Menu strony
Gazeta.ie

Podbij rynek papierów wartościowych!

Zdecydowanie każdy z nas myślał wielokrotnie o tym jak znaleźć dodatkowe pieniądze na jakiś cel? Wysoko oprocentowany kredyt, nadgodziny w pracy jak również pożyczka od bliskich to nie zawsze najlepsze rozwiązania... W takiej sytuacji warto sprawdzić jakie propozycje ma dla nas rynek papierów wartościowych i jak możemy zyskać poprzez kupno bądź sprzedaż akcji na rynku niepublicznym.

rynek niepubliczny

Wielokrotnie, nie zdając sobie z tego sprawy, jesteśmy posiadaczami np. akcji imiennych bądź akcji pracowniczych, które dostaliśmy od zakładu pracy lub firmy. Tego typu aktywa mogą stać się źródłem zysku. W tej sytuacji warto zastanowić się nad najlepszym sposobem zarządzania posiadanymi już papierami wartościowymi i wybrać atrakcyjny sposób ich inwestowania.

Dla osób, które dopiero chcą rozpocząć działania na giełdzie, portal oferuje kupno akcji lub ich zbycie poprzez ułatwienie kontaktu z innym użytkownikiem chcącym odsprzedać lub nabyć dany rodzaj papierów wartościowych.

Przystąpienie do inwestycji opiera się na kilku prostych krokach:

    rejestracja
    wystawienie zlecenia kupna bądź sprzedaży
    oczekiwanie na realizację zlecenia
    dopełnienie formalności - zakończenie transakcji

Wszystkie operacje prowadzone na stronie są całkowicie bezpieczne i zgodne z przepisami prawnymi. Dodatkowo witryna ma również cel informacyjny i publikuje dużo interesujących i niezwykle przydatnych artykułów koncentrujących się wokół tematów tj. spółki niepubliczne, akcje imienne oraz akcje pracownicze.Kolejne treści

Oprogramowanie Sharepoint w Twojej firmie

Nie raz zdarzyło się, że w biurze zaginęł pewna faktura lub nikt nie pamiętał aby ją zapłacić.Odchodzi się już od teczek z dokumentacja papierową. Nie jedna firma stara się, aby wdrożyć systemy zarządzania dokumentami na coraz bardziej profesjonalnym stopniu.
18-07-12 08:58:03