Menu strony
Gazeta.ie

Sieć bezprzewodowa to podstawa

Jeszcze zupełnie niedawno zrozumiałe dla wszystkich było to, iż by posiadać sieć, komputer powinien być podpięty do kabla, iż Internet może działać jedynie przy jednym urządzeniu oraz że bez wątpienia nie będziemy mieli szansy wędrować po domu z laptopem, dalej niż nam na to pozwoli długość kabla, ponieważ w przeciwnym razie utracimy połączenie. Teraz jednak nikt już sobie nie wyobraża pracowania bez sieci bezprzewodowej, która zezwala korzystać z Internetu bez fizycznego podłączenia do kabla, przez co spokojnie mamy szanse funkcjonować nawet na tarasie.
Sieć bezprzewodowa to nie problem
czarny router TP-Link
Jeśli chcemy posiadać w swoim mieszkaniu sieć bezprzewodową, to bez wątpienia powinniśmy się zastanowić, czy świetnie nie spisze się u nas sprzęt sieciowy, który dopomoże nam właśnie w takim pozyskaniu sieci bezprzewodowej, a takim sprzętem jest choćby . Warto się zorientować co nam on naprawdę proponuje, gdyż może się okazać, że jest to nie tylko wspaniałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw, ale także i dla prywatnych celów. Innym rozwiązaniem, które możemy tu zastosować jest Router ASUS RT-AC68U, podłączamy go do kabla (zobacz obciążalność prądowa przewodów) od sieci, ustawiamy w niezbyt widocznym miejscu oraz już możemy wykorzystywać z bezprzewodowego połączenia w całym domu, a nawet i poza nim. Nie mniej trzeba pomyśleć, aby zabezpieczyć swoją sieć hasłem, aby czasem nie miał szansy z niej korzystać ktoś obcy.

Każda firma powinna mieć taką szafę
Internet trade
Jeżeli mamy firmę, to wiadomo, że powinniśmy mieć tak zwaną serwerownię, z której będziemy zarządzać wszystkimi komputerami i siecią bezprzewodową, z której one wszystkie będą korzystały. Wspaniale się tu spisze Linkbasic szafa rack stojąca 42U, 800mm, do montażu (NCB42-68-BAA-C), dzięki której wszystkie urządzenia będą miały szanse być postawione w odpowiedni sposób, dzięki czemu nie tylko prosto będzie nam do nich dojść, ale także oraz bez problemu uda nam się zachować porządek. A jeżeli kochamy grać na konsoli i chcemy, żeby działała ona także bezprzewodowo z siecią, to musimy się zaopatrzyć w urządzenie Netgear Universal WiFi Internet Adapter (WNCE2001-100PES), które pomoże nam w spełnieniu naszego celu. Polecane produkty router - ceny i recenzje

Kolejne treści

Jak odpowiednio serwisowa laptopa

laptop
Takie jest życie – sprzęty komputerowe od czasu do czasu ulegają usterkom. Najbardziej awaryjne bywają rzecz jasna komputery przenośnie. Jest tak dlatego, bo regularne przenoszenie laptopa fatalnie wpływa na działanie podzespołów. Nadwrażliwością na wszelkiego rodzaju turbulencje charakteryzuje się dysk twardy.


Uwolnijmy się od kabla Praca przy biurku nie wciąż jest najwygodniejsza, czasem lepiej pracować na świeżym powietrzu, jednak żeby było to możliwe powinniśmy mieć dobrze podpięta sieć bezprzewodową, a co się z tym wiąże należy się zaopatrzyć w najwspanialszy z oferowanych urządzeń.
20-05-09 07:42:05