Menu strony
Gazeta.ie

Co interesującego może zaproponować Acer jeśli chodzi o tablety, ultrabooki i laptopy.

Acer od dawna produkuje bardzo dobre jakościowo elektroniczne sprzęty, w tym tablety oraz laptopy. W ofercie ma zarówno propozycje niskobudżetowe, jak również wydajne, mocne urządzenia do rozrywki albo zastosowań biznesowych.


acer aspire s3


Wolne Oprogramowanie


Doskonałym przykładem tej pierwszej grupy jest Acer Extensa, notebook przeznaczony przede wszystkim dla uczniów - po ile chodzi acer aspire p3. Jego ogromną zaletą jest niska cena, wynosząca mniej niż 1,5 tysiąca złotych, a równocześnie stosunkowo wydajne podzespoły. Z kolei acer aspire r7 to zupełnie nowatorski projekt, z ciekawie rozwiązanym wyświetlacze. Zamiast klasycznie otwieranej pokrywy projektanci zaproponowali zupełnie odmienne rozwiązanie. Ekran został umieszczony na pojedynczym, specjalnym zawiasie, dzięki czemu ustawiać go można pod różnymi kątami.


Acer w ostatnim czasie coraz mocniej poszedł w kierunku ultrabooków, oferując parę bardzo ciekawych propozycji. Jako urządzenie tego typu właśnie określany jest acer aspire p3, chociaż wielu ludzi zapewne stwierdzi, że będzie to jednak normalny tablet. Aspire P3 opiera się na systemie Windows 8 i posiada niezwykle wygodną, odpinaną klawiaturę. Rozmiar jego wyświetlacza to prawie 12 cali, więc zapewnia już odpowiedni komfort przy codziennym pracowaniu. Acer aspire s3 to już klasyczny ultrabook, w jego przypadku nie będzie żadnych wątpliwości.


Kolejne treści

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z ogromną chęcią zakupiliby panowie

telefony
Preferencje kobiet i mężczyzn czasem bardzo się różnią - co wyjątkowo podoba się małżonce, to niekoniecznie zachwyci małżonka. Specjaliści szczegółowo opisują różnice między przedstawicielami dwóch płci, a i twórcy filmów przygodowych podejmują ten temat. Zresztą wcale nie jesteśmy zmuszeni czytać naukowych książek czy regularnie chodzić do kina, by przekonać się, że panie i mężczyźni w czasie zakupu danego przedmiotu, choćby telefonu, kierują się zupełnie innymi kryteriami.


Urządzenie jest niesłychanie smukłe, ponieważ grubość jego nie będzie przekraczać kilkunastu milimetrów - acer aspire s3. Równocześnie ma wszystkie pozostałe cechy typowych ultrabooków, to znaczy długi czas pracy na bateriach i wydajne podzespoły.
17-08-29 10:59:02