Menu strony
Gazeta.ie

Regulamin przesyłek

Kilka ważnych informacji odnoszących się do pakowania, wysyłki oraz terminów doręczenia zakupionych towarów:
  • Cena przesyłki zależy od ciężaru zamówionych towarów, sposobu przesyłki (kurier/kurier) oraz formy płatności (za pobraniem/na konto).

  • Wszystkie paczki przesyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej są nadawane w opcji PRIORYTET.

  • Paczki cięższe niż 5kg przesyłamy przez kuriera, gdyż koszt ubezpieczonej paczki wysłanej przez kuriera będzie znacznie niższy od ubezpieczona paczka pocztowa. Ponadto atutem jest czas doręczenia, który dla paczki kurierskiej zawiera się w 24H od wysłania.

  • Towary ze rodzajem płatności “ przedpłata ” przesyłamy po zaksięgowaniu należności na naszym koncie. To najtańszy rodzaj doręczenia paczki.

  • Realizacje przy płatności "za pobraniem" składane do południa wysyłamy zwykle tego samego dnia. Zamówienia złożone po godz. 12:00 wysyłamy następnego dnia roboczego.

  • Zamówienia towarów " zamawianych " realizujemy w przeciągu 4-7 dni roboczych.WAŻNE !


Ze względów bezpieczeństwa oraz Państwa wygody preferujemy doręczenia: Firma kurierska DHL. !!! Dostawa w 24H !!! . Jest to ubezpieczona i najszybsza forma wysyłki. Kurier doręczy zamówiony produkt kolejnego dnia po jego nadaniu. Paczkę można monitorować poprzez stronę internetową firmy doręczającej.TERMINY DOSTAWY:  • przesyłka kurierska – kurier doręcza przesyłkę w przeciągu doby od jej wysłania. Przesyłkę można monitorować wpisując jej numer.

  • wysyłka priorytetowa Poczty Polskiej - doręczenie od 1-5 dni roboczych w zależności od wielkości paczki i miejsca jej przeznaczenia.PRZESYŁKI ZAGRANICZNEZakupione towary możemy wysłać za granicę RP po wcześniejszym zatwierdzeniu kosztów przesyłki i zaksięgowaniu pieniędzy u nas na koncie ( poza granicę NIE przesyłamy gdy wybieramy “za pobraniem”).


Koszty wysyłki poza granicami RP ustalamy indywidualnie w zależności od kraju przeznaczenia i ciężaru.
Czas doręczenia do 6 dni roboczych.

18-07-12 08:59:02