Menu strony
Gazeta.ie

Niezawodna wypożyczalnia samochodów osobowych i busów.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław

Auto24 we Wrocławiu to atrakcyjna cenowo wypożyczalnia samochodów dostawczych oraz osobowych. Prowadzi ona wypożyczanie samochodów osobowych oraz wynajem busów.
Odbiór samochodów w miastach: Wrocław , Kraków, Katowice, Gdańsk, Warszawa oraz innych miastach Polski i Europy.Profesjonalna wynajem busów wrocław
Auto 24 zaprasza do kontaktu!

Auto24
ma na celu sprawienie, by wynajem aut stał się czymś powszechnie dostępnym dla każdego. Naszym głównym celem jest stworzenie solidnej i godnej zaufania marki. FirmaAUTO24 dogłębnie zna potrzeby rynku wynajmu samochodów. Miła zmniejsza czas wydania auta do minimum. Nasza oferta jest dopasowana idealnie do Twoich potrzeb. Wszystkie auta są w standardzie z klimatyzacją, bez limitu kilometrów. Podstawienie i zwrot samochodu gratis. AUTO24 to nowoczesny standard na rynku wypożyczalni samochodów.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych i samochodów osobowych Auto24 oferuje usługę wynajmu jak również wypożyczenia samochodów osobowych i dostawczych z dodatkowymi opcjami jak np.: DVD, nadajnik lokalizacji GPS, fotelik, bagażnik dachowy, dodatkowy kierowca na 8 godzin.

Wartości, które wyróżniają współpracę z naszą wypożyczalnią to: daleko idąca elastyczność w ofertach skierowanych do różnych podmiotów oraz kompetencja i zaufanie. Namawiamy do skorzystania z naszej oferty. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Pracownicy firmy Auto24 z przyjemnością opowiedzą Państwu więcej o firmie i udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Wypożyczalnia oferuje krótkoterminowy wynajem i długoterminowy wynajem.

Krótkoterminowy Wynajem Samochodów to wypożyczenie od 24 godzin do jednego miesiąca, to również minimum formalności. Pomocny i przyjazny dla Twojej firmy rodzaj wynajmu. Auta na każdą okazję, na każdą kieszeń.

Długoterminowy Wynajem Samochodów to wynajem od jednego miesiąca do kilku lat. Tworzy on uzupełnienie leasingu. Tworzy niższe koszty, dając czasami niższą ratę od leasingowej. Twoja firma ma dzięki temu więcej środków na prowadzenie działalności.

Zaletami wynajmu długoterminowego jest finansowanie całej obsługi (kupno, rejestracja, ubezpieczenie, serwis). Jedyny koszt to równe miesięczne opłaty i paliwo. Oferujemy również darmową pierwszą ratę i brak obowiązku wykupu auta. Nie musisz budować nowego działu i zatrudniać nowych pracowników. Dodatkowe korzyści to: natychmiastowa realizacja, wydatki na wynajem auta kwalifikują się do kosztów firmy oraz pełne odliczenie podatku VAT. Nie tracisz czasu na zakup, a później wycenę i sprzedanie samochodu. Jest to wyśmienity pomysł w przypadku dodatkowego zlecenia.

Wynajem Samochodów z Kierowcą to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu, to więcej czasu dla Ciebie. Profesjonalny kierowca o nienagannym wyglądzie, znający języki obce. Dobre rozwiązanie w trakcie wyjazdu służbowego, zakupów, czy odbioru ważnego wspólnika z lotniska. Nasz kierowca to Twój przewodnik który służy pomocą w każdej chwili. To osoba, która zawsze wspomoże przy niesieniu bagaży, otworzy Ci drzwi i dowiezie bezpiecznie na miejsce.

Dla naszych klientów oferujemy również inne usługi transportowe. Oferujemy kompleksowe przeprowadzki bez kłopotu. Dla nas to żaden ciężar. AUTO24 zadba o mienie Twojej firmy i domu. Auto dostosowane jest do każdych potrzeb Klienta, oferujemy pudełka.

Kontakt:
Wypożyczalnia samochodów Auto24
Rogowska 8 54-440 Wrocław‎
tel. 785 242 425

Świadczymy transport podczas wesel, komunii, bankietu, czy świąt rodzinnych.
18-07-12 09:00:02