Menu strony
Gazeta.ie

Fenomenalna witryna przeznaczona dla poszukujących pracy!.

Jakiś czas temu w internecie trafiłam na ciekawą wyszukiwarkę ofert pracy- Zaskoczyła mnie łatwość wykorzystania opcji wyszukiwania wśród zarejestrowanych ofert.

Strona funkcjonuje na dwóch płaszczyznach. Jest przewidziana zarówno dla pracodawców, jak i poszukujących zatrudnienia. Oferty zamieszczone w bazie serwisu mają z góry ustaloną stawkę wynagrodzenia- stąd perspektywa negocjacji i krępujących pytań o stawkę miesięczną, czy roczną nie stanowi problemu.Na przykład :

praca warszawa

Zarejestrowanie się w roli poszukującego pracy czy pracodawcy ogranicza się do trzech podstawowych kroków. Poziom trudności plus poświęcony na to czas, nie przekracza 5 minut, wraz z dodaniem CV. Dla osób które nie mają CV lub po prostu nie wiedzą jak je napisać administratorzy udostępnią niebawem opcję wygenerowania go przy pomocy serwisu .

Ręczne wyszukiwanie ofert także nie stanowi problemu, gdyż posegregowane są branżami. Pracodawcy z polski i zagranicy, mogą dodać swoje propozycje nieodpłatnie.
Po zarejestrowaniu się, wystarczy jedynie, na bieżąco sprawdzać skrzynkę mailową. Nowe oferty zgodne z Twoim CV same do Ciebie przyjdą.
18-07-12 08:59:02