Menu strony
Gazeta.ie
sklepy online

Jak wygląda oddanie nieużywanego artykułu do sklepu internetowego

Zdarza się, że kupiona rzecz po przybyciu do domu przestaje się podobać. W takiej sytuacji sporo ludzi rozważa zwrot nieużywanego artykułu do sklepu. W tym wypadku postanowienie o tym, czy zwrot towaru bez podania przyczyny okaże się realny należy do sprzedawcy. Nabywca powinien zdawać sobie sprawę z tego, że decydując się na kupno jakiejkolwiek rzeczy, zawiera umowę i nie ma obowiązku wyczekiwać od sprzedawcy, że ten będzie skłonny bez powodu tę umowę unieważnić.
sklep internetowy na laptopie

Wszystkie urządzenia niezbędne w domu – do kupimy online

Nie bez przyczyny sądzimy, że w Internecie znajdziemy już wszystko. Od wyspecjalizowanych rozwiązań komputerowych, przez funkcjonalny sprzęt AGD, aż po zabawki dla najmłodszych.
kamera kopułkowa do monitoringu
biurko

Audyt z zakresu IT dla właścicieli spółek

Bez wątpienia każdy, kto ma przedsiębiorstwo wiem, czym jest audyt ksiąg. Mniej rozpowszechnionym typem kontroli są audyty IT. Obecnie praktycznie każda działalność utrzymuje kompleksową infrastrukturę IT złożoną z komputerów roboczych, serwerowni i pajęczyny powiązań kablowych i bezprzewodowych. Kontrolę nad tym całym systemem zwykle przekazuje się w ręce wyspecjalizowanych informatyków.
Jak kupić dobrą obudowę do komputera

Skorzystaj z zwenętrznej firmy informatycznej

Outsourcing jest coraz popularniejszy. Mnóstwo dużychfirm używa zewnętrznej księgowej i przede wszystkim informatycznej. Dobrze czerpać z pomocy ekspertów przynajmniej w kwestii konfiguracji serwerów.
Load balancer

Czym jest system load balancer na czym polega ta nowomodna technika?

Load balancer, to w inny sposób równoważenie obciążenia, to znaczy adres IP w sieci, jaki rozgranicza ruch między adresami poszczególnych usług. Tak więc mówiąc skrótowo, load balancer pozwala rozwiać obciążenie pomiędzy kilka rozlicznych pecetów, dysków, połączeń sieciowych lub innych zasobów. Równoważenie obciążenia pozwala na lepszą, maksymalną oraz bezusterkową pracę na N-aplikacjach, które mieszczą się na bliźniaczych M-serwerach.
notebooki, laptopy

Stale wzrastające zapotrzebowanie na komputery – czym kierować się przy wyborze takich urządzeń?

Aktualnie obserwujemy zjawisko, zwane stałym postępem technologicznym. Niemal każdego dnia możemy wyczytać bądź usłyszeć o jakiejś nowince technologicznej wypuszczanej na rynek lub świeżo wymyślonej. Z racji na to, że technologia faktycznie szybko się dokonali, znacząco wzrasta jej wpływ na nasze życie i zaczyna zdobywać niemal każdą sferę naszej codzienności.
telewizory led

Jak odpowiednio wybrać telewizory 3d, by zagwarantować sobie najwyższą jakość zabawy?

Patrząc na uwarunkowania w obszarze dóbr elektronicznych, warto zauważyć to, że coraz większym popytem cechują się towary, które reprezentują najnowszą technologię. Z tego powodu nie powinno zatem nikogo dziwić, że przede wszystkim w takim mieście jak Katowice coraz szybciej ze sklepowych półek schodzą chociażby telewizory LED.
Karta graficzna ATI Sapphire X800Pro

Karta graficzna – jaką najlepiej wybrać w zależności od potrzeb

W blaszanej obudowie komputera mieści się parę ważnych elementów. Jednym z nich jest karta graficzna, która generuje obraz na ekranie. Jako że dla wielu sklep komputerowy to pomieszczenie pełne niełatwych nazw, w tym artykule postaram się opisać, jak dobrać karty graficzne do określonych celów.
w biurze

Najnowsze technologie jeśli chodzi o lodówki - czyli w jaki sposób wybrać najlepsze urządzenie?

We współczesnych czasach na rynek wychodzi coraz więcej sprzętów wyposażonych w technologie, jakie dawniej nawet się nam nie marzyły. Gdy byliśmy dziećmi zachwycały nas modele do sklejania, a teraz można mieć urządzenia, które zrobią za nas w gruncie rzeczy wszystko. Jednym ze szczególnie potrzebnych elementów gospodarstwa domowego jest lodówka.