Menu strony
Gazeta.ie

Jak skutecznie zareklamować swoją stronę internetową? Kilka praktycznych porad dla początkujących

Nie od wczoraj właściwie jasne jest, że reklama jest dźwignią handlu - chociaż to przysłowie istnieje w potocznym języku od mnóstwa lat, zdecydowanie nic się nie zmieniło, poza formami owej reklamy.


Jeżeli masz swoją stronę Internetową czy bloga i pragniesz zwiększyć ruch i zdobyć więcej fanów - sprawdź, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie porady.


Dostosuj się do trendów


buzz marketing


W dzisiejszych czasach właściwie każdy musi ciągle podążać za nowinkami technologicznymi i trendami - jeśli chcesz utrzymać klientów, również powinieneś dostosowywać się do najnowszych trendów. Doskonałym sprawdzianem dla różnego rodzaju twórców online jest to, czy przygotowana jest ich strona na urządzenia mobilne. Obecnie coraz więcej osób przegląda internet w sklepach czy autobusach, konkretnie na telefonie. Jeśli dana witryna nie wyświetla się porządnie na takim urządzeniu, wtedy możesz być niemal pewien, że nikt nie będzie jej dłużej przeglądać. Dlatego tak istotne jest, żeby Twoja strona miała dwie wersje - strona na urządzenia mobilne oraz strona na komputery (strona na urządzenia mobilne). Jeśli nie wiesz, jak dokładnie skonfigurować swoją witrynę pod urządzenia mobilne, wtedy niewątpliwie pomoże Ci informatyk.


akt - sklep


Wszelkie formy marketingu


Kolejne treści

Każda spółka zapewne chciałaby mieć witrynę w sieci - szczególnie jeśli jest to spółka produkcyjna albo handlowa

strona internetowa
W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić, żeby jakaś firma nie miała witryny w sieci. Duża liczba kupców to dziś ludzie biznesu, którzy cenią swój czas i doceniają komfort kupowania potrzebnych rzeczy w sieci.


W współczesnych czasach form reklamy jest tak wiele, iż laikowi praktycznie ciężko się w tym połapać (tutaj). Możesz wybrać przykładowo marketing szeptany, pozycjonowanie stron, buzz marketing czy reklamowanie w mediach społecznościowych.


Niezależnie od tego, na co dokładnie się zdecydujesz, z pewnością powinieneś zatrudnić odpowiednią osobę, która będzie prowadzić Twój marketing. Dzisiaj wprawdzie pokutuje przekonanie, iż strony na portalach społecznościowych może robić praktycznie każdy, jeżeli jednak zaufasz fachowcom, nie będziesz żałować!
17-08-18 06:34:33