Menu strony
Gazeta.ie

W jaki sposób można chronić telefon przed różnymi uszkodzeniami, podstawowe typy obudów

Corocznie na świecie produkuje się setki milionów komórek i smartfonów. Bez przerwy ukazują się coraz to nowe modele, o jeszcze większym wyświetlaczu czy wydajniejszym procesorze, więc telefon stał się najczęściej chyba zmienianym urządzeniem elektronicznym. W dużej mierze bierze się to z działań telekomunikacyjnych koncernów, jakie w cyklach dwuletnich sprzedają swoim klientom za symboliczną kwotę kolejny aparat.

telefony
Sporo tego typu telefonów jest później jeszcze użytkowanych, ale większość z nich ma czas życia co najwyżej kilka lat. W związku z tym że komórki są dzisiaj przedmiotem osobistego użytku, niektóre osoby wręcz nie mogą się z nimi rozstać nawet na parę chwil, to warto zadbać o to, żeby dały one radę w jako takiej formie przetrwać do następnej umowy. Niestety trzymanie aparatu w torebce, kładzenie go w jakiś przypadkowych miejscach czy nawet upuszczenia z jakiejś wysokości powodują, że może się on uszkodzić czy nawet całkiem zniszczyć. Lecz można kupić akcesoria, jakie choć z minimalnym stopniu ochronią urządzenie przed różnymi przygodami. Ważną sprawą, o której trzeba pomyśleć kupując nową komórkę powinien być pokrowiec na telefon (rekomendujemy ETUO.plNawet proste egzemplarze w znacznym stopniu będą zabezpieczać obudowę przed wystąpieniem uszkodzeń, a różnych odmian pokrowców jest ogromna ilość, więc wybierać jest w czym. Pokrowce różnią się od siebie przede wszystkim rodzajem materiału, z jakiego je zrobiono. Popularne są wersje z silikonu, niekiedy w bardzo oryginalnych kolorach, jednak zabezpieczają one tylko obudowę z tyłu, lecz szybki już nie.


Kolejne treści

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

smartfony
Rozwój technologii GSM uległ przyspieszeniu w ostatnich latach. W chwili obecnej ponad 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Prym wiedzie iphone, którego nowa odsłona zawsze przynosi rozgłos w mediach. Apple ma swoich wiernych klientów, którzy oczekują najczęściej w kilometrowych kolejkach by kupić smartfona w dniu premiery. Mimo wysokich kosztów, produkty z jabłkiem sprzedają się znakomicie.

personalizowany case na telefon
Do tego dużo lepiej będą się nadawać pokrowce z klapką, która normalnie jest zamykana, a otwiera się ją tylko podczas używania ekran. Pokrowce poza różnymi wzorami będą się różnić również kolorami. Tu pomysłowość projektantów jest wprost nieograniczona, a od jakiegoś czasu popular http://www.etuo.pl/blog/etui-z-wasnym-zdjciem-jak-korzysta-z-aplikacji-projektuj-etui/41je zdjęcie można swój telefon zrobić rzeczywiście wyjątkowym i niepowtarzalnym.
18-07-11 19:50:02