Menu strony
Gazeta.ie

Superowe klimaty dla maniaka gier - BlackGames.pl!

Lubisz gry? Wielbisz swoją konsolę? Chcesz poczuć się jak w programie telewizyjnym grając w Buzz na Playstation3, czy pograć w tenisa elektroniczną rakietą Wii? Nie lubisz tracić potężnych sum na gry? Zajrzyj na najciekawszą stronę BlackGames.Czekają tam gry na ps1, gry ps2 i gry ps3... całe mnóstwo! BlackGames nie ogranicza się jedynie do konsoli Sony. Możesz tu kupić sprzęt i gry np na Nintendo Wii sklep jest świetnie wyposażony. Nintendo Wii jest o tyle ciekawe, że możesz grać w tenisa cyfrowa rakietą, trenować fitness, czy strzelać wirtualnym pistoletem. To naprawdę nowa jakość na rynku gierek na konsole. Wii to piąta po GameCubie stacjonarna konsola Nintendo. Wii to ogromna rewolucja. Spytacie dlaczego? Przede wszystkim przez fakt, iż gracz "polubi się" ze swoimi grami i "zburzy" mur, który oddziela go od wirtualnej rzeczywistości. Zwróćmy uwagę na to, że japońskie słowo "ii" oznacza tyle co "dobry". Rewolucyjny, unikalny kontroler wprowadza zupełnie odmienny sposób grania, ponieważ ma wbudowany czujnik ruchu. Dzięki takiemu unowocześnieniu akcja, którą gracz wykonuje ręką, jest przetwarzana i zostaje przeniesiona na to co robi bohater gry na ekranie. Jeśli bierzesz udział w walce na miecze musisz wykonywać takie same ruchy ręką jakby ta walka działa się naprawdę. To niesamowite ile zabawy i emocji dostarcza ten sposób
poruszania się po grze. Biorąc pod uwagę fakt, że wspomniany kontroler nie jest na kablu możemy tę konsolę postawić w dowolnym miejscu. Urządzenie może zarówno leżeć jak i stać.
Wii wykorzystuje 12-centymetrowe dyski optyczne (jedno i dwuwarstwowe) wyprodukowane dla tej konsolki oraz 8-centymentrowe krązki z grami na GameCube. Możesz tez grać poprzez Internet z innymi graczami na całym świecie. Ciekawostką jest również komunikacja bezprzewodowa z kieszonkową konsolką Nintendo DS. Dla Nintendo Wii sklep BlackGames oferuje wiele dodatków!
Jeśli jesteś fanem Microsoftu, możesz zwrócić uwagę na XBOX 360 i jego najnowszej wersji Elite. Sprzęt giganta z Redmont posiada port HDMI, kabel HDMI oraz czarny bezprzewodowy pad. Natychmiast po rozpakowaniu oferuje również bardzo mocny procesor z trzema rdzeniami, panoramiczny format obrazu 16:9, antialiasing poprawiający grafikę, dźwięk Full Surround i odtwarzanie płyt DVD z opcją zwiększenia rozdzielczości obrazu, Dysk twardy 120 GB, na którym można zapisywać swoje gry oraz programy telewizyjne, filmy, muzykę, obrazy, zwiastuny, dodatkowe poziomy gier i wersje demonstracyjne.
Będący nowością w konsoli Xbox 360 nowoczesny HDMI umożliwia uzyskanie obrazu o rozdzielczości HD (do 1080p) i przestrzennego dźwięku surround poprzez jeden kabel. Dla XBox 360 Sklep BlackGames oferuje wiele ciekawych gadżetów!

Wpadnij by znaleźć ciekawe gry i udanych zakupów!
18-07-12 09:00:02