Menu strony
Gazeta.ie

Rewelacyjne opakowania i narzędzia rolnicze.

Firma Agro-Jumal to Gazela Biznesu 2007 roku. Główną gałęzią firmy jest produkcja opakowań dla rolnictwa. Agro-Jumal wszedł na rynek w 1991r. Produkcja i eksport opakowań nie są jedyną dziedziną działalności. Oferta obejmuje także: artykuły do produkcji ogrodniczej, artykuły i odzież BHP, oraz włókniny dla przemysłu meblarskiego.Przykład ofert :

worki polipropylenoweKolejną istotną gałęzią firmy jest import towarów z krajów Azji i Europy. Eksport kierowany jest na przykład: do Rosji, Białorusi i na Ukrainę.
Każdy klient traktowany jest profesjonalnie i indywidualnie. Czas dowozu zamówionego towaru w Polsce jest wręcz zaskakująco krótki. Zamówienie z dowolnego punktu w Polsce może być zrealizowane nawet w ciągu jednej doby. Dobre funkcjonowanie i niezawodność dostawców potwierdza zaufanie i ciągle wzrastająca liczba odbiorców w kraju i za granicą.
Firmę Agro-Jumal można spotkać na targach w Polsce i za granicą, gdzie promuje swoje usługi.Na przykład :

agrowłókninyFirma od wielu lat oferuje produkty rolnicze wysokiej jakości, sprzedając swój wysoko jakościowy towar po wielu krajach na całym świecie. Wszystkie artykuły są 1 klasy i dlatego marka Agro-Jumal jest dziś tak znana. Oto niektóre z nich:np :

taczki

18-07-12 08:57:01