Menu strony
Gazeta.ie

Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Lokalizator Zumi funkcjonuje w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania użytkowników i wciąż jest jednym z najczęściej używanych narzędzi umożliwiających wyszukiwanie oraz określanie położenia różnych obiektów.
Dodatkowo lokalizator oferuje bardzo ciekawą możliwość wyznaczania trasy z punktu A do punktu B. Jest to narzędzie bardzo uniwersalne i przydatne wszystkim, gdyż użytkownik dostaje możliwość określania trasy komunikacji publicznej w miastach Polski jak i własnym pojazdem a nawet pieszo. Gdy wyznaczymy sobie na przykład trasę z miejscowości A do B, to dostajemy nie tylko mapkę z określoną trasą przejazdu ale i szacowany okres podróży oraz długość całego odcinka. Można również wydrukować sobie cały plan jazdy wyliczony punkt po punkcie. W taki sposób nikt nie będzie w stanie zabłądzić po drodze, nie mając nawet żadnej nawigacji GPS. Gdy określamy sobie trasę w mieście przy pomocy komunikacji miejskiej wielkich miast Polski, to system dokładnie pokaże linię tramwajową lub autobusową wraz z czasem wymaganym na jazdę i podróż pieszo. Z takimi dokładnymi informacjami, pasażer nie ma szans zagubić się w mieście, które może być dla niego zupełnie nieznane.

Po wejściu na stronę Zumi internauci mają możliwość nie tylko precyzyjnego określenia wybranych przez siebie obiektów ale także przeglądania wyników względem konkretnej branży czy lokalizacji.

Jeśli opracowany tutaj artykuł zajął Cię i pragniesz więcej, to zapewne spodoba Ci się link do źródła (https://www.archicom.pl/mieszkania-srodmiescie/), gdzie znajdziesz więcej treści.

Wystarczy tylko wskazać słowo kluczowe i miejscowość czy obszar działalności interesującej nas instytucji typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp. Ostatecznie otrzymamy pełną lokalizację firm na mapie regionu wraz z to także portal (zobacz bezpieczne pozycjonowanie) posiadający bogaty katalog map obejmujących teren całej Polski a także dokładne plany ogromnej liczby miejscowości. Co istotne poszczególne mapy można oglądnąć w kilku wersjach (w tym także z satelity). Użytkownik korzystający z tej opcji ma także możliwość zlokalizowania na terenie wyselekcjonowanej mapy konkretnych obiektów (np. noclegowych, gastronomicznych) bądź atrakcji takich jak plaże, wypożyczalnie różnego rodzaju sprzętu itp.

Poszukiwanie obiektów jest również realne przy użyciu urządzeń mobilnych. Wystarczy skorzystać z programu "Zumi Lajt" a potem sprecyzować zapytanie do słowa charakteryzującego konkretny cel oraz wskazać dogodną lokalizację. Tworząc zapytanie typu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa dostaniemy pełną listę z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Kolejne treści

Jak zoptymalizować obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Oprogramowanie systemowe DiskStation Manager 3.0
Bez znaczenia, czy posiadamy rozbudowaną firmę, czy też małą firmę która stawia dopiero swoje pierwsze kroki na trudnym rynku trzeba liczyć się z tym, że dbanie o należyty obieg dokumentów wewnątrz biura tego rodzaju będzie jednym z najważniejszych czekających na nas zadań.


Serwis Zumi posiada też ogromną bazę ogłoszeń nieruchomości znajdujących się na terenie naszego kraju. Można znaleźć tam działki, domy, mieszkania zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Banalna w obsłudze wyszukiwarka jest w stanie wyświetlić korzystne oferty, które odpowiadają szukającemu. Natomiast liczba ofert w serwisie z pewnością zadowoli każdego
18-12-14 07:15:02