Menu strony
Gazeta.ie
WWW

Zaprojektuj stronę internetową

Stare media – gazety i elektroniczne – tracą swoją pozycję na rzecz najnowszych technologii WWW. Można to dostrzec zwłaszcza w branży marketingowej. Instytucje wykładają krocie na promocję w Internecie. Czemu tak się dzieje? Otóż WWW to najobszerniejsza na świecie baza konsumentów, do których można wysyłać komunikat zachęcający do zakupy. Jednakże nie to jest największym plusem cyfrowych technologii.
Biznesmen

Dzisiejszy rynek pracy – loteria?

Jakie kryteria powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze zawodu i kierunku studiów? Modą, namową rodziców, obserwując obecny rynek pracy? Już dawno przekonaliśmy się, iż nie ma udanego przepisu na wybór właściwej drogi życiowej. Zawody, które jeszcze w niedalekiej przeszłości cieszyły się powodzeniem (marketing i zarządzanie), dziś nie są już tak rozchwytywane. Jednym słowem: loteria.

Jak sukces w internecie to tylko z firmą Kombinet

Zdobycie mocnej pozycji na rynku, szczególnie wysoce konkurencyjnym, wymaga dużych inwestycji w marketing mix. Każdy właściciel firmy wie jak ważne są cztery jego elementy tj. produkt, cena, dystrybucja oraz promocja. Bardzo często przedsiębiorstwa zlecają innym podmiotom wykonanie odpowiednich usług na zasadzie outsourcingu. Płyną z tego korzyści dla obu stron umowy. Przykładowo dość często zdarza się, że mikroprzedsiębiorstwom bardziej opłaca się zlecenie usług związanych z promocją - podmiotom zewnętrznym, niż zatrudnianie dodatkowych wykwalifikowanych pracowników.
biznes i Internet

Czynności cywilno-prawne w Internecie oraz ich odpowiednie rozliczanie

Każdy kto w dzisiejszych czasachnabywa albo sprzedaje w Internecie, zobowiązany jest do płacenia z racji tego podatku od czynności cywilno-prawnych. Podatek ten ma zwykłą nazwę pcc i jest niesłychanie słynny. Tyczy się on różnych umów, odprzedaży, kupienia, wierzytelności, darowizny, dożywocia itp.
W budownictwie coraz lepiej

Wszystko o firmie budowlanej

Firma ARAD działa od kilkunastu lat. Firma obsługuje zarówno inwestorów krajowych jak i zagraniczne firmy w elementy budowlane takie jak: systemy rusztowań, ogrodzenia przemysłowe, drabiny czy szalunki i pomosty.
dom - zima

Pompa ciepła - czym wyróżniają się spośród tradycyjnych źródeł ciepła ?

Nanoterm to przedsiębiorstwo zajmujące się obsługą i instalacją proekologicznych systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperatory, a także systemy ogrzewania podłogowego łączą się w niezwykle wydajne źródło ciepła dla każdego domu.
Facebook

Kanały social media – czemu posiadają tak istotne znaczenie dla skutecznego promowania firmy?

Social media to nic innego, jak media społecznościowe, które cieszą się dziś naprawdę wielkim zainteresowaniem. Z jakiego powodu? Przede wszystkim ze względu na to, że ułatwiają one łatwe komunikowanie się z pozostałymi użytkownikami, dzielenie się zdjęciami, filmami bądź pozostałymi treściami, które są dla nas w jakiś sposób interesujące. Błyskawicznie odkryto, że social media są również efektywnym sposobem na pozyskiwanie nowych konsumentów i nawiązywanie z nimi długofalowych relacji.
AdWords

Co zrobić, aby obecnie działalność firmy w sieci internetowej była faktycznie o wiele bardziej zaznaczona?

Internet to rzeczywiście pomocne narzędzie, bez jakiego niełatwo jest sobie przedstawić współczesny świat. Nie należy się z tego powodu dziwić, że każda firma, jaka pragnie się reklamować oraz docierać do możliwie jak największej liczby konsumentów, próbuje określić własną obecność w sieci. Na szczęście, obecnie do dyspozycji posiada się dużo sposobów na to, by funkcjonować przy pomocy Internetu.
strona internetowa

Pozycjonowanie stron w Internecie – czemu cieszy się współcześnie tak dużą popularnością?

Obecnie w zasadzie każda firma posiada świadomość tego, że musi być widoczna w Internecie, jeśli pragnie zwiększyć własny zasięg. Nie można się wobec tego dziwić, że bardzo dużą popularnością cechują się usługi różnego rodzaju agencji interaktywnych, jakie znakomicie znają się na promocji w Internecie. Które usługi mają możliwość zapewnić najbardziej widoczne wyniki? Przykładowo pozycjonowanie stron internetowych, jakie jak już sama nazwa wskazuje, podnosi pozycję danej strony w wyszukiwarce. Z jakiego powodu to takie ważne?

Biuro w domu a może gabinet na poddaszu?

Budowa domu to prawdopodobnie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Planowaniu inwestycji towarzyszą wyobrażenia i marzenia wymagające niestandardowych rozwiązań technologicznych. Niektórzy realizują swoje pomysły. Tak właśnie powstają inwestycje budowlane znacznie odbiegające od codziennych standardów, określane jako: „domy dla odważnych” bądź „domy z wizją”.