Menu strony
Gazeta.ie

Popularność RSS

Popularność RSS w USA rośnie z dnia na dzień. Według najnowszego raportu z tego kanału informacyjnego korzysta już ponad 25% użytkowników internetu.
RSS, informacje
Pojawia się pytanie na ile przeciętny użytkownik doświadcza korzyści wynikających z pojawienia się tego sposobu dystrybucji informacji. Za modą poszło wiele serwisów, jednak czy to dobry pomysł? Obawiam się że nie, choćby z tego względu, że większość portali oferuje rssowy miszmasz, tysiące źródeł często miernej jakości. Jak zwykły użytkownik ma się w tym odnaleźć? Rozsądnym wyjściem wydają sie być serwisy agregujące informacje na konkretny temat. Z administratorem który dopuszcza do publikacji tylko informacje ze źródeł godnych polecenia. Wtedy przeglądane takich wiadomości przynosi wymierne korzyści użytkownikom.

Interesująco prezentuje się poniższy agregator: Wiadomości komputerowe - informacje komputerowe Działanie wortalu Komputery w Polsce to gromadzenie w jednym miejscu wszystkich wiadomości z branży komputerowej: sprzętu i oprogramowania. Wiadomości prezentowane na tym portalu są ręcznie łączone ze sobą w zbliżoną tematykę. Można zatem przeglądać je wg wybranego zagadnienia np.: Open Source czy Procesory. To bardzo efektywne rozwiązanie.|Wiadomości biznesowe - kredyt preferencyjny Aktualności ze świata finansów i biznesu. Serwis gromadzi najświeższe wiadomości ,które też są ręcznie przeglądane. Najciekawsze informacje i łatwa nawigacja. Przykładowe kategorie - Banki, Spółki.Regionalny serwis informacyjny czyli Informacje wrocławskie Bieżące wiadomości i informacje z Wrocławia i Dolnego Śląska w jednym miejscu. Poza najnowszymi wiadomościami mamy również dostęp do starszych informacji w dziale Archiwum wiadomości. Korzystając z tej strony będziesz naprawdę na bieżąco dowiesz się najszybciej o różnych wydarzeniach związanych z tym miastem. Na stronie możemy znaleźć informacja między innymi w takich kategoriach jak imprezy Wrocław, expo 2012 Wrocław. Zapowiedzi i relacje z spektakli jak również świat regionalnej polityki i wiele innych wiadomości związanych z tym pięknym regionem.

Kolejne treści

Niezawodna wypożyczalnia samochodów osobowych i busów.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Auto24 to atrakcyjna cenowo wypożyczalnia samochodów dostawczych oraz osobowych. Prowadzi ona wynajem aut osobowych oraz wynajem busów.
Odbiór samochodów w miastach: Wrocław , Kraków, Katowice, Poznań, Warszawa oraz innych miastach Polski i Europy.Jak widać po powyższych przykładach tego typu źródła informacji jeśli są tylko dobrze prowadzone to naprawdę przydatna rzecz..
17-12-04 10:13:02