeróżnymi nowościami technologicznymi, że nie możemy wyobrazić sobie bez nich życia.