Menu strony
Gazeta.ie

Niebanalne miejsce na Wasz wyjątkowy dzień!

Jeśli teraz, podobnie jak wiele innych par, myślicie o znalezieniu wymarzonego miejsca na ceremonię ślubną warto postawić na nie banalną i efektowną scenerię.
Jestem pewna, że spodoba się Wam gospodarstwo agroturystyczne Dzika Zagroda i piękna sala weselna Kaszuby - pomysł na niezapomniane wrażenia z waszej uroczystości.Agroturystyka Kaszuby - Dzika Zagroda

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowa: Dzika Zagroda oraz pensjonat Kaszuby lub otwierając ten link bez problemu odnajdziecie witrynę pensjonatu, gdzie znajdziecie dużo ważnych informacji oraz będziecie mogli przeczytać opinie gości, którzy już skorzystali z gościny gospodarzy i poznali to urocze miejsce.Urokliwa okolica, miejsce oddalone od zgiełku i hałasu, wyjątkowa atmosfera... klimat Kaszub na pewno urzeknie każdego. Idealnym miejscem na tak szczególną uroczystość jest "Dzika Zagroda". Za tą niebanalną nazwą tak naprawdę kryje się piękne gospodarstwo i pensjonat. Kaszuby to region gdzie zdecydowanie odpoczniecie i będziecie się świetnie bawić nie tylko Wy ale i wasi bliscy, którym z pewnością przypadnie do gustu propozycja spędzenia kilku dni poza hałaśliwym miastem!W Dzikiej Zagrodzie czeka na Was piękna, staropolska sala bankietowa Kaszuby słyną bowiem z oryginalnych, drewnianych wnętrz które zapewnią idealną atmosferę na Waszą wyjątkową uroczystość. Sala zaprojektowana jest na ponad 80 gości a regionalne, staropolskie menu bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim gościom. Nie musicie także martwić się o noclegi Kaszuby i położona w ich regionie Dzika Zagroda są bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie dużej liczby gości. Pensjonat posiada specjalny apartament dla Państwa Młodych oraz pokoje gościnne dla wszystkich uczestników weselnego przyjęcia.

Sala weselna Kaszuby - Dzika Zagroda


Zobaczcie koniecznie na stronę Dzikiej Zagrody i wybierzcie niebanalne miejsce na Wasz wyjątkowy dzień!Kolejne treści

Najwyższej klasy myjki ciśnieniowe i myjnie bezdotykowe

Firma PHU Mawe z siedzibą w mieście Bielsko-Biała posiada w swojej ofercie wysokiej jakości produkty takie jak:
18-07-12 08:58:03